Кръстихте ли си децата и кога?

  • 3 442
  • 131
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 702
Все още не сме се кръстили макар че мен самата са ме кръстили на 9месеца а дъщеря ми е по голяма 2г и 7м но реших още като се роди че ще я кръстим малко по голяма може би ще го направим през 2008 лятото,макар ,че съм чувала ,че е хубаво детето да се кръсти по малко защото господ го пази,но въпреки това не съжалявам за избора Simple Smile

# 91
  • Мнения: 8 999
Да - и двамата на 1 год. и половина. Тогава насмогнахме да се организираме.

# 92
  • София
  • Мнения: 5 079
На една годинка беше, кръстихме го, защото винаги сме искали да стане християнче и съм (умерено) вярваща.  Wink

# 93
  • Мнения: 622
Темата е интересна, вълнува и мен. Чувала съм,че било хубаво да се кръсти детето до 1-вата годинка.Разбира се ,че няма нищо лошо да стане ако се направи по-късно. Аз смятам напролет да свърша тази работа.  Peace

# 94
  • Мнения: 425
Да, един ден след първия рожден ден.

# 95
  • София
  • Мнения: 275
Кръстихме я на 10 месеца! Peace

# 96
  • Мнения: 23 379
Когато стана на 3г и половина,така искаше кръстникът му,за да помни събитието.

# 97
  • Мнения: 1 883
Още не сме ги кръстили, живот и здраве догодина на пролет ще свършим и тази работа  Peace
И ние така! smile3521

# 98
  • Sofia
  • Мнения: 907
Да, кръстихме го на 4м. - така се стекоха обстоятелствата - кумовете ни, които станаха и кръстници, не са от България и ни бяха на гости по това време - та решихме да използваме престоя им и да го кръстим, че не се знае кога ще идват пак.

# 99
  • София
  • Мнения: 10
Кръстихме дъщеря ни на 6 месеца. Искахме да е през лятото, за да е хубаво и топло времето.

# 100
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 370
Голямата беше на 8м, а малката още не сме.

# 101
  • Мнения: 5 362
Да.Когато навърши 1 год.

# 102
  • Мнения: 867
На 1г.
Искахме да е през лятото.

# 103
  • плевен
  • Мнения: 133
ще бъде през лятото след втората годинка

# 104
  • Мнения: 1 174
Не, не сме я кръстили (на 10,5 мес.).Все още мисля по въпроса дали да не оставя това да бъде нейн избор, когато порастне...незнам.Ако го направя, то ще е след първата годинка, през пролетта. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт