Сървайвър - 5 част

  • 21 598
  • 491
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 2 963
Ееее...забравих да си пусна Бтв тази сутрин.Дали го има качено някъде?

# 436
  • Мнения: 4 559
а за отказа на мъжът на Светла да говори с нея на острова тя каза,че дори никой не се е свързвал с него  newsm78 е за какво иде реч сега,как да повярвам,че цял ден резултатите били в полза за Дренски и виждаш ли изведнъж Светла става любимла еми не съм съгласна
Опа, тук пропускаш нещо важно. Светла на два пъти каза, че вчера (едва?) говорила съ съпруга си за тази петминутка и той й казал,че никой не го е търсил. ВЧЕРА? А се е върнала оттам преди два месеца! И не му е споменала нито дума?
Може чак вчера да се е сетила! Joy Абе мани, какво им се връзваш, всичко си е нагласено, от първия до последния ден... Тя maya_coheleach е дала достатъчно информация по въпроса.   bouquet А за снощи думи нямам просто... Така се смяхме с мъжа ми двамцата, че всички комедийни шоута пасти да ядат! Водещият е на светлинни години от американския, например, който поне за мен е критерий, може би защото е първият, когото съм гледала. Най-се зарадвах, когато Г. Кръстев го спече яко с упрека, че заради едното шоу се опитват да развалят семейството на Светла и Карамазов взе да мънка там. Mr. Green

# 437
  • Мнения: X
Аз пък се радвам за Жоро. Общо взето ги харесвах всички, които останаха. Всеки има достойни качества да бъде победител в живота си по един или друг начин. Светла е вкусила от сладостта на победата в нещата на които е посветила живота си. За Жоро това е първо такова предизвикателство и също заслужаваше да го спечели. Всички заслужаваха и всички бяха достойни. Аз се радвам. Стига сте плюли ами се радвайте и вие.
Относно това, че Светла едва вчера е питала мъжа си за отказа да говори с нея, не се очудих. Те са тук от 1-2 месеца, но Светла в играта още каза :' Не желая на коментирам постъпката му" и каза също, че мъжа и е доста своенравна личност, както и това, че след като е заминала не са били в много добри отношения. Мисля, че просто не  е искала да повдига въпроса и не е очаквала да се вдигне толкова шум около това. Тя сама каза, че "съжалява, че е станало така и в играта не трябваше да се коментира личния живот ". Съдя по себе си. Когато с нещо нараня съпруга си, волно или неволно, понякога реакциите му ме очудват и ме заболява много от тях. Но понеже знам, че аз не съм постъпила правилно, нямам и право да му се сърдя! Опитвам се да "забравя" за проблема и да не повдигам поече въпроса, съвсем съзнателно с цел да избегна повторни конфликти по тази тема. Светла може би си е мислила, че това вече е забравено, но след хилядите въпроси , които и се зададоха за тази ситуация и тя излизаше винаги с един и същ отговор , сега явно е решила все пак да повдигне въпроса, най-малкото за да може да се защити в публичното пространство с по-адекватен отговор. При това каза, че му е звъннала по телефона. Очевдино това за тях не е било от голямо значение! Видимо беше разочарованието и от отговора му, че никой не го е търсил. Тя наистина сякаш незнаеше сега какво да отговаря!

Последна редакция: пт, 07 дек 2007, 10:04 от Анонимен

# 438
  • София
  • Мнения: 15 517
Цитат
А иначе за мен наградата на Светла си беше зверски нагласена Close

Защо смятате,че е нагласено? Аз лично гласувах 5 пъти за нея.Даже мислех,че тя ще вземе и парите.Това,че някои хора не мислят като други,не означава нагласено.А Дренски пак ме разочарова - никой друг не попита кой би трябвало да седи на финала ,само Дренски си търсеше похвала.Не очаквах да е Жоро,но се радвам и за него, щом другите са преценили така, значи е така.

# 439
  • Мнения: 2 674
Финалът беше от нагласен по-нагласен...И  Владо Карамазов нещо хич не се справи снощи с ролята си на водещ...Явно наистина става само да мълчи по прашки Mr. Green

# 440
  • София
  • Мнения: 15 517
Паднах когато жената която уж би трябвало да е гласувала за Светла и която спечели колата каза че любимец и е Дренски Shocked??!!! а  харесва Светла само защото я е била избрала за колата!?Какво ви говори това??!?

Всъщност теглеха печелившия от всички гласували, а не само от гласувалите за Светла.

# 441
  • Мнения: 1 111
много се изложиха от BTV-то,сега гледах предаването ''тази сутрин''/така ли се казваше/поканени бяха Светла,Дренски и Георги.само Светла беше и веднага казаха,че Дренски бил обиден,че не е той победителя и опс  hahaha     какво става,той пък взе,че влезе в студиото хи-хи-хи направо се накефих,а за отказа на мъжът на Светла да говори с нея на острова тя каза,че дори никой не се е свързвал с него  newsm78 е за какво иде реч сега,как да повярвам,че цял ден резултатите били в полза за Дренски и виждаш ли изведнъж Светла става любимла еми не съм съгласна

и аз гледах тази сутрин по БТВ и направо си мисля,че наистина екипа на шоуто се стреми към изкуствени сензации и евтини трикове...Как веднага заклеймиха,че Дренски не бил дошъл,защото бил обиден от това или онова...без това да отговаря на истината...
И си личи,че момчето е любимец на повечето хора,веднага след като влезе в студиото и Цолова го обсипа с въпроси,като съвсем игнорира Светлето - зададе й само 2-3 въпроса...
Ама и тази Ани Цолова е егати водещата...толкова ме дразни...Започна да иска обяснение за дезинформацията,която й дадоха - "До 9 ч.,докато почнат новините - да ми дадете обяснение,защо ми давате подвеждаща информация..." - ами да си ги иска после,а не в ефир...
А пък  и тия от екипа - все едно са отряд за бързо реагиране...тя само им нареждаше - "Проверете до къде е стигнал Костадинов с пътуването", " Осигурете пристигането на Дренски..." и дрън.дрън подобни...

