НОЕМВРИ вече отминава,а бебешката ни агитка с всеки ден се умножава

  • 9 790
  • 278
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3 419
renyto аз пробвах с Бебезан,ама нещо не минава номера с чая пък за ефект да не говорим-най-добре някакви капчици да вземете,аз мисля да пробвам Ентерокинд като Галакси Peace Оф,дано и при нас е малко по-спокойно вечерта..вярвате ли ми,че от 2 дни се опитвам да разгледам албумчето с бебчовците и все не мога Tired
mergi сигурно ти е било притеснено,ама така се смях на разказа ти Joy
мамета като чета в тия частни клиники какви екстри има,ама за колко пари ooooh!,аз всичко това го имах съвсем безплатно(наистина бях изненадана),само чаршафчетата дето не бяха цветни,но вс епак не се ражда всеки ден,така,че парите са си съвсем оправдани Peace най-важно е мамам и бебче да са спокойни и добре Peace
мамета цял ден съм с мойто коте и метнато на рамо и реве ли реве,хем съм изморена,хем ей сега като заспа пак съм лепната до нея да я гледам..да не изпусна някоя усмивка неволна или каквото и да е..ако съм очаквала да съм такава Heart Eyes прекалено ли съм емоционална,а?

# 256
  • Мнения: 3 419
Ей досега гледах снимки,ама наистина нашите бебчета са най-хубави Heart Eyes,големи сладури всички и натъкмени Heart Eyes,облеченки Heart Eyes и май ние сме най-плешивички Mr. Greenотзад Ивче има повече коса,но отпред има май да расте още Mr. Green
Цеци,ама Василия има много големи бузки(пу-пу),а ПростоАз е наистина менекенка направо,честито за новата прическа Peace
Аз сега чак качих в новия албум снимкина Ивче,нали казах,че ще качвам,ама съм ги сложила в отделения албум,сега ги качих пак Mr. Green

# 257
  • Мнения: 160
Смейте се вие,смейте се...то сега и на мен ми е смешно

                                                  ПРОДЪЛЖЕНИЕ
                  
                          ПРЕРАЗКАЗ С ЕЛЕМЕНТИ НА РАЗСЪЖДЕНИЕ  
newsm62

Качват ме сутринта към 9 на 12 етаж,където бебетата си стоят постоянно при майките и минават акушерки да ни обгрижват  smile3521  от време на време.Да ама аз се качвам сама,мойто бебе го няма с мен,питам тази зад мен дето ми бута количката,къде ми е бебето,а тя ми вика-"О,аз незнам,аз отговарям за вас,не за бебето,но хайде ще попитам и ще ви кажа!"Имам чувството,че ходи някъде до Люлин да пита и накрая ми сервира,че бебето било МАЙ на 8 етаж(интензивното),абе  newsm61  какъв МАЙ бе жена,ноември сме и какво прави бебето ми в интензивното...-О,незнам,трябва да слезете да видите.Е така се прави бързо раздвижване след секцио,скочих аз и хукнах,ама и там няма кой да ми каже. smile3511 СЕГА ЧЕТЕТЕ ВНИМАТЕЛНО-хихихи Накрая звъннах на мъжът ми,да каже на негов колега да се обади на негова приятелка,която работи в МД,но в момента е в отпуск,да звънне на някоя колежка да пита за Габи.Евала на жената,обадиха ми се и ми казаха,че била на 7-я етаж,отидох при нея и това ни беше първата среща,като изключим след операцията,че успях да я цункам,но изобщо не и видях физиономията.Така ми я качиха на 12 етаж,едната каза,че щяла да остане при мен,другата каза абсурд,няма и 24 часа от секциото и така пак ми я взеха.

                                                                                      to be continued

Как едната ме пуска при беба,другата пък не и така два дни немога да си гушна детето

Затова сега много си я гушкам,не ме интересува дали ще се разглези.

