Режим на Пиер Дюкан - 51 част

  • 25 216
  • 613
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 112
Лаис браво и менюто ти е супер!
Ти ходи ли на фет бърнинг йога в Малееви? Събирам желаещи за неделя, а ако някой е ходил да каже отзиви!
Тази неделя сме на детски рожден ден и няма да мога, но ще се опитам през седмицата и ще докладвам после Peace

# 61
  • Мнения: 1 314
Здравейте и от мен! Бързам да се разпиша, че после ще водя пак децата на лекар, а и други задачки чакат!
Най-обичам да си честитя намаления сутрин-моите поздравления днес са за  Ninkis, Pupa, Galia, Lillian, Лаис, пък и за всички, дето още не са се издали до момента!  bouquet
Ваниник, Честито ти тримесечие, резултатът ти е страхотен!  bouquet
Pina, бързо да оздравяваш! Praynig
Fractal, не се безпокой за задържането, ако си стриктна, резултатите няма да закъснеят. Аз също имах задържане 2-3 седмици, но нещата малко по-малко ще тръгнат.  а най-добрият пример за задържане и неотказване е Сноучето-но и при нея вече има напредък! bowuu

# 62
  • София
  • Мнения: 807
Сноучева-не казваш нищо/....Как си?
Laughing Не казвам, защото нямам минусчета днес и нямам повод да се хваля! Имам задържане, даже малко + /по технически причини/  newsm53 ама си е в реда на нещата  Grinning

# 63
  • София
  • Мнения: 3 090
Лаис, менюто ти е добро, без биричката! Вместо биричка - прясно мляко! Честит минус! newsm51

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 14 067
Здрасти и от мен  Hug Сега станахме с малката  Embarassed

# 65
  • Мнения: 112
Лаис, менюто ти е добро, без биричката! Вместо биричка - прясно мляко! Честит минус! newsm51
Ще пробвам непременно следващия път с млекце да задуша Hug

# 66
  • Мнения: 980
Кво ще ядем , момичета ??? Давайте идеи !!  Party

# 67
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
ее блеки ,ти огладня ли бре  Mr. Green

# 68
  • Мнения: 980
ее блеки ,ти огладня ли бре  Mr. Green

Дзверски !  Twisted Evil И я почвам де ! Пържоли, айран ...ама само това имам, да не остана нещо гладна се притеснявам .  hahaha

# 69
  • Мнения: 556
Кво ще ядем , момичета ??? Давайте идеи !!  Party
Блеки,аз напоследък почти всичко готвя в прясно мляко.Много ми харесва как стават пилешките гърдички.Разделям ги на две,леко ги нарязвам отгоре и ги натривам със сол,червен,черен пипер,шарена сол,чубрица,мащерка,кимион,..абе каквито подправки имаш и искаш.Нареждам ги в тавичка,до средата ги заливам с прясно мляко и мятам във фурната.Хем поемат отдолу от млякото,а отгоре става страхотна коричка...направо мозък.И рибата и бробчета приготвям все така в мляко и става чудно.Бон апети  chef

Мама007,така правя аз.Дзак и бяг Simple Smile

# 70
  • София
  • Мнения: 3 789
Привет и от мен! Hug
Аз пак минавам само телеграфно, но имам много работа и не мога да пиша изобщо Tired
Режимна съм, но задържам Peace
Днес съм на желирано кисело мляко и пилешко филенце на фурна.
Хубав ден на всички! Hug

Дезирче, как е Сашко, оздравя ли? Heart Eyes

# 71
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Аз опуках 2 гофрети и още се уригвам  Joy Joy Joy Joy Joy
За обяд имам риба
Я кажете кафе с 200 гр мляко ,смята ли се за междинна закуска  Blush

# 72
  • София
  • Мнения: 3 090
Деата, мисля, че се смята  newsm78

# 73
  • Мнения: 556


Дезирче, как е Сашко, оздравя ли? Heart Eyes

Здрасти,Мишленце.Вече мисля,че е добре.В неделя,живот и здраве ще му правим прощъпулник,така че се надявам до тогава съвсем да се оправи,милото,че тая хрема гадна...доста време продължи.Ти как си  bouquet

# 74
  • Мнения: 980
Дезка, звучи много вкусно!! И да оздравявате !  Hug
Деата, и аз като Кри мисля че да...заради млякото най-вече !  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт