Пловдив-13 (нефаталната тема)

  • 16 679
  • 281
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 966
ВЕСЕЛА КОЛЕДА !!!!! santa2

Сбъднати мечти,любов и най-желаните подаръци от любимите ви хора! Close-mas:

# 196
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
ВЕСЕЛА КОЛЕДА МИЛИ МОМИЧЕТА!

# 197
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Честито Рождество Христово!
Линката, честит рожден ден!


А ето и виртуална почерпка за моя малък именник днес Laughing


Мерси много, да ти е жив и здрав именника! Весела Коледа на всички!

# 198
  • Мнения: 3 216
Поли честит рожден ден. Аз и цялото ни семейство ти желаем много здраве и много,много любов.Бьди все така красива жена и все така чудесен човек и приятел.И бьди най-добрия пример за дьщеричката си.

# 199
  • Мнения: 34
СВЕТЛО РОЖДЕСТВО И БЛАГОДАТНА 2008 Г.


  На всички мами и техните семейства желая МНОГО ЗДРАВЕ И СБЪДНАТИ МОЛИТВИ !!!!

# 200
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
kremena,  Hug

# 201
  • Мнения: 881
Честита Коледа и от нас!Желая ви много здраве,любов и сбъдване на всичките ви мечти!А на дечицата много усмивки и прекрасно детство!

# 202
  • Мнения: 1 174
ВЕСЕЛА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ!

ПОЛИ,И ОТ МЕН ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,НА ПРЕКРАСЕН И СВЯТ ДЕН СИ РОДЕНА,ЖЕЛАЯ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ,КЪСМЕТ И УСМИВКИ!
 
Поздрави и целувки на всички деца от моите джудженца! Mr. Green

# 203
  • Мнения: 1 477
Камбанен звън разнесе блага вест-Исус Христос роди се днес!На всички здраве и живот късмет и извор на любов!
ЧРД на патерици на Поли!!!

# 204
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Мила Поли,
честит рожден ден и от нас!!!
Много радост, щастие, любов и сбъднати мечти!!!!
  Heart Eyes

# 205
  • Мнения: 154
Честита Коледа и от нас и весело посрещане на Новата Година.Забравете лошите моменти от старата година и запазете само хубавите мигове в сърцата си!
И едно въпросче,не си спомням в този форум или в другия-къде в Пловдив веднъж беше писано за някакъв магазин за детски обувки в Кичука,подробно беше обяснено къде се намира,пробвах с търсачката,но така и не открих нищо.Моля, който се сеща да ми напише местоположението му,може на личния да не се повтаряме.Не ми е спешно и още веднъж приятни празници!

# 206
  • Пловдив
  • Мнения: 5 042
Не знам дали за същия магазин става въпрос, но ние купуваме детски обувки от "Мечо Пух", Кючук Париж, бул. "Н. Вапцаров" 55А, ул. "Петър Стоев" 36А, тел. 0897/614 087, намира се между блоковете като тръгнеш от I РПУ към басейн "Нептун".  Peace

# 207
  • Пловдив
  • Мнения: 727
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ И ЩАСТЛИВА НОВА ГОДИНА на всички Пловдивски майчета! Аз ще се включа пак чак догодина!

# 208
  • Пловдив
  • Мнения: 5 042
Здравейте!
Искам да попитам от името на една близка приятелка за вашите деца, родени на 1.01.2007г. ...Регистрирани ли са в "Клуб Евробебе"? А получили ли са обещаното като дарения? А дали има някаква инициатива във връзка с Първия Рожден Ден на родените "евробебета", специално за Пловдив? Благодаря!   Peace

# 209
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Здравейте, пловдивски ма(да)ми!
Знае ли някой какво ще се строи на мястото на тютюневите складове до надлеза за Кичук Париж/автогарата/ул. Иван Вазов? И къде е "изчезнала" Сточна Гара? Предстояли големи промени на този район... Всяка информация ще ми е от полза, благодаря!
Весели празници!

Общи условия

Активация на акаунт