Пазаруване от сайта на Victoria's secret

  • 30 824
  • 378
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 983
.. щом е от физ. лице  до физ. лице и никъде не пише ВС за изпращач, това означава, че нещата се изпращат като лични вещи от Щатите и не се плаща мито, нито ДДС. Wink
Точно това казвах и аз, че ако си поръчам нещо от ВС, то това не е физ.лице и тавана пада на 22 Евро.А и "личните вещи" също подлежат на контрол, и ако случайно открият нещо с етикети...става доста по-сложно.Абсолютно съм сигурна в писанията си, защото за съжаление всеки ден ми се налага да се сблъсквам точно с такива пратки и виждам и двете страни на монетата.Изключително трудно е да убедиш контролния орган (!), че например 100 $ е цената на 2 блузи и един панталон и ТРАНСПОРТ Wink.
Не ми се спори по този въпрос Peace

# 16
  • Мнения: 13 512
никак не е трудно даже. И аз няма да споря. Успех ви желая

# 17
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
Набърквам се и аз тук, защото чак днес намерих време и аз да разгледам ВС и си харесах доста неща.Пък и мъжът ми поръчва от там, та мисля по него да си поръчам нещо.Разни негови приятели и жените им си поръчват чрез него и знам, че дрехите идват на поносими цени.
Сега го накарах да ми обясни по-подробно и ми каза още няколко сайта, от които те поръчват, ако ви интересува може и той да ви помогне.
www.bebe.com
www.zappos.com
www.armaniexchange.com и www.victoriassecret.com от тези поръчват.
Цената може да си я сметнете като умножите цената в $ по 3 и получавате крайната цена в лева, той не се занимава с митници и така нататък.Всичко е включено в крайната цена, но срока на доставка е м/у 3 и 5 седмици.
P.S.Току-що каза и, че ако се коалираме за по-големи поръчки заедно може и някаква отстъпка да има.
Аз засега си харесах две неща, пък ще видим дали ще остана само с тях.Следващата поръчка ще я прави след около седмица.
не знам от къде поръчва мъжа ти ама само погледни разлика,аз съм убедена в качеството на промод ама в този бебе  Rolling Eyesне знам
http://www.promod.fr/nouveautes/dos-nu-paillete-doux-et-fluide-n … 234001N28O32.html
и http://www.bebe.com/gp/product/B000VEA90Q/sr=1-2/qid=1195971990/ … ge=1&bgColor=

# 18
  • Мнения: 4 422
Обяснявам:една блузка от 10 $ тук идва на 30 ЛВ!Като в тази цена е включено абсолютно всичко (за транспорт на едно писмо от Щатите се плаща 100 $ с най-бавната поръчка, по която и да е куриерска компания.............................................

Виж сега всеки момент чакам пратка от САЩ,детски дрехи..пратката изобщо не е малка.Не е малко пакетче,не е писмо ,а си е колет ,който струва 23,80 долара!!!!Пътува 6-10 дни и не ми ги разправяй тия за 100 долара такса за писмо..Хайде моля  Naughty Последната количка,която си купих имаше вариант да поръчам от Щатите,като транспорта на това обемно и тежко нещо щеше да е 110 долара заедно със застраховката!!Не ни правете на прости  Crossing Arms Блузката от 10 долара щяла да е 30 лв,а блузката Армани от 100 долара ще стане 300 лв така ли?  Twisted Evil

Успех в бизнеса  Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 606
Монда поръчах си днес от ВС един спортен панталон и горнище - обща сума 94.95 Долара. Ще трябва ли да платя мито или може да мине между капките? Имаш ли опит с подобна пратка?

# 20
  • Мнения: 13 512
Не мога да ти кажа ... Ако пише  действителната стойност на кутията, трябва  да платиш. Доколкото знам, пратките от ВС се обмитяват всичките. Но- винаги има и фактор късмет- тъкмо сега ще го провериш дали  е на твоя страна Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 398
Монда поръчах си днес от ВС един спортен панталон и горнище - обща сума 94.95 Долара. Ще трябва ли да платя мито или може да мине между капките? Имаш ли опит с подобна пратка?