# 442
  • Дива Индия
  • Мнения: 624
Гледах Сървайвър от начало до край все с надеждата, че, видиш ли, може да стане по-интересно. Ама Не! Не стана. Първия сезон се вълнувах като гледах, хората бяха къде-къде по-!. Ужасно съм разочарована. Какъв любимец на публиката е Светла? Моите уважения към спортните и постижения, но никой не може да ме убеди, че хората за нея са гласували! Абсурд! С какво да ги е впечатлила? Тя мина между капките просто и така стигна финала. Смятам, че са гласували за Дренски (който лично мен ме отбълсна с това как се бореше като разярено животно и с думите, че и живота ще си даде за победата! Съдбата му даде урок - не може за игра или за пари да си залагаш живота - цинично е!) и за Агонцев. Другия читав за мене беше Станка!
Сега гледайте какво ще стане с Георги Костадинов! С тая визия... #Crazy Голям живот, голямо пилеене, голям келешлък! Ще учи той-ха ха! Докато не можел да осигури на жена и дете приличен живот нямало да се ожени?!? Ха! Ей сега ще се ожени вече-пари нали има...ама друг път! Приятелят му, който ми казаха, че участвал в Островът на изкушението, си спечелил име на използвач и кухавей. Сега е наред Жорето. Аз относително харесах Станка и Жоро Руския (да ме прощава - не му запомних името.)

# 443
  • Berlin
  • Мнения: 11 354
още като показаха "любимеца" на публиката разбрах, че стрипа печели Sad пфу, пфу, много съм разочарована и аз.
честно казано обаче, не очаквах толкова много гласове за жоро  newsm78.
какво да кажа.. и аз гласувах за дренски, за агонцев също пуснах 1 смс. той беше на 4то място след обичайните заподозрени  Peace не ми се гледат нито интервюта, нито нищо. излагация си беше. браво на жорето, че така сряза водещия с коментара за жълтите "новинки"  Peace

# 444
  • Мнения: 1 371
Доволна съм, че свърши. Радвам се, че Костадинов взе парите, макар че бях за Светла. Когато видях в какво живеят родителите му, сърцето ми се къса. Пожелавам му да ги завърти така, че да има още n пъти по толкова.
Гласувах за Дренски, не спечели. Но мисля, че той е най-най измежду оцелелите. Всъщност той беше за победата, не за парите там. Важното е, че където и да е, той ще се бори, ще печели....Други, като Бъч, ще си останат само със злобата в сърцето си и глупостта в акъла си.

Това е от мен. До нови срещи в следващия сървайвър.

# 445
  • Мнения: 2 013
Дренски явно не се е разминал само с разочарованието, но се е и лекувал в болница след Сървайвър. Поне така каза по БТВ сутринта. Не пожела да каже какво точно му е, но още не е изчезнало. Жалко. А наистина нямаше добър вид в последните дни на Острова - ужасно беше подпухнал. Сега има съвсем друго излъчване, дори и да се абстрахираме от липсата на брада.
Дренски наистина беше там за победата, не за парите толкова, той може да си ги изкара. Някой тук беше дал линк към статия за него от преди Сървайвър, в списание "Криле". Та там беше описано какво и как е завършил - освен военно-въздушна академия, той има магистратура и докторат по авиоинженерство. И сега работи в Швейцария като инженер.
Моите деца му бяха големи фенове, покрай тях и аз.
Стрипа ми е неприятен точно с гъзарията си, ако мога така да я нарека. 200 женски скалпа, зарязал ученето, защото такъв живот му се отворил в София, че... Не е порок да се родиш в малък град и беден, тъпо е да се пуснеш по линията на най-малкото съпротивление. Умен е, но не е лошо да се опита да използва повече акъла си, отколкото визията си, която, признавам, е добра. 

# 446
  • Бургас
  • Мнения: 702
Този Сървайвър беше пълно разочарование за мен. Ако следващата година екипът е същият, няма изобщо за го гледам.
Както казаха и други - пълен с евтини трикове.
Седнах да гледам състезание, а се оказа, че са ми подготвили пошъл театър, с предварително уговорени роли, в които явно или влизаш или те вкарват: Лошото момче, Стратегът, Развратната, Американският боец (който за да остане непобедим стана смешен и жалък с подарените му игри), Кръшкащият, Жената с разбитото семейство.... да продължавам ли още.

Това определено НЕ Е СЪРВАЙВЪР   newsm11

# 447
  • Berlin
  • Мнения: 11 354
Това определено НЕ Е СЪРВАЙВЪР   newsm11
съгласна  Peace

# 448
  • София
  • Мнения: 1 320
За мен беше все едно кой ще е победител. Не ми правеха и впечетление интригите, които се завъртаха.Гледах играта заради изпитанията и определено ми хареса повече от миналия път. Имаше повече игри и повече динамика. Разбира се, далеч е от американските издания, българския вариант е малко предсказуем, доколкото американския, там интригата кой ще е победител е до последно.
Все едно до година пак ще гледам със сигурност!

# 449
  • Варна
  • Мнения: 5 593
На мен ми направи впечатление това, което каза Лъчо, като писа името на Светла - до сега не те предадох и сега няма да го направя. 
А Дренски ми харесваше повече с брада.

Все едно до година пак ще гледам със сигурност!
newsm10 И аз.
Хубав, лош беше едно приятно забавление вечер и ще го гледам догодина отново.

Общи условия

Активация на акаунт