Коледни звънчета пеят, на АПРИЛКИ усмивките греят

  • 9 143
  • 309
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 90
 Ясмина, поздравления за темата и от мен и добре дошли на новите мами! newsm10
 
  Пловдивски мами, ние няма ли да се срещнем?

 Някой може ли да обясни за какво свидетелства  наличието на белтък в урината?

# 31
  • Мнения: 97
Здравейте и от мен.
Днес беше детското парти на дъщеря ми и нямаше как да дойда на срещата, но следващия път съм там Grinning

# 32
поздравления за  новата тема

сега за статистиката Laughing-първа бременност,на 31 години съм.за пола на бебчетата,уж първо бяха момче и момиче,но май има  съмнение за 2 момчета.надявам се в петък да разбера

# 33
  • Мнения: 479
Здравейте, момичета!

От няколко дена не съм посещавала форума и ... ИЗНЕНАДА... имало е среща, която, за жалост, съм пропуснала. Ще гледам следващия път да съм на линия.
Аз от снощи се боря с някакъв вирус, който все повече ми заприличва на грип, ама още не се давам... Пия лимони, чай и бульон от пилешка супа... И се чудя дали все пак да не взема един парацетамол. Той май е безобиден...
А инак съм на 31 г. и това ще е второто ни чедце. Надямвам се да разберем пола в четвъртък, живот и здраве, когато съм на ФМ.

Да сте здрави!

# 34
  • Мнения: 19
здравейте и от мен,

Ясмина поздравления страхотно оформление на темата. smile3501
за пловдивската среща, някой беше споменал за 1.12 събота . към обед?
може да се разберем за центъра ,а пък заведение може и да решим  на място?


# 35
  • Мнения: 139
Здравейте мами! Аз бях питала,но никой не ми отговори-след като бебето започне да рита,нормално ли е един цял ден да не ритка! Моля ви кажете ми  bouquet

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 328
Здравейте мами! Аз бях питала,но никой не ми отговори-след като бебето започне да рита,нормално ли е един цял ден да не ритка! Моля ви кажете ми  bouquet
Ами не съм много сигурна, но мисля, че в друг форум някой сподели, че се е случвало и няколко дни да не усеща бебенцето си, а после отново да го усети. Аз например го усещам от около 2 седмици, понякога е по-активно, понякога /като днес/ явно спинка и съвсем лекичко усещам движения, но трябва да съм легнала и отпусната.

# 37
  • Мнения: 97
Здравейте мами! Аз бях питала,но никой не ми отговори-след като бебето започне да рита,нормално ли е един цял ден да не ритка! Моля ви кажете ми  bouquet

Нормално е, не се притеснявай излишно.

# 38
  • София
  • Мнения: 289
Добро утро Simple Smile

Аз пак съм най-големия ранобудник, ама какво да се прави като се будя рано наспала се и после..... Първо се събудих в 4,23 и немога и немога да заспя, после към 5 и нещо съм заспала и в седем вече се събудих окончателно Simple Smile Ама Тази нощ намалих климатика и се простих със запушения нос, авно е било от топлото Simple Smile

Хайде лек ден на всички, че аз трябва да оправям вкъщи  newsm79 1dishes wash Ама ще е след малко, защото още не съм си изпила кажето Simple Smile

# 39
  • Варна
  • Мнения: 3 249
Здравейте мами! Аз бях питала,но никой не ми отговори-след като бебето започне да рита,нормално ли е един цял ден да не ритка! Моля ви кажете ми  bouquet

Съвсем нормално е, не се притеснявай. Пише го и в дебелите книги и в Интернет. Просто бебето не е толкова голямо, за да усещаш всяко негово движение, има и доста място да си се врътка. При мен се случи онзи ден - цял ден никой и едва вечерта усетих силни ритничета

# 40
  • Мнения: 508
Ясмина, по3дравления 3а новата темичка Hug Както винаги, чудесна. 3а протокола, второ бебче, момченце. На 40 години съм и живея в Германия.
Докато намеря време да се включа в едната темичка, вече има следваща...
А3 нямам никакви оплаквания. Макар двете бременности да са с много голяма ра3лика в годините протичат еднакво. Сега, както и преди 22 год. се чувствам отлично.
Много да се па3ите и леко бременеене Simple Smile

# 41
  • Мнения: 410
ето ме и мен пак поспалана Joy.рейана и моето отначало не риташе всеки ден ама сега ела гледай-постоянно

# 42
  • Мнения: 54
Момичета, качих снимките и от моя фотоапарат от срещата на дружината в събота.
Аз от снощи имам ужасно главоболие, вече не се търпи. Мислех, че ще мине, но явно ще трябва да взема някакво хапче, някой знае ли какво мога да пия?

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 328
Момичета, качих снимките и от моя фотоапарат от срещата на дружината в събота.
Аз от снощи имам ужасно главоболие, вече не се търпи. Мислех, че ще мине, но явно ще трябва да взема някакво хапче, някой знае ли какво мога да пия?
Мисля, че може само парацетамол. Поне моето АГ така каза... Дано ти помогне  Praynig

# 44
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Добро утро.  bouquet
Аз май най-много се успах.  Wink
Реинана и майта бебка е така вчера например не е мръднала или аз не съм я усетила цял ден. Whistling А иначе за главоболитео и аз пия само парацетамол и наистина ми помага.  Wink
Аиде влизам да ви разгледам снимките.

Общи условия

Активация на акаунт