Сървайвър - 5 част

  • 21 592
  • 491
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 3 294
Ооо определено ми хареса Сървайвър , но и на мен ми се стори малко нагласено , но въпреки това н съжелявам че го гледах  Peace

# 466
  • Букурещ
  • Мнения: 7 843
Няма по-яка продукция от Сървайвър.
Няма по-готин формат.
Другите ТВ канали могат само им дишат пушилЕка
.

# 467
  • София
  • Мнения: 6 011
На мен Сървайвър ми хареса.
Миналият сезон ми беше безинтересен и не съм го гледала.
Радвам се, че парите ги взе Жоро, какъвто и да е, смятам, че има по-голяма нужда от тези пари от Светла.

# 468
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 866
тцъ, изобщо не ми хареса, но нал' съм мазохист - гледах! и мъжът ми гледа Mr. Green

# 469
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Няма по-яка продукция от Сървайвър.
Няма по-готин формат.
Другите ТВ канали могат само им дишат пушилЕка
.


ВЕНСЕРЕМОС! / ЩЕ ПОБЕДИМ


Лио да не те е хванало ПМС-то Wink
Или си обидена, че не те номинираха за агент провокатор и трупаш точки за догодина  Mr. Green

 Peace 

# 470
  • Мнения: 2 013
Няма по-яка продукция от Сървайвър.
Няма по-готин формат.
Другите ТВ канали могат само им дишат пушилЕка
.


Да, 2 милиона или 67% от гледащите телевизия в тези часове са го гледали. Така се похвалиха от БТВ.

# 471
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Кой ли пък ги броеше? newsm78

# 472
  • Мнения: 8 769
Да, 2 милиона или 67% от гледащите телевизия в тези часове са го гледали. Така се похвалиха от БТВ.
Е ти пък учудваш ли се? Аз се учудвам,че не са били 4 млн, както абонатите на Мтел Crazy
Всяка тв си изтъква изключително големия рейтинг на продукциите си...да се неначудиш българина как успява да зяпа всичко едновременно Crazy
Лио, туй червеното ми избоде очите бре, чак толкоз ли ти хареса тоз сървайвър? Shocked

# 473
  • Мнения: 1 685
Няма по-яка продукция от Сървайвър.
.


 PeaceЗвучиш ми като "яка фенка" на Милошев LaughingМиналия почти не го гледах-май имаше по-достойна конкуренция по  НТв newsm78обаче ББ ли беше или Стар академи-ми не се сещам Embarassed
От този видях повече-затова мога да кажа че ми беше по-интересен.Иначе Слави за Евтим го  не сменям. Crazy
Колкото до нагласянето-като чета и слушам колко народ смяташе и направо беше сигурен че Дренски трябва и заслужава да спечели-че ако наистина беше спечелил-всички вкупом щяха да викнат-еми да то се знаеше че ще е той-то за него беше направено предаването направо doh Joy-и така мисля че угодия за нас няма!

# 474
  • Бургас
  • Мнения: 702
Няма по-яка продукция от Сървайвър.
Няма по-готин формат.
Другите ТВ канали могат само им дишат пушилЕка
.


ВЕНСЕРЕМОС! / ЩЕ ПОБЕДИМ


Лио да не те е хванало ПМС-то Wink
Или си обидена, че не те номинираха за агент провокатор и трупаш точки за догодина  Mr. Green