# 258
  • Мнения: 2 126
Оххх моите току що заспаха а аз ще глътна монитора вече.............. Tired
Аз съм тоталн о разочарована от капките за колики,само за Инфакол немога нищо да кажа щото го нямам.Тия Ентерокинд имат странен начин на дозиране,докато давам сякаш няма,спра ли ги и особено нощем след 3 няма да ви разправям каква е картинката.Тази сутрин в 3 е почнала да се гърчи и проплаква.Представете си за какви болки става дума след като и върху мен легнала не се успокои.Накрая,може би уморена,я сложих в кошницата и с люшкане се унесе.
Днес реших пак да и дам от Саб Симплекса (тлкова ми го хвалят) честно казано също не виждам ефект,май ще си ги караме докато свършат.
Бебезан съм давала на каката- не го искаше Confused Копър съм купувала,чай и варях също неискаше.Един чай на Хип също купих - не.междудругото тоя чай май е хубав,ако поемат бебетата ви друго освен мляко от шише пробвайте,помагал.
Та така с тези илачи...Само чакам да минат 3те месеца,дано свършат тогава.После ще почнат зъбите и такааааа..............Както казва една приятелка "как ще побелее косата на мама иначе" Mr. Green

Хайде след тези размисли и страсти ви казвам лека нощ,отивам да метна едно душче и си лягааааааааааааааааааааааам Wink

# 259
  • Мнения: 804
Не мога да кажа категорично дали помага Инфакола или не. Ту има много колики, ту е много спокойна #Crazy Сега спи върху мен и чакаме да стане 2 часа за последното хранене. Нещо тези дни измествам режима с 1 час и вместо в 1 часа, яде последно в 2. Лошото е, че ако легна сега, не мога да стана в 2 часа ако тя не се размрънка, а тя душичката си спи отгоре ми и не се буди. А нали не наддава и не искам да изпускам хранене. Утре сме на консултация (ако пак не се случи нещо) и като започнем АМ ще улесним нещата с теглото.
Лека нощ на всички, да нямат колики бебоците, а мамите да поспят минимум 6 часа (ех мечти, мечти)!

# 260
  • Мнения: 804
Пак съм аз... Отивам да се къпя, ще папкаме и после дано заспи бързо.

# 261
  • Мнения: 98
добро утроооо ,

аз съм в добро настроение , защото Боян трета ве4ер (незнам слу4айно ли) не се буди ве4ер....тоест буди се,,,ама уж да сменим памперс.. и той пак заспал...ето снощи напрви 8 4асова пауза...В два трябваше да яде...сменихме пампито дадох шишето той цокна 10 гр и заспа..и така до 6.30.. и така 3 дена е н 5 яденета...знамм 4е е малко...ама...той си го направи...нали наддава уж...
сега  уж пак заспа и дано спи до 10, 4е мама отива на работа, а тати спи дълбоко Simple Smile

айде до скоро

# 262
  • Мнения: 157
Добро утро и от мен!
Моита тази нощ също спа събуди се към 5.30 да яде и това беше.Да ви кажа днес маи се очертава хубаво време и ще се ходи на разходка  дано само пак да не излезне някои вятър.
Пращам  Hug  Hug Hugна всички а на тези които са се запътили към родилното леко раждане.

# 263
  • Мнения: 804
Добро утро и от мен!
Днес пак ще има слънчице Party Отивам да се пробвам да поспя 1 час със чудото (дано не доидат маисторите)! newsm07

# 264
  • Мнения: 157
Абе мамита ще ма помислите за луда но възможно ли е да ни излиза зъбче вчера видях отдоло нещо беличко и като го барнах ми драскаше незнам но не е ли още много рано макар че майка ми ми казва че мойта сестра е имала на един месец направо незнам аз ли психясвам #Crazy. Но съм сигурна че има нещо просто като го барнах си дере като зъбче.

# 265
днес прегледа: ми да бебчо наместен ама неще да излиза  smile3515 до неделя ако не родя, на болница вече окончателно и следва евентуално резване след некви там изследвания "специални" незнам вече и аз...ще вляза в декемврийките.... ooooh!

