Отговори
# 45
  • Мнения: 4 242
Чудя се , ако чете една небременна жена нашите теми, как ли ще коментира мненията ни  newsm78
няма да иска да забременее hahaha
А твоите цици са достойни за възхищение! ( с нормална сексуална насоченост съм, моля без погрешни впечатления)

# 46
  • Варна
  • Мнения: 245
Аз пък си спазвам традицията вечер късно пише Мери, сутрин рано аз  Mr. Green
При мен е доста натоварено на работа, но все си измъквам през деня някоя минута да прочета как сте  Heart Eyes Мисля за всички вас и нека всякакви болежки и проблеми да отлетят, съжалявам че не изреждам по имена, но наистина няма да успея.
И при мен болежки всякакви, вече даже ми омръзна да се оплаквам, просто ще търпя и толкова Simple Smile Даже и сърцето ми се разхлопа, което най ме уплаши но си направих кардиограма, всичко е ок, но ще имам едно на ум.Нямам търпение вече да свърши годината и да си почивам вкъщи!
Почнах и аз вече да купувам някоя и друга дрешка, но по сериозно ще се готвим за бебо като мине подписването че и него мисля сега.
За срещата във Варна, каквото решите аз съм ОК и за час и за място.
За коластрата дори и да нямате не се притеснявайте момичета, това не значи че няма да имате мляко Wink Всичко е строго индивидуално.
Айде пазете се!

# 47
  • Мнения: 668
Добро утро сладурани.
Аз ще се отчета за вчера: бях първо до ЖК, но моя доктор го нямаше, а другия като ми чу оплакванията ме прати при личната. Отидох при нея - жената много внимателно ме прегледа и ме "успокои" че ако не взема спешни мерки, т.е. антибиотици и тн, положението може да стане мнооогоо по сериозно  Sad Изписа ми Augmentin, сироп за кашлица, капки за нос, витамини и тн... А аз каквато съм си бъзла не смея и да ги купя, и следобеда успях да се свържа с ЖК-то моя, и той като чу какъв антибиотик са ми изписали ми каза че няма страшно, и мога да го пия. И ако не се подобря до края на седмицата да отида при него да ме прати при интернист... Утре пак съм при личната, на преглед, да види има ли ефект от лечението.
Въобще системата е супер.

Иначе хубавата новина, е че няма да се налага да си сменям телефона (имах малко нещо проблеми с него, заради 3G мрежата на Глобул), но вчера ми го поправиха и сега ще си карам с него.  Simple Smile
Гушкам ви всичките и чета редовно. Дано Галадриелка да се подобриш, стискай зъби до февруари мила.
И на всички с болежки и не само пожелавам лек ден и всичко най.  Hug

# 48
  • Мнения: 419
thedragonbg , дано се оправиш без много хапчета, макар че щом органогенезата не бебчо е приключила съм чувала ще няма проблем при приема на лекарства. Но да си имаме и ние едно на ум.
Аз вече една седмица пия Магнерот, вчера пък вечерта толкова силно ме заболя корема, че глътнах и едно но шпа.
Много слънчева последна ноемврийска сряда, мамита. Внимавайте много, че навън е пързалка по улиците. Цунки-муцунки и до после.

# 49
  • Мнения: 3
Добро утро и от мен сладки мамчета  Hug

Днес какво слънчице е пекнало рано,рано в София,но е измамно ,защото на вън си е студено.Но поне настроението ми е по-добро с това слънчице  bouquet
Аз съм последни дни на работа и броя всяка изминала минута.
Ние с бебка иначе сме добре  Flutter Риткаме от сутринта почти непрестанно защо ли?  newsm78 само тя си знае.
Чета ви непрестанно,но няма какво интересно да ви пиша.
Целувки от мен   bouquet   bouquet   bouquet

# 50
  • София
  • Мнения: 966
Добро утро и от мен момичета. Днес времето е супер. Не е топло, но е ясно и има слънчице. Мисля по-късно да се поразходя, може и някоя покупка да направя.
Тази седмица ми е последната работна и после ще си почивам в къщи.
Вече май всички сме с болежки, но то е нормално за нашето положение. Ще ни мине някъде Февруари  Joy
Вчера се опитах да кача няколко снимки на бебо, но ми даваше някаква грешка. Днес ще опитам пак.
Хубав ден на всички и внимавайте по леда.

# 51
  • Мнения: 85
Здравейте мамчета, аз днес съм с муза да пиша  Laughing
Алекс 99 на мен ми се е случвало да имам чувството ще ще ми се пръсне корема, но го отдадох на нарастване и повдигане на матката. Рядко ми се случва, но не ми минава за 10 минути. Явно при всеки е различно. Ако много силно те боли питай док. Така ще си най спокойна.
За коластрата: ами и аз още нямам, но не ме тревожи. Важното е като дойде бебо да имам  Simple Smile
За съня: аз и преди съм казвала - откакто съм забременяла не мога да спя, но честно казано за толкова време явно свикнах че такова чудо да спя до късно няма да ми се случи скоро  Rolling Eyes Опитвам се да си легна късно /към 11 примерно/ и така избягвам събуждането в 2-3, а спя до 4-5. Иначе кукам по цяла нощ и ми се доспива към 7, а то вече няма за кога...
За срещатa: 01,12 /събота/, 16:00 /за да дойде Жаси с детенце/, място - пицария Бънди или "Косе" /по предложение на Евил, обаче аз нито едно от двете не се сещам къде е  Embarassed/. Притеснявам се че Илинка, Слави и Дездемонка още нищо не са казали...Пиле5, ти как си ще можеш ли да дойдеш? Хайде мацки ако не се видим преди Коледа после ще е по-трудно /ще сме вече твърде едро габаритни  Laughing...дано не се засегне някой/
И като говорихме за майчетата които скоро не са писали... какво става с plam plam?
Хайде лек и приятен ден на всички от мен. И се ПАЗЕТЕ МНОГО.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 1 023
За срещата,ако не се съберем много за тая събота,може да отложим за другата.За мене няма значение важното е да сме повече. Mr. Green

