Малкият Дани на мама MeriM.Още едно ангелче!

  • 15 201
  • 285
  •   1
Отговори
# 135
# 136
  • Мнения: 663
Господи  ,направи чудо  Praynig Praynig Praynig

# 137
  • Мнения: 62
 newsm17нека и днес се помолим,господи чуй гласовете на всички молещи се-направи чудо върни усмивките в този дом моля те!

# 138
  • Мнения: 4 542
Боже, сега виждам тази тема... Има ли новини? Милото дете....

# 139
  • Мнения: 333
Какво е състоянието на малкото ангелче днес? Постоянно са в мислите ми бебчето и милата майка. Моля се винаги, когато се сетя през ежденевието си да се възстанови малкото човече. Дано Господ чуе молитвите ни!  Praynig

# 140
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Мери ми писа,че Дани е в Атинската детска долница, която е най-голямата в стрaната.Предполага се и най-добрата.Казва,че лекарите са загрижени,но положението е много сериозно и не могат да поставят диагноза.А без диагноза как да го лекуват след като не знаят какво му е точно.Изследвания на Дани са изпратени в Холандия, Испания и Италия,страни където има специални центрове за изследване на метаболитни заболявания.

Вчера вечерта Мери е ходила на свиждане и са и казали,че няма промяна,че детенцето се бори, но диша с голямо затруднение.

...Незная какво да ти кажа друго, едвам намирам сили да влеза в интернет и да пиша, когато прочетох темата която пусна за нас не спрях да плача часове. Много е трудно да знаеш какво те очаква и да се стряскаш от всеки телефонен звън....


Благодаря ви и аз,мили и прекрасни хора от мое име и от Мери!
Стига с тези болни дечица,стига с тази майчина болка! Praynig

# 141
  • Мнения: 7 130
Моля се Дани да оздравее.  Praynig Praynig

Сили на родителите да издържат тежкото изпитание.  Hug


Искрице, ти наистина си специален човек.   bouquet Прекланям ти се.

# 142
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Нека се помолим тогава бързо да бъде поставена диагноза, за да започне бързо лечението  Praynig
Искам и вярвам, че ще се оправят нещата - някакси отвътре го чувствам...
 Praynig

# 143
  • Мнения: 3 674
Дай Боже да стане чудо и Дани да се оправи! Аз вярвам и се надявам на това! Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 144
  • Мнения: 295
Моля се и аз за малката душичка..Дано се оправи... Praynig Praynig Praynig

# 145
# 146
  • Мнения: 1 263
 Praynig Praynig Praynig
Мери,ние сме заедно с теб в молитвите за оздравяването на малкото ти съкровище.

# 147
  • Мнения: 5 140
Ще се моля малкия Дани да се пребори с болестта.
Дано се оправи. Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 148
като прочетох за ДАНИ се разплаках и аз се присъединявам към другите и се моля със цялата си душа за това малко създание
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 149
  • Мнения: 26
Моля се, да се оправи мъни4ето Praynig!
Да няма страдащи де4ица!

Общи условия

Активация на акаунт