МНОГОДЕТНИ МАМИ 28

  • 18 856
  • 396
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 323
Мами, как ще се разпознаем на Празника?.......- срам ме бе! [/b]

Ми и мен ме е срам... как ще ме познаеш? Embarassed Embarassed Embarassed

# 61
  • Мнения: 11 607
Мами, как ще се разпознаем на Празника?.......- срам ме бе! [/b]

Ми и мен ме е срам... как ще ме познаеш? Embarassed Embarassed Embarassed

Теб лично ще те позная,че си дядо Коледа - нали обеща да носиш подаръци за мен и децата ми,че така ще те позная.....По подаръците за нас! Mr. Green

# 62
  • Мнения: 3 323
Ти като видиш нещо кръгло... все за подаръци мислиш! Ама ще съм в СИНЬО! Не мой ме сбърка с добрия старец! Пък и брадата ще си обръсна!

# 63
  • Мнения: 11 607
Ти като видиш нещо кръгло... все за подаръци мислиш! Ама ще съм в СИНЬО! Не мой ме сбърка с добрия старец! Пък и брадата ще си обръсна!

Лелееееееееее, то туй Неземното и дрехите за Празника вече си знае! Браво ...Браво...Аз да взема ли да дойда с тоалета от венчавката.....Ще съм в ЧЕРНО тогава пък аз!

# 64
  • Мнения: 3 740
Мами, как ще се разпознаем на Празника?

Всичко ще е по етикета - и етикетите.

Мама3, много е обезпокоително това за племеницата ти. Майка й наясно ли е какво става? Може бе има нужда от среща с психолог?

# 65
  • Мнения: 3 323
Бройкистка...

# 66
  • Мнения: 3 740
Бройкистката да се оплаче.
Щерка ми има успех от първата година на следването 5.83 (една 4-ка на фона на масови 6-ци). Не й стигна 1 стотна, за да вземе стипендия. Гледам я, че й се реве и ми е жа-а-ал!

# 67
  • Мнения: 710
Цитат
Тя и Наталка се изгуби или казано в рима: Натали нещо крои! Thinking Беше при мен и после нищо не казва какво е направила със задачките.
Здравейте мамчета   bouquet
Още тичам по задачките,когато съм готова ще разказвам  Hug
Лека нощ  smile3524

# 68
  • София
  • Мнения: 353
Честит рожден ден на Теди!

ЧРД на Мартин!

Много здраве, добро настроение и успехи им желая!
Мама 3 стига с тези болести. Стафилококите са много упорити и трябва мощен антибиотик, най-добре след антибиограма. Дано се оправят дечковците бързо! Това с племенницата ти е доста неприято. Нервите са в основата на много заболявания. Даста и се е събрало явно. Трябва и почивка и много внимание. А като се стабилизира и пожелавам да ми стане колежка.
Аз днес си взех колоквиума. Имам 5, но съм доволна от себе си. Сега си давам почивка до празника и залягам пак да уча.
Кабо, и аз бих се ядосвала. Нищо, човек трябва и да губи понякога.
Мама Цоци си е върнала духовитостта. Крайно време беше!
Новите мами са добре дошли в Пълната ни къща.

# 69
  • Мнения: 11 607
Ето ви материал за четене, докато си пиете сутрешното кафе..... - ЦЪК

Бройкистката.....да бяхте викнали....да сплашим тоз дето е писал 4-ка на детето.....Пък как изчислиха,че при 5.84 се дава стипендии....Мика нали е златната ябълка...Що не викна тримата братя и ....както те си знаят само(при нужда и таткото и майката да помагат)

Вълшебна, а и другите дето учат...как го правите този номер - училище, деца, мъж, къща.......

# 70
  • Мнения: 3 323
Я, вижте "нашето" / тедивасовото/ Pere...http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=233937.0

# 71
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Добро утро Hug браво на момчето на Теди  smile3501
Мамо Цоци,докато се отъркваш покрай всичко що касае близнаци,току виж  те е лепнал вируса на ТРИзнаците, дано stork-boy stork-girl stork-girl
Кабо Алма пак обърквате оная статистика за многото деца и умственото им развитие  Joy а на дъщеря ти  newsm51 за положените усилия,жалко за разминалата и се стипендия,да се стяга за следващата  newsm78 че много висока летвата за стипендията,аз си мислех, че е с няколко стотни поне надолу
Мама 3  хайде вече да се закрие болестният период closed най-сърдечно ви го желая,всички да оздравяват  Hug
Вчера получих от Наталия ръкохватки и калъфки за нашият благотворителен базар и много и благодаря за помощта   bouquet
Вълшебна   newsm74 поздравления за взетият с петица колоквиум  smile3501 това многодетните мами направо нямаме удържане  supermama където и да посегнем,каквото и да правим все сме the best  Joy нали затова и така са ми имейла и скайпа ........аз продължавам да уча,че утрешният изпит много ме стряска,чак се чудя дали да не ида направо на датата за поправка Sick
Хубав ден на всички ви.... People Santa мен ме е хванало вече Коледното настроение

# 72
  • София
  • Мнения: 257
Здравейте!
Казвам се Ани, на 36 г. съм. Аз засега съм писала само при близнаците, но ми е много приятно да се запозная и с вас! Тук наистина е много весело! smile3525

# 73
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
too many boys добре дошла  bouquet попаднала си на точното място сред нас,ще видиш ,че ще ти е приятно с нас Hug  леле колко много близнаци си имаме вече  ooooh!Цоцииии гледай какво става

# 74
  • Мнения: 122
Здравейте мамчета. Я колко нови мами. Добре дошли на Мариана, Станя и too many boys  Hug.
Кабо Алма браво на дъщерята  Peace.
mama3 това, което пишеш за племенницата ти сигурно ли е или само предположение? Звучи много сериозно и стряскащо. Я да се отпусне малко детето. Какво ще прави някой ден като(ако) стане многодетна мама  Laughing!? Може би трябва да я вземеш един ден в твоето ежедневие и тя веднага ще осъзнае, че при нея не е толкова напрегнато.... Party.
И аз се чудя как ще се разпознаем на партито. Сигурно по децата! А всъщност много от вас не се ли познават вече?
А настроението наистина вече е коледно, но време за разходка по магазини за подаръци-няма. А и този студ навън....
Май започнах да мрънкам  Embarassed.  Айде чао за сега и хубав ден на всички  Heart Eyes.

Общи условия

Активация на акаунт