Подарък за мъж?!?Моля помогнете с идеи!

  • 8 109
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 829
резачка и запалка за пури,ако пуши ,разбира се Wink

или снимката ви върху чаша за кафе,
аз това съм решила да е единия от подаръците му за Коледа,
само че снимката ще е на децата  Peace
,

# 16
  • Мнения: 778
Аз съм подарявала какво ли не.Не обичам да подарявам дрехи на мъже.Обичам бижута,ако носи разбира се,часовници също.Портфейли,хубави ключодържатели ,писалки,запалки-винаги стилни обаче.Също така хубави ръкавели.И още милион неща.

Slav4e_Av4e, идеята за часовник и на мен ми хареса .... Но не знам защо в паметта ми е останало едно суеверие, че часовник не се подарявало...

резачка и запалка за пури,ако пуши ,разбира се Wink

или снимката ви върху чаша за кафе,
аз това съм решила да е единия от подаръците му за Коледа,
само че снимката ще е на децата  Peace
,

Пуши само пури и е много запален - кажи къде да ги търся тия прибори?!

Пък за снимка на чаша - страхотно - но ... да не му се натрапвам толкова, а?!

# 17
  • Мнения: 778
Направи нещо...изплети му шал ... или пуловерче  Laughing

хубава шапка с козирка ... ваша снимка в хубава рамка

 smile3501 smile3501
 
Чудесна идея ... Само дето не мога да плета ... Да си призная честно - никаква ме няма по женските работи - готвене, плетене, шиене ...

Но мога да платя на някой да изплете вместо мен  Thinking

# 18
  • Мнения: 2 829
там където продават пури,
в мола има магазин за пури
и има друг магазин на ъгъла на Солунска и Витошка към Графа
виждала съм и в магазините за сувенири Peace



и друга идея ми дойде--метална кутия за визитки, Peace пак от магазините за сувенири

# 19
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Диск с любима музика , тениска с надписи, които ти си измислила- една за теб и една за него ... можеш да ги поръчаш или да купиш две едноцветни, два перманентни маркера или бои за текстил или нещо такова и да ги направиш сама , възглавничка или табуретка за крака, куче

# 20
  • Мнения: 4 435
Да ти кажа,аз подарих часовник на сегашния ми приятел.Само му казах да ми го плати все едно го купува от мене,така трябва.Някакви дребни стотинки да ти даде .Няма проблеми,все още сме заедно,така че давай смело.Между другото и аз гледах неща за пури.Зависи с какви пари разполагаш ,но нещо от тоя сорт е готини http://www.vipshop.bg/c/p-p/c-6/id-922/zapalka-rezachka-za-puri.html   Всъщност в сайта има хубави неща,аз сега от там избирам.И още един има след малко ще ти пусна линк. Hug

# 21
  • Мнения: 778
Да ти кажа,аз подарих часовник на сегашния ми приятел.Само му казах да ми го плати все едно го купува от мене,така трябва.Някакви дребни стотинки да ти даде .Няма проблеми,все още сме заедно,така че давай смело.Между другото и аз гледах неща за пури.Зависи с какви пари разполагаш ,но нещо от тоя сорт е готини http://www.vipshop.bg/c/p-p/c-6/id-922/zapalka-rezachka-za-puri.html   Всъщност в сайта има хубави неща,аз сега от там избирам.И още един има след малко ще ти пусна линк. Hug

Много е стилна .... Харесва ми! Много!!!

Ще разгледам и останалите Simple Smile!

Единственото, което ме кара да се замислям е това, че поощрявам лошия му навик да пуши  #Cussing out

# 22
  • Мнения: 4 435
Да не ти пука.Обаче е много красиво,има и други неща които са хубави и стилни за любимите мъже.А ето и другият сайт,който ти бях обещала.Аз тия дни само търся  Mr. Green http://www.aristokrati.com/

# 23
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
или снимката ви върху чаша за кафе,

къде мога да направя такава чаша?

# 24
  • Мнения: 4 678
Не му подарявай миризми или дрехи ,купи му пушка Hug

# 25
  • Мнения: X
Имаше подобна тема и там бях писала, че има страхотни неща в мола на Стамболийски в магазина на S.T. Dupont. Портфейли, колани, сувенири. Много изискани неща, скъпички са, но си заслужават според мен.  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 4 435
Имаше подобна тема и там бях писала, че има страхотни неща в мола на Стамболийски в магазина на S.T. Dupont. Портфейли, колани, сувенири. Много изискани неща, скъпички са, но си заслужават според мен.  Simple Smile


То чудесно,ама аз също искам от там нещо,ама не съм от София.Из нета няма ли някъде?

# 27
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Имаше подобна тема и там бях писала, че има страхотни неща в мола на Стамболийски в магазина на S.T. Dupont. Портфейли, колани, сувенири. Много изискани неща, скъпички са, но си заслужават според мен.  Simple Smile

на Дюпон нещата по принцип са доста скъпи Confused миналата година търсих щипка за пари там.....имаше уникална, но за 400лв Shocked

# 28
  • Мнения: 4 435
Имаше подобна тема и там бях писала, че има страхотни неща в мола на Стамболийски в магазина на S.T. Dupont. Портфейли, колани, сувенири. Много изискани неща, скъпички са, но си заслужават според мен.  Simple Smile

на Дюпон нещата по принцип са доста скъпи Confused миналата година търсих щипка за пари там.....имаше уникална, но за 400лв Shocked

Аз гледах в един сайт страхотни,но не могат да се поръчват за по 100 и нещо лв.

# 29
  • Мнения: X

Не съм търсила в нета, може и да има.  newsm78
Slav4e_Av4e, извинявай, че те питам тук, но ти оправи ли се вече?    Hug

Последна редакция: ср, 28 ное 2007, 01:45 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт