Пораства МАЙското юначе в маминото сладко тумбаче

  • 11 862
  • 290
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 84
Маги,честито ти момченце.Гледам имаш дъщеричка,сега ги нашари.
Разбрах,че момичетата се виждат по-късно,защото в по-ранен срок много приличат на момченца и после се оформя./смисъл,че клитора приличал на пенис,а лабиите на тестиси/
Дано вече се види и някоя мома,че стана мъжки отбор
А и дано щом моя бебок още не се познава какъв е да е момиче.

Gery_s ,аз не съм чела форума ,нито имам лични контакти с Тодоров.Но една моя приятелка,на която детенцето вече е на 10 год много е помогнал.Тя била с един куп спонтанни аборти и благодарение на него се задържа сегашното й дете и то след обилен кръвоизлив.Брат му другия Тодоров бил по това време в Германия и пратил някакви таблетки ,които тя пила и така задържала бебето.Точно на финала когато трябвало да ражда се отказала от него,защото чула,че жена която е израждал,часове след това й починало бебето.НЕЗНАМ ТОЙ ЛИ Е БИЛ ВИНОВЕН,но тя от страх не отишла при него за израждане.

дай да прочетеме и ние този форум за доктора

sundey ,да не излезе някоя мома,щом никой не е видял до сега пишка.

Момичета я да ви питам.В миналата темичка имаше мамчета усетили вече бебетата си.Аз чувствам отвреме навреме нещо като преобръщане ниско долу.Дали това е бебето и може ли толкова рано да се усещат?

# 61
  • Мнения: 60
Ето ви мнения за доктор Тодоров.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=90157

# 62
  • София
  • Мнения: 448
Маги,честито ти монченце!  bouquetСигурно каката много се радва.
Моят син като разбра,че и нашето бебе май ще е момче ме попита:"А къде ми е сестричката?"Ама аз нали все говорех,че ще е момиче бебето и той иска сестричка. Simple Smile

# 63
  • Мнения: 27
Браво на вас чак започнах да ви завиждам благородно.И на мен ми се иска вече да разбере какво ще е моето бебче всички казват че ще е момче , но на мен ми се иска момиченце, но ще видим накрая какво ще излезе надявам се на следващата консултация вече да разбера

# 64
  • Мнения: 820
Гери, много негативни мнения има за тоз доктор Shocked . Ти искаш да раждаш ли при него? Аз бих се замислила. Вярно е, че няма безгрешен лекар и за всеки може да се намери негативно мнение, ама за този множко ми се виждат newsm78

# 65
  • Мнения: 50
 newsm17 newsm17 newsm17
Ще се оправиш Люта чушчице всичко ще е наред, само вяра имай!

# 66
  • Мнения: 731
Добър вечер, момичета!

Мила Чушчице, стискаме палци, молим се и вярваме, че всичко с теб и бебчето ще е наред!  Hug Praynig

ЛалеHug!  Бих те посъветвала да не сдържаш сълзите си - излей ги! И нека мъжът ти разбере колко дълбоко те е наранил!

Добре дошли на новите мами и от мен!

Маги, честит ти малък принц! Ако искаш и имаш възможност, може да добавяш цветните щъркелчета в списъка. Пу за мене розово!

Последна редакция: пн, 26 ное 2007, 21:31 от Ави

# 67
  • Мнения: 420
Днес и аз бях на консултация,за сега всичко е наред.Качила съм два кг.Моята лекарка не ми каза нищо за БХС.Вие всички ли ще си правите,като на ехографа всичко е наред?

# 68
  • Мнения: 0
Здравейте момичета  smile3503
Да ви се похваля и аз, все още незнам какъв ще е бебчо, но най-накрая се спрях на сватбена рокля  married  Сега остава да чакам да ми я съшият.    needle
Като споменахте за проблемите с гъбичките се стреснах. Бяха ми открили, но доки каза, че не можело да ми изпише нищо засега. Ще чакам с нетърпение да отида пак и да попитам.
Да ви попитам - вас мъчи ли ви среднощен глад, че аз като се събудя към 2-3 посред нощ и се чудя какво да сложа в тумбачето  Flushed

# 69
  • Мнения: 1 792
здравейте майчета току що разбрах за нашето момиче какво и се е случило. TiredМилата Чушчица дано се оправи положението.
моля се за всички мамчета който имат някакви проблеми стискам палци за вас милички Hug
аз съм добре и започнахме вече да оправямерем апартамента(че тва къртене ми разбърка празната глава)
целувчици на всички Hug

# 70
  • Мнения: 1 492
Добро утро, тумбачета Heart Eyes
Как сте, днес? При мен нищо ново...още се мотая и не съм ходила на БХС и морфология. Ама до края на седмицата ще си взема почивен ден и ще отида, че нямам търпение да видя, дали ще имам девойка. Всички баби са се съюзили и коя като ме види, ми казва, че пак ще имам момче Crossing Arms
joji04, непременно си направи БХС-то и всичко, което ти препоръчват.

Слъчно, кога ще е щастливото събитие? Надявам се, да не ти стане тясна рокличката, след толкова нощни посещения до хладилника Grinning По-добре пий нещо или изяж една ябълка, че аз подминах 30 кг.от подобни нощни хапвания.

mu6morok, основен ремонт ли правите? Ние го правим стая по стая и вече ми омръзна. Кухнята, спалнята и банята са готови и остава детската и коридора. Луднах от прахуляци и мръсотия.

Успешен ден на всички Hug

# 71
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Добро утро  Hug
Аз всъщност сега си лягам пак, че снощи не можах да спя, 100 пъти ставах до тоалетната и хич не се наспах Crazy
А по- късно ще ходя да си ивдя изследванията ми как са, и ще пиша

Лек и усмихнат ден на всички  bouquet

# 72
  • Мнения: 1 792
добро утроо.аз днес не съм на работа защото съм на консултация и на зъболекар че ми е счупен зъба.
Камелия ремонта който правим беше заплануван за пролетно лятно време ама е на бебето ни изпревари и изтеглихме плановете.а иначе правим всичко-къртим до панел и на ново.сега сме подчесали кухнята и хола,после ще е коридора а спалните само едно освежаване че те нямат нужда.ама си е бая зор и мърсотия,а и тея майстори са еднии ooooh!уас и безумие
аз ви оставям кукли и ви пожелавам хубав ден и продължавам да стискам палци за нашета Чушчица Praynig Hug

# 73
  • Мнения: 420
Добро утро на всички!Имам един въпрос към момичетата от Бургас,правихте ли си БХС и къде?Аз ходя при Дорийска на консултации ,но тя не ми каза нищо,явно не прави такива изследвания.

# 74
  • Мнения: 1 492
Добро утро на всички!Имам един въпрос към момичетата от Бургас,правихте ли си БХС и къде?Аз ходя при Дорийска на консултации ,но тя не ми каза нищо,явно не прави такива изследвания.
Не съм от Бургас, но да ти кажа, че тя трябва да ти даде направление за такова изследване и тогава би трябвало да ти каже къде го правят. Тормози я, защото нямаш много време. Ти си влязла в 16-та седмица.

Общи условия

Активация на акаунт