Сливен 20

  • 16 487
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Сливен
  • Мнения: 197
И аз да се включа в новата тема с добра новина.Май другата седмица ще имаме кухня,но за по сигурно пак ще ви пиша като знам със сигурност нали живея точно до кухнята. Hug

# 16
  • Мнения: 54
Еве и на мен така ми казаха че другата седмица ще започват,но аз докато не го видя с очите си невярвам вече.....много се проточи този ремонт.....направо ми писна вече...имам купони за 2 седмици ще ги използвам и после мисля да неползвам услугите им.

# 17
  • Сливен
  • Мнения: 197
Кате,дано я пуснат вече направо ми писна да готвя специално заради Гого.Моят мъг съм го предупредила че започнем ли да взимаме храната ,поне 3 сседмици ще яде сандвичи и няма да готвя.

# 18
  • Мнения: 43
Благодаря за информацията (Кате и Ева).
Направо полудявам с тая кухня готвя по 5 яденета на всеки различно че сме едни капризи в къщи. Дано поне за малкия да ме отменят , че не ми стига другите ангажименти.

Кате, кога ще  ти връщам у-ка? А какво е пипиелота?

Приятна вечер на всички аз оставам да се мъча над реферата си

# 19
  • Мнения: 54
Ева аз явно съм щастлива майка моята Филипа яде всичко което се готви в нас...единствено спазваме условието да е безсолно и без пикантни подправки....и затова имам смелост да се откажа от кухнята. Peace
Нели.........Пипелота това е Пипи Дългото чорапче........само че на партито на което присъствах Пипелота нямаше никаква визуална прилика с героинята от приказката и затова бях много учудена че я наричат така. newsm78
Лека вечер на всички.....
Сега ще гледам новото шоу на Азис по ТВ2 .....ще има изцепки.... Laughing
До утре.........

# 20
  • Мнения: 888
Може би,защото заведението се казва Пипелота я наричат така  Thinking

# 21
  • Мнения: 54
Кое заведение се казва Пипелота..... newsm78 партито беше в пицарията на Кмета до стадиона  а тя се казва пицария Палас Thinking

# 22
  • Мнения: 300
Здравейте на всички
Тъй като съм бъдеща мама, нека се включа и аз във вашата компания. Казвам се Милена, на 27 години. Термина ми е на 12.02.2008 г., не се знае момче или момиче, бебчо мисли да ни изненадва явно.
Лек и приятен ден на всички  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 54
Добре дошла Дивке в отбора
Лека бременост и да родиш едно здраво и красиво бебче.

# 24
  • Мнения: 372
  Здравейте момичета,

   Добре дошла на Дивка и леко бременеене!


  При нас е все същото -от време на време се разболее някой,после следващия и така  #Crazy.Мъча се да обзавеждам апартамента,но бавно става като си по цял ден на работа ,а вечер с малчуганите.

  Време е за идеи и предложения за едно Коледно парти.

  Рени,ще организираме ли нещо за дечицата по случай празника?
 

# 25
  • Мнения: 43
 welcome

Здравей и на бъдещата мама.

Кате - ясно само не разбрах какво е партито (за него питах) а Пипелота - заведение(?) е с/у яслата на пл. Левски Wink

как сте всички май малко хора се вяскат какво правите по студа???

Аз днес съм малко по свободна и затова съм щастлива че мога да ви обърна внимание и на себе си  Laughing

хайде весел ден на всички  love001

# 26
  • Мнения: 888
Кате,обърках се с Пипелотата на пл.Левски...
Нели,ами как да го нарека?Не е кафе,и детски клуб не е...та затова го написах "заведение"- не в смисъла на кафене естествено.
Живе,за коледно парти за децата от Медвен ли питаш?

# 27
  • Мнения: 119
Здравейте на всички
Тъй като съм бъдеща мама, нека се включа и аз във вашата компания. Казвам се Милена, на 27 години. Термина ми е на 12.02.2008 г., не се знае момче или момиче, бебчо мисли да ни изненадва явно.
Лек и приятен ден на всички  Simple Smile

Здравей Милена  Hug
Добре дошла, пожелавам ти леко бременеене и едно здраво и хубаво бебенце накрая!!!   bouquet  bouquet  bouquet

# 28
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Добре дошла, divka!

Надявам се да ти хареса при нас... А ти в кой квартал живееш? Не че ще мога да те видя, че вече сме надалече, ама да попитам...

# 29
  • Мнения: 888
Преди малко ми се обадиха от Спиди,че багажът пристигнал от Сф.
Утре ще го взема и ще се отчета какво имаме към момента  Peace
Чакам желаещи за Медвен за понеделник     bouquet
И пак да попитам...има ли желаещи да ходим веднъж седмично-на 10 дни да помагаме в Медвен за грижи по децата?

Общи условия

Активация на акаунт