Режим на Пиер Дюкан - 51 част

  • 25 258
  • 613
  •   1
Отговори
# 75
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Ооо кри, блеки-мерси, слава богу , иначе аз нямам междинна закуска  Joy

# 76
  • Мнения: 745
Ехооооооооооо здравейте Дюканки!!!

То стана обяд до като ви изчета

# 77
  • Бургас
  • Мнения: 458
Привет и от мен
Честити минусчета.Вие сте ми стимул да знаете.Аз съм втори ден на ударния режим.
Искам само да попитам през ударния режим може ли да се пие прясно мляко и мед да се ползва като подсладител?

Слънчев ден на всички и утре още повече минуси  bouquet

# 78
  • Мнения: 745
Мед НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ.Мляко може , но меда не се употребява през всичките етапи на режима, само подсладители Sad

# 79
  • Мнения: 50
Момичета,успях да се вмъкна в по-малкия номер,преди 5 дни ми ставаше 52-ри,а днес влязох и в 50-ти размер и съм много щастлива newsm44.Продължавам борбата  box до дупка.

# 80
  • Мнения: 123
Благодаря ви момичета за поздравлениията, а за кожата  ми - също мога да кажа, че стана адски суха, особено на ръцете и непрекъснато ги мажа с нещо,
Цвети децата не оздравяха ли , ние се разминахме само със сополи, на вас какво ми има още?

# 81
# 82
  • Мнения: 123
Дези, как беше при свекито, поглези ли те , а режимни неща яде ли ?/  моята ако има как отрова ще ми даде Laughing/

# 83
  • Мнения: 745
Момичета,успях да се вмъкна в по-малкия номер,преди 5 дни ми ставаше 52-ри,а днес влязох и в 50-ти размер и съм много щастлива newsm44.Продължавам борбата  box до дупка.

Продължавай само така

# 84
  • Мнения: 3 202
Добър ден Simple Smile)

# 85
  • Мнения: 2 180
Кри, не ми е добре с тия кила, искам 50 и това е!
Гледам веселичко е при вас, жалко че няма как да ви следя по-изкъсо.  Grinning

# 86
  • София
  • Мнения: 3 789
Момичета,успях да се вмъкна в по-малкия номер,преди 5 дни ми ставаше 52-ри,а днес влязох и в 50-ти размер и съм много щастлива newsm44.Продължавам борбата  box до дупка.
Мама Миа, разбирам те много добре! Hug
Аз от 52 минах на 46-48, според размерите на фирмата (българските), а по западен стандарт съм вече на 40-42! Peace

Дезирче, браво на малкия сладур! Кажи му, че повече не му разрешавам да се разболява! Naughty

# 87
  • Мнения: 556
Дези, как беше при свекито, поглези ли те , а режимни неща яде ли ?/  моята ако има как отрова ще ми даде Laughing/

Ох,не ми се говори.Два дни ни угояваха с малкия.Страшна работа SickНе можах да устоя,естествено.Много ми е слаб ангела EmbarassedСега възстановявам формата.На всичко отгоре и днес съм МЦ.Но свалям,защото има какво да горя от уикенда.Вчера сутринта бях 52.2,а тази сутрин 51.1  Mr. Green...И така-уикендите качвам,през седмицата възстановявам Joy

Благодаря,Мишленце,дано..

# 88
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
 Hug smile3529

# 89
  • Мнения: 11 747
Благодаря на всички за пожеланията за бързо оздравяване!  bouquet

Да питам,като новобранка - какво означава П и ПЗ? Схващам аз горе долу за кой етап се отнася,ама не мога да си го преведа конкретно.

Общи условия

Активация на акаунт