# 266
  • София
  • Мнения: 3 679
Добро утро,
Ние снощи имахме малко безсънна нощ, бебо се буди доста и плачка, обаче не е от колики, не се е свивал. Мисля, че е от ваксината, която му биха вчера. Вие имахте ли проблеми с тази ваксина на първия месец? Спокойни ли бяха бебчовците през нощта. Днес вече е добре очвека и сега си спинка сладко, сладко  Simple Smile
Данче, може и да е зъбче - има такива случаи  Simple Smile, рядко, но има.
Днес времето изглежда страхотно и мисля по обед да се разходим с дребосъка. Вчера се борих с мойто кенгуру ама нещо не мога да си го наглася да ми е удобно  Sad, а пък този слинг незнам изобщо как да го вържа newsm78 Ще чакам кумицата ми да дойде на гости, че тя е от Пловдив, и да ми покаже как точно да го завържа, или ние да тидем в Пловдив по Коледа...По този повод - вие ще пътувате ли с бебоците на някъде по празниците?  Simple Smile На мен така ми се ходи вече янкъде - не ме свърта просто  Simple Smile;Хайде приятен ден   bouquet

# 267
  • Мнения: 157
Jutoo и аз съм на същия хал изобщо не ми се стои тук но няма как иначе за коледа ще си отидем на село за няколко дни но още нищо не се знае ще видим до тогава има доста време.

# 268
  • София
  • Мнения: 672
А добро утро и от нас Simple Smile

Русито пак спа чудесничко тази нощ, събуди ми се в 6, хапнахме, ама не иска да яде много, после бодува до 8, нахраних го и сега спинка пак, мама да си свърши малко работа, че ми сее натрупало... Почвам да си мисля, че и той иска 6 яденета вече, защото яденето в 6 сутринта му е много, ама маного слабо вече 3-4 дена, ама днес ни е ден за мерене и ако е наддал, ще го говорим с педито. На мен ми се вижда издължен, така че сигурно е наддал, ама ще видим довечера като го измера Simple Smile

Данчето, може и зъбче да е. Случва се- знам че на братовчедка ми така и е изникнало зъбче на месец и половина  Shocked

Мерги, ама твойто си е било направо за Господари на ефира... Направо не мога да повярвам, че може да се случи подобно нещо в 21 век...

Сега ще кача и аз някоя нова снимка в албумчето Simple Smile В тази връзка, да ви попитам, дали светкавицата на фотоапарата не е вредна за бебето? Доктор Спок казва, че не е, ама вие какво мислите?

Успех на мами с тумбачета Simple Smile Милички, колкото и да е - малко ви остана Simple Smile

# 269
  • Мнения: 24
Добро утро и от мен! Wink

На Лили вечерта храненето беше към 12. 00 часа, после в 06.00 и към 9.30 часа сутринта и в момента спи.
Но проблемът е, че не иска да заспи ако не е на гърда и аз направо вече си намразвам циците. Такава експлоатация върху тях, направо ми се вие свят. Как да я науча да ползва залъгалка? - Като съм упорита и я бутам в устата й се изнервя и положението става по лошо. Ръмжи и я отхвърля на ена ръка разстояние Joy. Въобще да не ми се хвалят производителите на детски биберони, че са измислили биберон, наподобяващ майчиното зърно - НИЩО ПОДОБНО - НЯМА ТАКЪВ!!!!! А, madchen ме пита за съвет за пробутване на залъгалка. Ех, как ми се иска да ти дам такъв ама не ми достига образованието да измисля начин как да осъществя тази мисия невъзможна. #Crazy
m_face И МОЯТА БЕБЕ СЕ Е ИЗДЪЛЖИЛА, ЗАЩОТО ОПЪВА ВЕЧЕ ПИЖАМКТЕ КОИТО БЯХ КУПИЛА С РАЗМЕР ЗА НОВОРЕДЕНО. А, за светкавицата - едва ли е вредно, но това пробляскване в очите на бебоците не е приятно, а и ефекта е нулев, защото на снимката бебока е със затворени очи. baby_neutral
Jutoo и на мен много ми се излиза, но и кроя планове да попътуваме с бебо през уикенда близо 250 км. на отиване и толкова на връщане. Ами защо не?
Аз привършвам вече едното шишенце Инфакол. Имам още едно. Но не смятам да поръчвам допълнително. Ако се наложи да ползвам, ще взема нещо българско. Така или иначе основната съставка на всички е симетикона.
А, косичката не се ли сменяше малко по-късно? Аз още не съм забелязала да е паднал косъм от косата на беба. Иначе и на мен ми е любопитно каква ще бъде новата косичка. Иначе погледът ни е бистър - вижда се ясно синият цвят. Поне в това ще приличана мама Grinning

Общи условия

Активация на акаунт