Тихо се сипе първия сняг, щипка по бузките ОКТОМВРИйчето пак!

  • 19 024
  • 285
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 046
Здравейте и от мен,

Честита Нова Година на всички, големи и мънички, нека новата година да е успешна, здрава и много късметлийска, пожелавам ви и нови членове на семействата и само здраве, здраве и пак здраве!!!!

При нас всичко наред, много смях, много подаръци, Драгото се прави на дядо Мраз и носи подаръци, напикахме се от смях големите, а малките малко ги беше страх и отдалеч набързо си прибраха подаръците и толкова беше. Купих костюма на Големия червен дядо от метро и така, че ще си имаме костюм за дълги години напред.
Ама си подивяхме до към 2 часа, танци, манци, смях иначе компанията ни беше скромна, само две двойки, с общо две хлапета.

А иначе кака ви Надка си прехвана гнойна ангина, незнам кога и откъде ама ме тръшна отведнъж за първи път в живота, е вече съм много по-добре, надявам се за тази година да ми е това.

Късметите ни и на мен и на любимия бяха за едни люлки и едни бебета, а аз си спечелих и една къща с тераса и басейн, ама  Whistling, а колата дето толкова се каних на нея, се падна на Коко.
Така и сега една хубава новина, Алексче от септемврийките е родила на 3 януари, бебе Магдалена и както ми писа в съобщението въпреки снега е стигнала до болницата, та нека почват щъркелчетата и в нашата тема .

Ами хайде чао до ново писане

# 271
  • Мнения: 212
Здравейте, момичета и ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА! ЧЕСТИТО и на всички именици, които празнуват днес! Жилая най-вече здраве, другите неща си се нареждат от само себе си...

Ние коледните празници си ги прекарахме вкъщи. Правих опити да меся питка и да правя баница, но фурната ми изигра лоша шега - оказа се, че неизвестно кога й се е развалил горния реотан и всичките ми усилия "изгоряха" в рамките на 10 мин.  Sad Но все пак важна е идеята. Важното е, че намерих повод да започна да мрънкам за нова печка  Wink
Новата година посрещнахме в едно много приятно заведение в Пловдив, танци, смях, ядене и пиене до зори (за някои - визирам Илия - до обяд на първи  Mr. Green) Доволна съм от всичко. Разпуснахме душата както подобава.
Нена си я взехме днес от майка ми, и тя е изкарала чудна новогодишна нощ - с комшийката и трите й внучета (двама второкласници и най-малкото - на 2 годинки). Мама каза, че до 1.30 са вилняли и танцували, изнесли са им пълна програма.  Mr. Green

Общо взето - това е. Пускам малко снимки, за видите Нена и дядо Коледа в яслата  Grinning

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=202571

Айде, лека ви почивка, аз ще взема да поработя....  Hug

# 272
  • Мнения: 391
ЗА МНОГО ГОДИНИ И ОТ НАС!
МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ ПРЕЗ 2008Г.!

Ние вчера късно вечерта кацнахме, изкарахме си мнооого добре. Този сняг тука направо ни разби, там си бяхме на 15тина градуса-голям кеф. Добре, че взехме количката, че такива преходи правихме, ако трябваше да я мъкнем и Рали, никъде нямаше да успеем да отидем.
От вчера започнаха там големите намаления и с мойта кума цял ден бяхме на шопинг в един огромен търговски център и замалко щяхме да изпуснеме полета. Ама така неусетно минава там времето, отидохме в 10 сутринта, мъжете звънят като луди от 4-5 следобяд, ама ние изобщо не чуваме телефоните, просто им идваше да ни убият, а да не говорим, че Веско едвам беше натъпкал багажа и като ме видя с какви торби се връщам...та взимахме нови сакове, абе цирк.

# 273
  • Мнения: 56
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ!!
МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ, КЪСМЕТ  И ВСИЧКО НАЙ-ХУБАВО ПРЕЗ НОВАТА ГОДИНА!
Меганче, честит ти племенник, да ви е жив и здрав, да ви радва и да ви слуша!
Бини, снимките са страхотни, имаш си още едно малко Нати, толкова си приличат двете, че не е истина! Да са ти живи  и здрави и дано новата година е прекрасна за теб и цялото ти семейство  bouquet
Мишленце, леко ти завиждам за тия 15 градуса, ние тука умряхме от студ тия дни Sad Сигурно сте изкарали страхотно, чакаме снимки Simple Smile
Кака ти Гея  и тя се разписа, уж аз съм нередовна, ама и ти не си се вясвала отдавна Wink За купона в Биад, там няма празно, веселбата е голяма и ти си се представила подобаващо, леко ти завиждам Wink
Ние посрещнахме празниците у свеки, и Бъдни вечер, и Коледа и Нова година, кажи-речи половин месец там изкарахме, ама не съжалявам, постара се жената, не  е седнала, то едни гозби, едни вкуснотии, цели 2 килца лепнах на дупето, ама кво от това, ще ги отгладувам, важното е, че ми беше кеф Grinning А да ни ви разправям в каква зимна приказка се събудих на първи, невероятна красота, толкова го чаках тоя сняг, голям кеф Mr. Green Снимки ще кача по-нататък, че сега ми се спи и утре сме на оглед с мъж ми на някакъв апартамент в Банишора, дано да ми хареса, че тази година ми се пада на два пъти нова къща, айде стискайте палци Wink

Последна редакция: пн, 07 яну 2008, 01:59 от emym

# 274
  • София
  • Мнения: 4 578
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС! ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ!

