Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 691
Във Варна духа ужасен вятър-студен и въобще не е за разходки. Аз съм и на работа и мога само да ви чета и пиша

Gigamiga аз бях на лекцията но все още не съм и пуснала майл. Мен ме интересува и кога са другите лекции и с каква тематика са? Ти имаш ли някакъв списък кога в кой град са?

Коластрата аз я получих в края на 5 мес но при мен тя е мн малко-капки само.

# 61
  • Мнения: 23
ох момичета и аз съм болна по отношение на килата.обаче никой не казва колко е,всеки казва колко е качил ,но не и колко килограма е Embarassed.аз ще кажа,преди 1 месец бях 74 и сега ме е страх да се претегля,наистина.чувствам се слон,чесно много се депресирвам понякога и то когато се наям и ми е тежко. Rolling Eyes

# 62
  • Мнения: 102
Gigamiga аз бях на лекцията но все още не съм и пуснала майл. Мен ме интересува и кога са другите лекции и с каква тематика са? Ти имаш ли някакъв списък кога в кой град са?

Знам само датите - 6 и 20 декември! И до колкото разбрах това ще са последните, и януари и февруари няма да има  Sad Жалко за което! Аз докато се ориентирам да ходя и те спряха да ги провеждат Sad

Последна редакция: ср, 28 ное 2007, 14:04 от gigamiga

# 63
  • Мнения: 552
Здравейте мамчетаааааа  Hug
Изабелка много се радвам ,че си се завърнала от болницата и по-важното - че си по-добре  Hug
Джой иди се прегледай миличка за това течение,но не е задължително да е нещо вирусно или бактеериално...На мен например от 2 седмици ми се засили ,та даже и със сърбеж...Отидих при доки,взеха ми влагалищен секрет и се оказа,че съм чиста, а сърбежа най-вероятно е от превръзките/от тези ежедневните де,не други  Joy /, които наскоро смених .
Галадриелка ,миличка, сигурна съм ,че всичко си опитала с този твой хемоглобин...от мен имаш едни  fingerscrossed да се пооправят нещата!
А Готика кога щеше да се връща в София?
А и някой,който ходи на лекциите на 9 месеца има ли сред нас?Защото аз от 6,12 съм вече в платена отпуска,а после в майчински и мисля вече да почна да ги посещавам тези лекции ...Някой друг???
ох момичета и аз съм болна по отношение на килата.обаче никой не казва колко е,всеки казва колко е качил ,но не и колко килограма е Embarassed.аз ще кажа,преди 1 месец бях 74 и сега ме е страх да се претегля,наистина.чувствам се слон,чесно много се депресирвам понякога и то когато се наям и ми е тежко. Rolling Eyes
Ами аз съм 65 кила вече...а почнах от 53  Blush Малко ми е криво ама истината е че си угаждам на апетита...даже някой път направо прекалявам  Sick /Трябва да внимавам щото като тийнейджърка имах хранителни проблеми и понякога се улисам/

# 64
  • Мнения: 70
Благодаря ти, Мери за милите думи, отнасящи се към пищната ми гръд. Дано поне да влязат в употреба като стане време за кърмене....
Аз днес буквално си изтрещях и си измих прозорците под  неодобрителния поглед на няколко стари съседки. То и времето не е подходящо, но ми вадеха очите тези мръсни прозорци...А и как ще си посрещам бебето, нали трябва всичко да е тип-топ.....Четох някъде, че последния месец бременната започвала да пренарежда всичко, т.нар. виене на гнездо...Е, мен ме хвана по-рано, явно...
Незнам как го правите това с виртуалните почерпки, но ме се ще да се похваля и аз с повод за празнуване-днес с милото имаме годишнина-цели 2 год, откакто се запознахме..........Благодаря му, че ме изтрая толкоз време...особенно в последните 7 месеца Laughing

# 65
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Добър ден !
Аз докато ви изчета то станало обед  Wink
Гледам всички се оплакват... Sad та и аз да се включа Wink
С постоянни контракции съм въпреки хапчетата, през ден ходя в Майчин дом на вливки от магнезий и разни други препарати, които временно облекчават нещата,явно така ще е до края. Акушерката галено ме нарича "рохко яйце" да умреш от срам малко  Embarassedе Ама какво да се прави, ще трябва да устискам някак си. Стоя си у дома и мътя  smile3503

За срещата на варненки продържавъм да съм за newsm10
Бънди е до Рощок, в страни на Прокредитбанк, ако се сещате, има детски кът вътре, нали Жаси ще е с детенце  Simple Smile Ако не се става за тази седмица може да го отложим за другата Peace
Това е от мен. Целувки и  Hug на всички мамки Simple Smile

