Сървайвър - 5 част

  • 21 595
  • 491
  •   1
Отговори
# 450
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Що не пуснем една обобщаваща анкета да видим като цяло на кого е харесал и на кого не сървайвъра този път?

# 451
  • София
  • Мнения: 15 510
Този ми хареса и го гледах повече от предишния, но нито един от двата не са ми харесвали толкова ,колкото американските.

# 452
  • Мнения: 215
Дренски явно не се е разминал само с разочарованието, но се е и лекувал в болница след Сървайвър. Поне така каза по БТВ сутринта. Не пожела да каже какво точно му е, но още не е изчезнало. Жалко. А наистина нямаше добър вид в последните дни на Острова - ужасно беше подпухнал. Сега има съвсем друго излъчване, дори и да се абстрахираме от липсата на брада.
Дренски наистина беше там за победата, не за парите толкова, той може да си ги изкара. Някой тук беше дал линк към статия за него от преди Сървайвър, в списание "Криле". Та там беше описано какво и как е завършил - освен военно-въздушна академия, той има магистратура и докторат по авиоинженерство. И сега работи в Швейцария като инженер.
Моите деца му бяха големи фенове, покрай тях и аз.
Стрипа ми е неприятен точно с гъзарията си, ако мога така да я нарека. 200 женски скалпа, зарязал ученето, защото такъв живот му се отворил в София, че... Не е порок да се родиш в малък град и беден, тъпо е да се пуснеш по линията на най-малкото съпротивление. Умен е, но не е лошо да се опита да използва повече акъла си, отколкото визията си, която, признавам, е добра. 


Простотийо бълкарска здравей, здравей! Дойде време след тризначките и на другия от Петрич, явно телевизиите се учат една от друга, как повече да вбесяват публиката си  #2gunfire

# 453
  • Мнения: 1 520
Не е порок да се родиш в малък град и беден, тъпо е да се пуснеш по линията на най-малкото съпротивление.

Няма да го разбере никога. Оставам с впечатлението, че има много такива хора, с такова мислене - сами се принизяват, че са родени еди къде си.
Неприятен ми е, Не прост като глупав, а някак простоват, дебилен. Стана ми смешно за пореден път - като каза, че учел право. Ох, майко - в тая специалност наплива явно се дели на две - такива, които ги влече, и такива, според който е много престижно и гледат много Али МАккбийл, и други подобни и видиш ли само от това се изкарват пари и се оцелява.

Простоват човек е, не видях да има някакви ценности. Изобщо.

Финалът и според мен беше нагласен, да не остане Светла без признание.
Мъжът ми пък ми се учуди - защо все трябва да мислим за задкулисни неща.
Ами, плоско беше направено. Плоско изглеждаше.

Гледах го, аз съм заклет телеман, ще гледам и ако има следващ сезон.
Но аз приемам телевизията за забавление, и добро, или не чак дотам - хвърлям по едно око да съм в час.

# 454
  • Мнения: X
Само едно не ми стана ясно. Очевидно сред вас има много които са недоволни от предаването, не харесват играчите, продуцентите, замисъла, всичко. Същите тези снощи за пореден път са били пред екрана , гледали са, отново не им е харесало, както и през иманалите 2 месеца, но все пак са го гледали, както и тази сутрин участниците по БТВ. Сега се скъсват пак да плюят и обиждат и да се заричат че повече няма да гледат Сървайвър. Е наистина немога да се сдържа да не ви попитам - защо го гледахте? Защо 2 месеца си губехте времето всяка вечер в гледане и по 1 час на ден писане за предаването като толкова го мразите? Мазохисти ли сте или просто си нямате друга работа? Като не ви харесва нещо, сменяте канала и точка! какво сте седнали един куп време да занимавате хората с това колко гадно ви е било ама и вие незнаете що го правите. Ми нервя се пък. Нищо хубаво за никой няма да кажете. Един път в тая скапана и без тва държава неможе ли някой да се зарадва нещо? Всичко, което не ви е по вкуса е нагласено. Сега и за "танцувай с мен 2" ще сте същите. Накрая пак ще има " нагласено тъпо, гадно, излгация, ама всяка вечер съм захапала солетите и здраво гледане пада".
Не ви разбирам. Честно.