# 275
  • Мнения: 1 440
Здравейте,мами!
Днес моето малко слънце има имен ден и да ви почерпя. Grinning



ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!!!
ЖЕЛАЯ ВИ ЗДРАВЕ,РАДОСТ,МНОГО ЩАСТИЕ И ЛЮБОВ!

# 276
  • Мнения: 7 803
честито на всички именици  Hug

# 277
  • Варна, България
  • Мнения: 741
Честит имен ден на малките именици Ивелина, Ива, Йоана, Калоян и Ивайло!
Растете здрави и имената да ви носят много късмет!

Бини, какви вкусотийки си "приговила"  Wink Тюх, от днес съм на диета!  Crazy

Мацки, никой не споделя тревогите около приема в градина... Майка ми, милата, от вчера е по опашки и списъци и въобще не е лягала. Егати, оправията! Добре поне, че природата беше благосклонна и времето се постопли. Ще чакаме до 31 май да видим дали слънцето е огряло в ... ..3  censored
Хубав ден и успешна седмица на работещите!

Последна редакция: пн, 07 яну 2008, 15:34 от voltage13

# 278
  • Варна
  • Мнения: 78
Момичета и аз ви черпя за именния ден на моята Йоана!!! И честито на всички именници!!! Hug
Хаха, сега видях, че пиша от профила на сестра ми, ама нищо, вие си знаете коя меган съм  Mr. Green

# 279
  • Мнения: 5 332
Честит имен ден на именници!

# 280
  • Мнения: 1 046
Честит Имен Ден на всички слънца ноесещи хубавото име и неговите производни.

Хей мамчета, мойто синче имало имен ден днес, почерпете се кой каквото иска и наистина изключих, добре, че Волтажче е написала, че да се светна и аз.

За градината сутринта рана зарана Драго подаде документите и се надявам всичко да е наред, единственото ми успокоение, което не е малко всъщност, че дребо и сега си е  в същото ОДЗ, а и се падаме в същия район и като цяло се моля това да е достатъчно.

# 281
  • София
  • Мнения: 1 320
За градината сутринта рана зарана Драго подаде документите и се надявам всичко да е наред, единственото ми успокоение, което не е малко всъщност, че дребо и сега си е  в същото ОДЗ, а и се падаме в същия район и като цяло се моля това да е достатъчно.


След като сега е в тази градина, няма да има никакъв проблем. Автоматично преминава в 1-ва група.
И така много деца, които искат направо за 1-ва група (както сме ние) може да останат и без място, зависи от капацитета на групата, разбира се. Някой детски градини дори няма да обевяват прием за групите, а само за ясленската група.

Да са живи и здрави имениците!!!

# 282
  • Мнения: 2 433
Честит Имен Ден на всички именници!
Живи и здрави да са!

Волтажче ...и аз много се притесних за кораба Ванеса... чак не смеех да погледна в темата. Да е жив и здрав мъжът ти - толкова хора го мислим Mr. Green че със сигурност Господ ще "ни" го пази  bouquet
за детските градини..направо ви съчувствам...дано сега като въведат Интернет молбите малко от малко да ви улеснят живота на вас - майките от големите градове.
Тук слава Богу - проблеми нямаме. Пак се подават молбите от по рано - но няма какво да си кривя душата - добре е.
Гея, душо  - чак ти се радвам на купонджийският нрав! Само не разбрах... Mr. Green Wink тати или преско ти съжали "болната главица" Joy
Меги - честит ти племенник -  да ти е жив и здрав. И...да ти се връща...   Whistling


Мишленце, леко ти завиждам за тия 15 градуса, ние тука умряхме от студ тия дни Sad Сигурно сте изкарали страхотно, чакаме снимки Simple Smile


А какво да кажем ние с гайдите??А???? Joy то нашето не е твърде голям рекорд /-32 градуса/ нищо работа Crazy и повече е било. А сме само януари....февруари ще поставяме рекорди отново!!!!

# 283
  • до морето
  • Мнения: 208
Честит Имен Ден на всички именници днес и на тези които вчера празнуваха  bouquet!

Ние нова година я посрещнахме в къщи с  двама приятели и малката Вики разбира се.Тя си легна към два часа ,но преди това доста се позабавлява и много се радва на фойерверките.На мен от баницата ми се паднаха парите - дано се сбъдват пожеланията!

Меган честито ви бебче!Да е живо и здраво и много да ви радва!

Да ви се оплача,вчера водихме Вики да се по пързаля с шейната (беше и за пръв път защото тук при нас доста духа вятър ,а вчера беше поутихнал малко) и снощи ми вдигна 39.5 температура  Sad .Днес цял ден продължава да вдига и я заведох на лекар.Не ни изписаха антибиотик ,но продължавам с Нурофен и Панадол да контролирам пустата температура.Вие как се справяте с нея?Даже купих и Ефералган свещички за по сигурно,дано не ми се налага да го ползвам Praynig

Хайде чао за сега от нас  Hug

# 284
  • Мнения: 378
ЧНГ на всички и Честито на всички именяци - мног щастие , любов и прекрасни детски усмивки да ни стоплят таз година Simple Smile

Почерпете се и за наше здраве - малката има имен ден - оказа се всъщност че ние сме с два именни дни - и на Цветница и днес, и Алек се оказа с два именни дни - абе правим струваме с мажото - ама осигуряваме поводи за купони на малките Simple Smile

Мишленце - завидях ти за пълните торби  -така ми се иска и аз да ида спокойно на пазар - ама с кърменето все си поглеждам часовника и не мога да се отпусна нещо - ама както се казва - за всичко има време Simple Smile

целувки на всички и пишете по повече - щом ние с Бини се включваме с тез двете съкровища дето не ни оставят много време - значи вие може по повече Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт