НОЕМВРИ вече отминава,а бебешката ни агитка с всеки ден се умножава

  • 9 775
  • 278
  •   1
Отговори
# 15
ноемврийските коремчета ,едно по-едно превръщат се във бебчета
 Joy Joy Joy

# 16
  • Мнения: 33
Така като гледам само Сейли и билката останаха newsm78 Ако прпускам някой да ме прощава,не е нарочно.

Да, Дес, не грешиш!!! Но моля ви и нас да ни изчакате.

Аз, днес за пореден път бях на тонове и преглед и решихме, че ако и утре не родя, влизам в понеделник сутринта в болницата и ще предизвикваме раждането. Мога да ви кажа, че тези два дни бях една планина от нерви, не желаех с никои да разговярам и не спях по цели дни и нощи. Но мойта страхотна лекарка ми вдъхна кураж и сега вече съм по-добре и сравнително спокойна. Та затова не съм писала и тук, че нищо хубаво не ми излизаше от мозъка.

Да честитя на всички нови маменца за малките бебоци! Да са им живи и здрави!

Честит имен ден и на всички Катета! Да им си слави името и да го носят с гордост цял живот!

И някои други, бяха споменали за хубави поводи днес/рожденни дни, месечинки/, но може би ще ги сбъркам, ако ги кажа поименно, та затова, честито и на тях!

Дес, чудна е темичката с балончетата!

# 17
  • Мнения: 2 126
Да, Дес, не грешиш!!! Но моля ви и нас да ни изчакате.
ЕЕееееее разбира се,как няма да ви изчакаме Peace

Сейли,къде ще раждаш,мила?Успех!

# 18
  • София
  • Мнения: 2 437
Честито беб4е на Теди!Много да е здравичко и послушно!

# 19
  • Мнения: 62
преди капането и аз да се разпиша.седя и пиша с митко на ръце и за това на кратко
бяхме консултация.малкия е наддал с 620гр.
я ми споделете какво правите за гардичките на бебоците.аз му правя компреси с реванол,въпреки че е грешно.подуването е на хормонална основа и с компреси не се лекува.

# 20
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
marusj и нас така ни посъветва JP, но е голям зор да си напрвим компреса и за това е един път на ден, а не през 3 часа 

# 21
  • Мнения: 33
Да, Дес, не грешиш!!! Но моля ви и нас да ни изчакате.
ЕЕееееее разбира се,как няма да ви изчакаме Peace

Сейли,къде ще раждаш,мила?Успех!

В болница "Токуда". Благодаря ти, много. Дано всичко мине добре и по-бързо, че вече си изчаках чакалото.

# 22
  • Мнения: 7
Ей.моля ви се де,изчакайте ме и мен де,не бях много редовна през последните месеци тук,но все пак съм от ноемврийските мами.

# 23
  • Мнения: 62
renyto не разбрах някой те юрка да правиш компреси ли?ние вече ги спрях ме.реших да слушам лекарката и по-малко хората който са гледали деца преди 100 години.

# 24
  • Мнения: 3 416
Сейли,bilkata,galinabianca-ще ви стискаме палци Praynig Знаем какво ви е да се побърквате от чакане,особено аз и мома Катерина оревахме форума Mr. Green ще дойде и вашия ред щом ви приемат Peace
Малиии кога стана време да се местим в Родени....някак си пък на мен не ми се ще като че ли
Ивче ми рева от 18ч до 21.30ч Tiredгоркото направо ми се къса сърцето бе,що не помага тоя Инфакол,при вас как е?
Дес,ами кога успяваш да направиш темата,то дори и децата да не те притесняват все пак домакинстване,ходене на работа..леле трудно е..аз успявам засега и с домакинстването и готвенето и всичко,ама на цената на не помня кога съм спала Tired
Къде е ПростоАз да измъдри няколко заглавия Flutter тя май хукна по кафенца вече и ходи я търси hahaha

# 25
  • Мнения: 98
охх цял ден мързелувам...ама в края на деня се стегнах и сготвих...обичам събота и неделя когато не съм сама..супер е!!!
ето как се гаврим с нашия дундьо-чати по скайпа с леля  Laughing


# 26
  • Мнения: 46
Момичета, и аз съм на опашката за чакащи раждане мами.

Наистина ще се радвам да ни изчакате, макар че вече се броим на пръсти, но все пак се чувствам част от вас и хич не ми се иска да ни изоставите (стига да не остана за декември). Редовно ви изчитам от - до.

Имам още ден до термина 26.11 - понеделник, но тогава отиваме на запис на тонове и ще видим доки какво ще каже. Засега нямам никакви признаци за родилна дейност- нито тапа, нито води, само контракции чат-пат и то не регулярни и неболезнени. И на мен ми е доста тегаво вече, вечер не може да се спи, през деня по цял ден в къщи...да се чуди човек какво да прави, пък и с тия мъгли на вън хич не е за излизане и разходки.
Днес и аз бях сред именничките и нашия тате отдели целия ден да сме заедно и съвсем не ми остана време дори да ви почерпя, за което ви моля да ме извините.

Честито на всички родили мами   bouquet,

а на нас не родилите: пожелавам успех и стискам палци всичко да се случи леко и безболезнено Praynig!
...аз за сега съм куражлийка ама де да видим, като ми дойде времето.

Лека вечер на всички ви! повечето от вас си имате приятни занимания покрай бебоците, а на нас бременните не ни остава нищо друго освен да кукуваме в опустелия форум #Crazy

# 27
  • Мнения: 160
Ехооооооо,здравейте!!! Hug  Hug  Hug Ние сме си вече в къщи,но снощи и днес е още еуфория-баби,дядовци,чичовци и неможем да си останем с мъжлето и с Габи на саме за по-дълго,но няма начин всички се радват.
Да ви кажа,че много ми липсвахте,опитвах се през телефона да влизам във форума,но нещо все не стигах до там.Но вече сме си вкъщи и ще бъдем по-често заедно Grinning
Честито на всички родили и късмет на очакващите,огън служба не остана  Mr. Green
То е ясно,че не съм ви изчела и няма и да мога сигурно,но ще се пробвам.
Инфо за Дес-Габриела се роди на 18.11,3.280кг. 49 см.

Ние иначе сме добре,кърмим се,спим,ревем и т.н.,вие знаете  Laughing
Ще ви разказвам за нашият престой в болницата друг път,че сега много ми се спи.Спокойна нощ на мами и бебоци и целувки за малките по дупетата.

# 28
  • Мнения: 160
Идеи   Grinning

Ноемврийчетата вече са факт,първа Коледа ще празнуваме с тях!
Всеки месец е красив,но ноември за нас е най-щастлив!

# 29
  • Мнения: 46
Добре дошла mergi   bouquet

разкажи като имаш минутка свободно време, как мина раждането? ти къде ражда?

Общи условия

Активация на акаунт