# 455
  • Berlin
  • Мнения: 11 340
аа моля, моля, аз ще си гледам и следващия сървайвър, освен ако няма нещо по-интересно по-същото време.
ми не ми хареса (пак да кажа), ама ще го гледам Stuck Out Tongue танцувай с мен 2 не го гледам, щото ми е късно, но си мисля, че метин много честно си спечели миналото издание, въпреки противния кирил  Peace

п.п. сега видях анкетата - аз съм по средата м/у 1ви и 2ри отговор. а кой сезон беше по-добър - еднакви са ми - любимците ми не спечелиха, така че да кажем, че са ми се сторили еднакви  Mr. Green
макар че агонцев и островът на мъртвеца накланят везните в полза на 2ри сезон  Peace

Последна редакция: пт, 07 дек 2007, 16:59 от abs

# 456
  • Мнения: X
аа моля, моля, аз ще си гледам и следващия сървайвър, освен ако няма нещо по-интересно по-същото време.
ми не ми хареса (пак да кажа), ама ще го гледам Stuck Out Tongue танцувай с мен 2 не го гледам, щото ми е късно, но си мисля, че метин много честно си спечели миналото издание, въпреки противния кирил  Peace

Виж, не се заяждам в никаъв случай. Хареса ми много това :" не ми харесва, ама ще го гледам" Joy Joy Joy Само ми кажи защо. Моля те!:) Просто наистина ми е интересно. Знаеш ли защо? Защото има едно предаване , което аз ненавиждам. "Аламинут" Мисля, че това е най-голямата глупост в ефира на БТВ и не само. Немога да понасям глуповатите изказвания, вицове и всякакви. Актъорите им са събрани от кол и въже. Дет се вика, да фанеш единия и да го блъскаш в другия. И повярвай ми, никой неможе да ме накара да гледам това предаване. Затова немога да свържа " не ми харесва", с " но ще го гледам". Веднага си се представям как някой ме кара да гледам Аламинут и ми се гади.

# 457
  • Berlin
  • Мнения: 11 340
ами.. интересно ми е Simple Smile

# 458
# 459
  • Мнения: 142
Само едно не ми стана ясно. Очевидно сред вас има много които са недоволни от предаването, не харесват играчите, продуцентите, замисъла, всичко. Същите тези снощи за пореден път са били пред екрана , гледали са, отново не им е харесало, както и през иманалите 2 месеца, но все пак са го гледали, както и тази сутрин участниците по БТВ. Сега се скъсват пак да плюят и обиждат и да се заричат че повече няма да гледат Сървайвър. Е наистина немога да се сдържа да не ви попитам - защо го гледахте? Защо 2 месеца си губехте времето всяка вечер в гледане и по 1 час на ден писане за предаването като толкова го мразите? Мазохисти ли сте или просто си нямате друга работа? Като не ви харесва нещо, сменяте канала и точка! какво сте седнали един куп време да занимавате хората с това колко гадно ви е било ама и вие незнаете що го правите. Ми нервя се пък. Нищо хубаво за никой няма да кажете. Един път в тая скапана и без тва държава неможе ли някой да се зарадва нещо? Всичко, което не ви е по вкуса е нагласено. Сега и за "танцувай с мен 2" ще сте същите. Накрая пак ще има " нагласено тъпо, гадно, излгация, ама всяка вечер съм захапала солетите и здраво гледане пада".
Не ви разбирам. Честно.