# 53
  • Мнения: 674
Здравейте на всички !
Аз Слава Богу се прибрах вече в къщи и съм много щастлива.Положението ми е доста по-добре и
се надявам да се задържи така  Praynig Благодаря ви за хубавите думи които сте ми написали преди да
влезна в болницата.Много мило ми стана.Пазете се много !
Аз сега ще се върна да изчета какво сте изписали докато ме нямаше.
 

# 54
  • Мнения: 88
Здравейте момичета и от мен. Да се включа и аз в новата ни тема, малко късно но.......
За коластрата Аз я имам от началото на 6 месец. Зърната ми са станали много интересни. Описвам ги / а и мъжът ми / като цъфнали розички /щръкнали и по средата много силно розови/.
Алекс за болките при опъване на корема Моите са малко по - различни. Също много силно опъване на кожата до скъсване в комбинация с втвърдяване на корема. Не знам дали са като контракции. Имам чувството, че бебето иска да застане право в корема. Все още не знам как се обърнало, но когато ме стегне по този начин корема си мисля, че е напречно на корема. Когато ми се случи да имам болки бъдещия татко се притичва на помощ. Слага голямата си топла ръка върху мъничето и започва да го милва.  Направило ми е впечатление, че когато той го прави това бебето спира да рита и се успокоява много бързо. Все едно го е срам какво прави на мама.
За заоблените ми размери Може да ви стане смешно, но почти е нямало момент в който отварям или затварям врата да не се ударя по корема. Не знам защо, но не мога да преценя колко ми стърчи напред тумбачето. Таткото много ми се смее. Някоя имала ли е такива моменти? Чувствам се много тромава.

# 55
  • Мнения: 336
Здравейте мами,
 
Навън наистина е слънчево, но доста студено. Аз да ви се оплача  Confused от снощи съм със главоболие и хрема. Хич не ми е добре и не съм мигнала почти цяла нощ. Сутринта като станах видях, че ми се е появило бяло течение ОТНОВО. Незнам дали да го свързвам с това, че съм болна. Хапчета не пия. За сега карам на чай и мед.
slanchice1 не  е смешно и при нас има нещо такова. Бебчо като усети ръката на баща си и се укротява. Много е странно, че дори понякога усеща като заговори. Може и да си въобразява, но вече на два пъти като си говорим с баба му(колко странно ми звучи  Simple Smile ), която е в Испания за 1 седмица, започва да рита с все сила. Вчера се смеех, че милото сигурно иска нещо да си поръча на баба си да му купи Simple Smile. А за размерите - най-редовно като застана пред мивката и се опитам да се доближа усещам, че няма да мога да застана толкова близо колкото преди  Joy.

# 56
  • Мнения: 88
Може и да си въобразява, но вече на два пъти като си говорим с баба му(колко странно ми звучи  Simple Smile ), която е в Испания за 1 седмица, започва да рита с все сила. Вчера се смеех, че милото сигурно иска нещо да си поръча на баба си да му купи Simple Smile. Joy.
jjoy и ние така само че с чичото на бебока. Той също е в Испания и снощи много дълго време си говорихме. А някой мъничета много се зарадваха от това. Grinning

# 57
  • Мнения: 62
Здравейте и от мен днес. Днес времете е прекрасно и мисля следобяда да се разходя малко че направо се залежахме тези дни с тези студове.
Приятен ден на всички ви

# 58
  • Мнения: 102
Здравейте!
Имам въпрос към варненските мами - някоя от вас да  е била на последната лекция на "9 месеца"? И дали случайно сте писали на треньорката, и дали още по случайно ви е пратила материалите, които обеща? Защото аз й писах ама нищо не ми прати  Rolling Eyes
Благодаря ви предварително!

# 59
  • Мнения: 384
Изабела, радвам се, че си добре. Все така! И на Галадриел стискам палци!
Слънчице, и аз съм същия тюлен некоординиран. Няколко пъти се треснах в една стъклена масичка у нас, добре че беше на бедрото, а не в корема, че щях да полудея сигурно. Много съм тромава и не съобразявам разстоянията. За походката да не говорим...вчера в службата двама колеги ми пяха "Големият кораб минава" newsm09. Ама беше много импулсивно и смешно и ме развеселиха много. Ей на, не съм заобиколена само от идиоти - има и големи симпатяги. А от охраната, които са ми отявлени фенове, постоянно ме гонят с нещо за хапване - шоколадче, вафла, хляб със салам. Днес ми донесоха един плик с райски ябълки. Сигурно им изглеждам недохранена, затова smile3535. Майтапът настрана, много ми е миличко в такива моменти. В началото отказвах, а сега взимам и веднага прехвърлям на някой. Мързи ме да обяснявам, че не съм склонна по всяко време да дъвча нещо Whistling.

Общи условия

Активация на акаунт