# 66
  • Мнения: 781
Изабелка, добре дошла да кажа отново и тук
За коластрата: имам още от 5-6 месец, но само ако си стисна гърдата иначе не тече.
Килограмите: забременях 62кг. а сега съм 72кг., висока съм 170 см, което според мен също си е от значение.
За спането: по цяла нощ съм и аз
от стая в стая, може би защото не работя и по цял ден се търкалям в къщи.
Иначе се чувствам добре горе долу, напазарувах почти всичко за бебока без кошарката, която смятам да вземем януари живот и здраве. Доволна съм и много ентусиазирана с тези покупки и като бонус към всичко си получих вече и 2 синьо - червени стрии на дупето въпреки упоритото ми клепане денонощно с какво ли не, но здраве да е.
Както обичам да казвам, важна е крайната цел  Peace

# 67
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Съгласна съм за пицарията Бънди.Ако все пак не се организираме за тая събота,нека да остане за другата.Хайде варненки.Еvil с контракций и ще идва,а другите се спотайват.Скоро не е писала de3demonka.Дали е добре?Тя обикновенно идва на срещите.

# 68
  • Мнения: 153
Ау Сенди уплаши ме с тези стрии, че и на дупето?? Аз като гледам как ми се опъва корема за там повече се притеснявах. А и ти си качила само 10 кг, не толкова много според мен. Аз съм вече 12 отгоре. Май трябва да започваме повече да се мажем. Не че стриите са най-важни в този момент, но все пак ако може да се избегнат не е зле.
Да кажа и аз, че коластра нямам засега. Явно при всеки е различно.
Болките които описвате като режещи и аз ги имам но са за кратко. Примерно като се опитам да се обърна настрани и се опъва кожата, но не са и много болезнени засега. А иначе коремчето си го усещам сутрин много меко и приятно леко, но вечер след ядене и пиене на вода цял ден е тежко, опънато като балон и хич не ми е комфортно. Започнах да намалявам храната вечер и се опитвам да вечерям по рано. Определено се чувствам по добре и ми е по леко.
И аз като вас не мога да преценя разстоянията, бутам се ту тук ту там, понякога голям смях пада.
Yzidaако не се бъркам май ти беше пуснала линк с йога за бременни, но аз така и не можах да го отворя. Ако не те затруднява да ми го пратиш пак. Много ми се иска да правя нещо в къщи, защото много се обездвижвам, а не винаги е приятно за разходка.
Болните да се оправят бързо, здравите да се пазят!
Аз утре съм на преглед при акушерка. Много ми е мъчно, че няма да го видя малкия мишок, но тук  не ни преглеждат на видеозон всеки път. Само ако имаш някакъв проблем. Но важното е бебчо да е наред, ще се гледаме повече като се роди.

# 69
  • Мнения: 781
Ау Сенди уплаши ме с тези стрии, че и на дупето?? Аз като гледам как ми се опъва корема за там повече се притеснявах. А и ти си качила само 10 кг, не толкова много според мен. Аз съм вече 12 отгоре. Май трябва да започваме повече да се мажем. Не че стриите са най-важни в този момент, но все пак ако може да се избегнат не е зле.
Ами те за сега са само на дупата и аз се учудих, че не се започна от тумбака, но по-добре там по не се виждат. А за мазането аз не съм спирала от четвърти месец насам.

# 70
  • Мнения: 71
здравейте мили мами! предполагам никой ни си спомня за мен, в което  няма нищо неестествено и лошо -  Laughing - аз съм от тези, които четат, но рядко пишат. Радвам се за всички вас, на добри резултати, нови придобивки, щастливи мигове и на всичко, което ви кара да се усмихвате, защото според мен бременюхите трябва да са мнооого усмихнати и щастливи! Стискам палци на другите февруарски мами, които са болнички и тъжнички! И тъй като рядко пиша, но мнооого чета, установих, че мамите в нашия форум са мнооого мили и дружелюбни. Вижте какво става по темата за кърменето-хвърчат кичури и нокти от размяна на "мили думи" Laughing Ако имате време - надникнете...и се позабавлявайте(в широкия смисъл на думата).

# 71
  • Мнения: 71
за по-лесна консумация  - ето линк:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=239193.0
Аз наистина съм впечатлена, повярвайте ми....

# 72
  • Варна
  • Мнения: 691
аз от началото до сега съм качила 7,500 кг. Незнам как ще е последните 3 мес но май вървя добре за сега Hug

# 73
  • София
  • Мнения: 1 185
Аз започнах от 61кг. и на последната консултация бях 71кг. ама си хапвам добре, хич не се сдържам Simple Smile после ще свалям и така  Joy

# 74
  • Мнения: 3 021
Здравейте!
Имам въпрос към варненските мами - някоя от вас да  е била на последната лекция на "9 месеца"? И дали случайно сте писали на треньорката, и дали още по случайно ви е пратила материалите, които обеща? Защото аз й писах ама нищо не ми прати  Rolling Eyes
Благодаря ви предварително!
Здравей,
аз не съм от Варна, но в петък тя изнася лекция и при нас. Аз също и писах писмо, но досега нямам отговор. Влизах и в сайта им и във форума, да видя дали ги няма тези упражнения там, но няма нищо.  Sad

Общи условия

Активация на акаунт