Кръстихте ли си децата и кога?

  • 3 441
  • 131
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 478
Да, на 13 месеца. Тогава се прибрахме в БГ.

# 76
  • Мнения: 9 973
още не-догодина Peace

# 77
  • Мнения: 3 695
Мисля лятото 2008, живот и здраве да я кръстим. Ще бъде на година и 7-8 месеца тогава.  Peace

# 78
  • София
  • Мнения: 17 596
Не смятам, че имам право да определям религията на детето си. Като порасне достатъчно, за да се осъзнае в този смисъл, сам ще избере. Може пък да реши, че подходящо за него е да бъде атеист (надявам се, обаче, да не е така), агностик, будист, какво ли не. Това за мес в обект на лично решение на възрастния човек, не на неговите родители.

# 79
  • Мнения: 111
Не сме още.Мислех да е някъде на годинката,но ми стана интересно с тия християнски празници. ThinkingЩе помисля още Peace

# 80
  • Мнения: 128
Айлин и Валерия

# 81
  • Мнения: 1 193
И двете ми момичета не са кръстени все още. Мисля пролетта да отидем на някое тихо и красиво място. Не съм привърженичка на големите манастири и църкви с претупване на ритуала.

# 82
  • Мнения: 71
Да на втората седмица от раждането му

# 83
  • Мнения: 40
Ние все още не сме го кръстили, но го плануваме за пролетта на 1ят рожден ден, който е през месец май Simple Smile

# 84
  • Мнения: 62
Да, разбира се!!!
Вики беше на 1 година и 1 месец!!! Кръстихме я заедно с племенника ми, който бе на 7 месеца. Голяма емоция ви очаква. При нас в църквата имаше още 3 бебета...горкия отец!!!

# 85
  • Мнения: 4 621
Все още не сме Thinking

# 86
  • Мнения: X
Да, кръстихме малкия на 6 май - Гергьовден, тази година. Понеже тук някаде бях прочела, че за момче е хубаво да се кръсти на празника на мъж-светец и затова избрахме този голям празник. Simple Smile

# 87
  • София
  • Мнения: 1 230
На 1 година и 20 дни, на именния й ден - малката Св. Анна.

# 88
  • Мнения: 611
Da, tochno na imennia i den ( Na cvetnica) beshe pochti na godinka Peace

# 89
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Да кръстен е на Богородица, беше на 3 години и няколко месеца  Wink

Общи условия

Активация на акаунт