  202uu 

# 460
  • Мнения: 8 769
Само едно не ми стана ясно. Очевидно сред вас има много които са недоволни от предаването, не харесват играчите, продуцентите, замисъла, всичко. Същите тези снощи за пореден път са били пред екрана , гледали са, отново не им е харесало, както и през иманалите 2 месеца, но все пак са го гледали, както и тази сутрин участниците по БТВ. Сега се скъсват пак да плюят и обиждат и да се заричат че повече няма да гледат Сървайвър. Е наистина немога да се сдържа да не ви попитам - защо го гледахте? Защо 2 месеца си губехте времето всяка вечер в гледане и по 1 час на ден писане за предаването като толкова го мразите? Мазохисти ли сте или просто си нямате друга работа? Като не ви харесва нещо, сменяте канала и точка! какво сте седнали един куп време да занимавате хората с това колко гадно ви е било ама и вие незнаете що го правите. Ми нервя се пък.
Не виждам за какво се нервиш.
Не може едно нещо да хареса 100% на всички. И на мен ми се иска песента на Елица и Стунджи (за Евровизия м.г.) да се беше харесала на всички, но имаше във форума мнения, които ме беше срам да чета. И все пак-нормално е.
Освен това не всички са си губили времето два месеца. Повечето са гледали дотолкова, колкото да са в час с интригата. Какво лошо има в това? Даже си и писаха-очаквали са да стане нещо по-интересно, обаче не е станало.

И моля те, KATI_Z, темата е за играта, за предаването, за шоуто, а не защо на някои не им харесва. Няма нужда да се разводнява темата.

# 461
  • Бургас
  • Мнения: 702
Не смятам, че трябва да ти давам отчет, но все пак:

Аз Аламинут мога да гледам, мога и да не гледам - нито ме дразни, нито ме кефи.
Виж, като започнат Комиците единодушно и на минутата сменяме канала.
Сега обаче разбрах, че техният продуцент бил и този на Сървайвър-2 (сори, но не съм телеман, не съм знаела до сега). Догодина просто ще знам.
Аз лично гледах, защото миналият сезон ми хареса, имаше интрига, наистина до последно не се знаеше кой печели.
В този сезон имаше игри, много интересни като идея и просто ми се искаше наистина да стане едно още по-добро предаване. До последно не вярвах, че ще спретнат такава гавра със зрителя.
Не ми харесва предаването Биг брадър, не го гледам, няма да го гледам и със сменено заглавие.

# 462
  • Мнения: X
Само едно не ми стана ясно. Очевидно сред вас има много които са недоволни от предаването, не харесват играчите, продуцентите, замисъла, всичко. Същите тези снощи за пореден път са били пред екрана , гледали са, отново не им е харесало, както и през иманалите 2 месеца, но все пак са го гледали, както и тази сутрин участниците по БТВ. Сега се скъсват пак да плюят и обиждат и да се заричат че повече няма да гледат Сървайвър. Е наистина немога да се сдържа да не ви попитам - защо го гледахте? Защо 2 месеца си губехте времето всяка вечер в гледане и по 1 час на ден писане за предаването като толкова го мразите? Мазохисти ли сте или просто си нямате друга работа? Като не ви харесва нещо, сменяте канала и точка! какво сте седнали един куп време да занимавате хората с това колко гадно ви е било ама и вие незнаете що го правите. Ми нервя се пък.


И моля те, KATI_Z, темата е за играта, за предаването, за шоуто, а не защо на някои не им харесва. Няма нужда да се разводнява темата.

Ама аз не смятам, че разводнявам темата с едно единствено мнение, пряко свързано с мненията на останалите. Питам нещо и се радвам като ми отговарят. Разводняване според мен е ако в темата за Сървайвър обсъждам новите си обувки, което смятам да не правя. Peace

Не смятам, че трябва да ти давам отчет, но все пак:


Благодаря  bouquet

# 463
  • Мнения: 2 963
На мен като цяло ми хареса,затова и го гледах.Излагацията и нещото от което ми стана тъпо беше нагласеният край.
Ако знаех какво тъпо театро ще има накрая изобщо нямаше да си губя времето.

# 464
  • Варна
  • Мнения: 5 592
На мен като цяло ми хареса. Условията бяха по-тежки, а игрите бяха по-интересни и по-сложни от първия сезон. Нещо само финалът ми изглежда прекалено нагласен и ми стана жал за Дренски накрая

Общи условия

Активация на акаунт