почти сугурно е че ще ходиш на митница! допустимата сума до която не се ходи е 45 евро- в предходната тема е писано, дори цитирах кореспонденцията си ups - така че просто прочети.

# 22
  • Мнения: 589
Току-що си получих първата пратка - обувките са много хубави, панталонът - не струва - материята е неприятна, а кройката е за жена с широк ханш ..

Единственият ми проблем с обувките е ... че са ми големи ... дайте идея какво да ги правя, не ми се разправя с изпращане обратно до щатите


иначе, за доставката - получих си ги вкъщи, от куриер на UPS. Пратката ми беше на стойност 60 долара \стойност на продуктите,транспортът е отделно\ и не съм плащала нищо допълнително - нито мито, нито ДДС. Явно е както предполагахме, само върху стойността на продуктите без транспортните разходи.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 397
Сега попаднах на темата, почвам да чета предишната, но искам да попитам правители общи поръчки.
carmell пусни ги тук ако стават на някои и ги хареса или в продавалника  Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 398
Току-що си получих първата пратка - обувките са много хубави, панталонът - не струва - материята е неприятна, а кройката е за жена с широк ханш ..

Единственият ми проблем с обувките е ... че са ми големи ... дайте идея какво да ги правя, не ми се разправя с изпращане обратно до щатите


иначе, за доставката - получих си ги вкъщи, от куриер на UPS. Пратката ми беше на стойност 60 долара \стойност на продуктите,транспортът е отделно\ и не съм плащала нищо допълнително - нито мито, нито ДДС. Явно е както предполагахме, само върху стойността на продуктите без транспортните разходи.

снимай си обувките, определи им цената и ги пусни тук и в продавалника може някой да прояви интерес.
не знам дали сте чели но поне няколко пъти казах, че стойността на продуктите се обмитява а не парите за доставка, но както и да е! стойността на стоката ти без доставката трябва да е до 45 евро, което при теб е налице и затова си ги получила вкъщи.

# 25
  • Мнения: 589
четох уж  newsm78, после мъжът ми взе да ме разубеждава ... както и да е, проверено е
то и няма никаква логика да се обмитява транспорт, де

ще ги пусна в продавалника, да не обръщам форума на пазар ... ще ми се карат модераторите сигурно  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 4 371
Няма бе, в Ларедутската тема сме се разбрали първо да ги пускаме там и ако няма желаещи, ги пускаме в Продавалника Grinning

# 27
  • Мнения: 589
Така значи ..
Пускам
Ето линка, малко ще се помъча с качването на реалните снимки и ще ги сложа малко по-късно, че сега ми е време за куклен театър ..

http://www2.victoriassecret.com/commerce/application/prodDisplay … ZZ&rfnbr=2868

само да кажа ориентировъчно - материалът отгоре е черен велур, токът и платформата са с плат, плътен, като вълнен
много добре стои
и са доста високи, по-високи, отколкото очаквах: платформата е 3 см, а токът - 11 см
туй то, ако имате въпроси, питайте

ПП. забравих да кажа, че по американската номерация са N 9, стелката е с дължина 25 см

Последна редакция: вт, 27 ное 2007, 16:41 от carmell

# 28
  • Мнения: 90
Здравейте мили мами ,нямам много време да седя на компа ,но сега се зачетох в тази тема,искам да ви кажа само да не се лъжете да си купувате от БЕБЕ ,цените са супер високи а матеряла...много зле ,моята ЗЪЛВА е в САЩ и ми праща от време на време колети.
Аз много харесвам дрехите на БЕБЕ но качеството им е доста ниско спрямо цената,която държат за Виктория сикрет нямам наблюдения ,но като цяло с нищо не може да ме изненада,дрехите в Ларедут са доста по-високо качество,а като ми праща колет ходя до митницата и срещу 4 лв си взимам колета който идва за десетина дни.
П.С.Аз също имам такъв познат дето може да ми поръча с 40 процента отгоре каквото си искам...ама ще почака  Grinning

# 29
  • Мнения: 4 371
Кармел, много са хубави! Аз нося 8-ца.

Общи условия

Активация на акаунт