 Peace 


Какво ПМС, не виждаш ли, че Лиорена вече е мъж   Wink

# 475
  • Мнения: 207
Само едно не ми стана ясно. Очевидно сред вас има много които са недоволни от предаването, не харесват играчите, продуцентите, замисъла, всичко. Същите тези снощи за пореден път са били пред екрана , гледали са, отново не им е харесало, както и през иманалите 2 месеца, но все пак са го гледали, както и тази сутрин участниците по БТВ. Сега се скъсват пак да плюят и обиждат и да се заричат че повече няма да гледат Сървайвър. Е наистина немога да се сдържа да не ви попитам - защо го гледахте? Защо 2 месеца си губехте времето всяка вечер в гледане и по 1 час на ден писане за предаването като толкова го мразите? Мазохисти ли сте или просто си нямате друга работа? Като не ви харесва нещо, сменяте канала и точка! какво сте седнали един куп време да занимавате хората с това колко гадно ви е било ама и вие незнаете що го правите. Ми нервя се пък. Нищо хубаво за никой няма да кажете. Един път в тая скапана и без тва държава неможе ли някой да се зарадва нещо? Всичко, което не ви е по вкуса е нагласено. Сега и за "танцувай с мен 2" ще сте същите. Накрая пак ще има " нагласено тъпо, гадно, излгация, ама всяка вечер съм захапала солетите и здраво гледане пада".
Не ви разбирам. Честно.

 Peace И аз съм на това мнение.Да,има по-добри предавания,по-добри варианти,защо не гледате тях.Аз "Пълна промяна не я понасям,особено Гала,изобщо не ги и гледам.Доволна съм,че има български "Сървайвър".Манталитета на българина поставен в такива екстремни условия.А това,че избират по външния вид,ама извинявайте,ама чичковци шкембелии или бабички с целулит не ща да гледам,нищо лично,ама естетиката все пак е важна Crossing ArmsНа някои им харесват едни участници,на други - други.Аз Дренски не го харесвам - Светла като му тегли една четка,че той заслужава да е победител само дето не се разтопи,като човек не ми харесва,но евала,че физически издържа на всичко.Всеки от хората,които бяха на острова заслужаваха да спечелят заради лишенията,които изтърпяха.Не е тест за интелигентност,че да очакваме да спечели най-умния,нито само физическата подготовка има значение - затова и отпаднаха играчи като Агонцев и Иван Кристоф.Браво на всички участници за куража !!!Това издание ми хареса повече от предишното,водещия беше готин,по-разчупено,игрите по-интересни.Очаквам с нетърпение следващия сезон,когато ще е още по-добро,сигурна съм!

Последна редакция: сб, 08 дек 2007, 10:13 от jerry

# 476
  • Berlin
  • Мнения: 11 340
ако дренски беше спечелил, адски щях да се изкефя  Mr. Green
мтел вече имат 5млн абонати  Peace (тъй де - активирани карти, вкл. прими  Grinning).
с нетърпение си очаквам следващия сървайвър, само дано да няма пак познати персонажи, защото почти всеки играч от този сезон има аналог от първия.

# 477
  • Мнения: 215
Няма по-яка продукция от Сървайвър.
.


 PeaceЗвучиш ми като "яка фенка" на Милошев LaughingМиналия почти не го гледах-май имаше по-достойна конкуренция по  НТв newsm78обаче ББ ли беше или Стар академи-ми не се сещам Embarassed
От този видях повече-затова мога да кажа че ми беше по-интересен.Иначе Слави за Евтим го  не сменям. Crazy
Колкото до нагласянето-като чета и слушам колко народ смяташе и направо беше сигурен че Дренски трябва и заслужава да спечели-че ако наистина беше спечелил-всички вкупом щяха да викнат-еми да то се знаеше че ще е той-то за него беше направено предаването направо doh Joy-и така мисля че угодия за нас няма!

НЯМА ТАКОВА НЕЩО, НИКОГА НЕ СА СПРЯГАЛИ ДРЕНСКИ ЗА ПОБЕДИТЕЛ, НИТО В ПРЕСАТА, НИТО ДРУГАДЕ - ТАКА ЧЕ ОТНОВО ИЗНЕНАДА НЯМАШЕ  Mr. Green

# 478
  • Букурещ
  • Мнения: 7 843
Или си обидена, че не те номинираха за агент провокатор и трупаш точки за догодина  Mr. Green[/size]
 Peace 

малии, дори не знам,че е имало такива номинации
пак съм изпуснала, тююю,язък #Cussing out

# 479
  • Мнения: 2 013
Кой ли пък ги броеше? newsm78

ТНС-Тв План.

Общи условия

Активация на акаунт