Пазаруване от сайта на Victoria's secret

  • 30 875
  • 378
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 371
Аз имам обувки на Карлос Сантана.
Но ме учудва това, което пишете за по-големите номера, защото при мен не е така Thinking

# 61
  • Мнения: 529
А всички обувки в сайта ли са от този производител? Или някъде пише, а аз не съм обърнала внимание?

Не всички. Обаче на сайта пише, ако е друг. Освен това и на снимките може да се види.

# 62
  • Мнения: 529
Аз имам обувки на Карлос Сантана.
Но ме учудва това, което пишете за по-големите номера, защото при мен не е така Thinking

Защото говорим само за Colin Stuart. Те вървят поне с 0,5 номер по-голям, а може би и с 1.

# 63
  • Мнения: 855
Благодаря   bouquet И аз не обърнах внимание на марката, но ще гледам занапред  Wink
Не бързам, аз даже преди малко се регистрирах, надявам се правилно, тъй като ми прие регистрацията без проблем. А с каква карта пазарите? Аз имам Виза на Райфайзен, поръчвала съм от Ларедут с нея, дали ще стане във ВС?
Може да се повтарям, но да попитам за цената на доставката  Embarassed Как е по-изгодно да се пазари, повече неща ли или по-малко? Имам 2 приятелки, които също искат да се включат в поръчката, ако правя и да знам, ако трябва на 2 да разделям? Имаше нещо за поръчка над 100$ безплатна доставка  Rolling Eyes или се бъркам?

# 64
  • Мнения: 4 371
Аз имам обувки на Карлос Сантана.
Но ме учудва това, което пишете за по-големите номера, защото при мен не е така Thinking

Защото говорим само за Colin Stuart. Те вървят поне с 0,5 номер по-голям, а може би и с 1.
Да, разбрах, че за Колин Стюърт говорите. Аз също тях имам предвид, като казвам, че при мен не е така. Обувки негови нямам, но съм пробвала на приятелки.

# 65
  • Мнения: 529
Може да се повтарям, но да попитам за цената на доставката  Embarassed Как е по-изгодно да се пазари, повече неща ли или по-малко? Имам 2 приятелки, които също искат да се включат в поръчката, ако правя и да знам, ако трябва на 2 да разделям? Имаше нещо за поръчка над 100$ безплатна доставка  Rolling Eyes или се бъркам?

Няма безплатна доставка. Освен това, за поръчка >45 евро, дължиш мито+ДДС.

# 66
  • Мнения: 529
Да, разбрах, че за Колин Стюърт говорите. Аз също тях имам предвид, като казвам, че при мен не е така. Обувки негови нямам, но съм пробвала на приятелки.

Не знам тогава. От ВС купих ботуши на Bronx - 7 номер и сами ми малко тесни, и сандали на Colin Stuart - 7 и са ми малко големи.

# 67
  • Мнения: 855
Няма безплатна доставка. Освен това, за поръчка >45 евро, дължиш мито+ДДС.

Да и на мен ми се стори нереално, но незнам какво ми се е въртяло в главата. Значи все пак е по-добре да се пуснат няколко малки поръчки, примерно ако нещата са под 45 (евро или долара  newsm78) , а ако са по-скъпи направо пускам всички. Отивам да се пробвам сега да прочета малко от старата тема, да не задавам коментирани въпроси  Peace

# 68
  • Мнения: 529
[ако са по-скъпи направо пускам всички.

Май е доста рисковано да поръчваш на голяма сума. Ето нова тема в "Красива мама" - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=250803.0

# 69
  • Мнения: 529
Вчера получих една от поръчките си. UPS ми я донесе вкъщи. 
Много приятно костюмче:

 и жилетка в светло-сив цвят.  Не знам дали ще оставя жилетката, малко не е мой стил, така че ако някой я иска и живее в София, да ми пише на лични. С доставката ми излезе 40 лв, за толкова я давам.  Размер - XS,  отговаря на 42-44 БГ.

# 70
  • София
  • Мнения: 606
Супер разочарована съм, поръчах си комплект за спорт - изпратили са ми само горната част, сега си чакам долнището. Мито не съм плащала, дойде директно в пощата. Качеството е смешно - китайски боклук. Не бих си поръчала отново в сайта. Прекрасни са им снимките само.

# 71
  • Мнения: 589
Някои неща си заслужават, аз например съм доволна от джинсите и ризите, които ми изпратиха. Качеството е добро, моделите - много симпатични. И от обувките им съм впечатлена \като не броим проблема с улучването на размерите ...\

Сещам се обаче какво имаш предвид, и аз получих блуза от памучно трико, която е достойна за сергия на Женския пазар ...
Ако все пак решиш пак да купуваш оттам, внимавай с материите, трикото, промазаните и блестящи материи със сигурност са гадни. Ок са плетените неща, панталоните, плътните платове ...

# 72
  • Мнения: 125
Аз мисля януари да направя една поръчка,но много ме е яд че за стоки над 45 евро има мито,аз като си платя доставката 25$ и то какво остава да си поръчам 2 блузки  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

# 73
  • София
  • Мнения: 3 889
И аз искам да си поръчвам от един американски сайт, и сега се чудя как да го направя заради това мито.

# 74
  • Мнения: 34
Ейййййй и аз се запалих по ВС-то ако някой ще поръчва да пише да направим комбина  Hug

Общи условия

Активация на акаунт