"Симеоновска" диета, за секси дупета!

  • 19 526
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 758
Привет и успех на всички диетуващи   bouquet
От другата седмица и аз съм във вашите редички, дано да има ефект  Praynig
Здрасти! Hug
Ох, дано, че вече тотали съм се отчаяла Cry.Мъжа ми преди малко ме попита, дали има ефект от диетата.Че му писнало с тия китайски, редуктилски и не знам си кви хапчета, че давал луди пари за тоя дет духа ooooh!И е прав.

# 16
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Да си призная още не съм си записала час при Симеонката  Blush,но поне ви следя редовно... Hug

# 17
  • Страната на чудесата - ако може от утре :)
  • Мнения: 291
Ихаааа, колко сте изписали ..... Вий не спинкате ли бре гугутки Simple Smile
Не може човек да успее да ви изчете  Hug
Сега Ви показвам на какво съм горда собственичка Simple Smile Или по-скоро бях преди седмица, защото колежките и мъжа ми забелязват намаляване на размерите на талия, крачета и коремче, но не съм се мерила все още.

                    Тегло - 69,5 кг.
             Талия-пъп - 93 см.
                    Ханш - 104 см.
                     Ръст - 160 см.
                     Бедро - 61 см.
                        Ръка - 32см.
      Общо мазнини : 36.2%
                При норма :22 %

Привет и успех на всички диетуващи   bouquet
От другата седмица и аз съм във вашите редички, дано да има ефект  Praynig
Здрасти! Hug
Ох, дано, че вече тотали съм се отчаяла Cry.Мъжа ми преди малко ме попита, дали има ефект от диетата.Че му писнало с тия китайски, редуктилски и не знам си кви хапчета, че давал луди пари за тоя дет духа ooooh!И е прав.

Бомбе и на моя мъж му писна от изхарчени пари за хапчоци и чайчета, но все още не съм го уведомила за цената на прегледа - тез пари ги взех от фонда "Айше и той хора"  Joy Joy Joy
Чакам да скоча в хубавите панталончета и тогаз да го уведомя за лекото, но качествено нарушаване на семейния бюджет

# 18
  • София
  • Мнения: 1 890
  Аз си поръчах книжката "Ние и Зоната" оттам, дето и Бомба  Twisted Evil, и снощи в 9 вечерта ми я доставиха  Shocked Laughing. Да ви кажа, очаквах някакво книжле, ама то си е бая дебела книга.  Thinking Не съм я почнала още, но на първо четене наистина има много рецепти, май май половината книга е с рецепти.  newsm68  Мисля също да почна да си готвя гювечета, много лесно ми се вижда и подлежи на всякакви вариации и много вкусно !  Wine Glass

# 19
  • Страната на чудесата - ако може от утре :)
  • Мнения: 291
  Аз си поръчах книжката "Ние и Зоната" оттам, дето и Бомба  Twisted Evil, и снощи в 9 вечерта ми я доставиха  Shocked Laughing. Да ви кажа, очаквах някакво книжле, ама то си е бая дебела книга.  Thinking Не съм я почнала още, но на първо четене наистина има много рецепти, май май половината книга е с рецепти.  newsm68  Мисля също да почна да си готвя гювечета, много лесно ми се вижда и подлежи на всякакви вариации и много вкусно !  Wine Glass

Ще ме запалите и аз да си купя книгата  newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 1 890
 Върви бъркай във фонда !  Joy  bouquet

# 21
  • Мнения: 202
Здравейте Симеоновки  Hug,аз ви търся в другата тема,а ето къде сте били.
Поздарвления за новата,много ми харесва заглавието   bouquet
А ето сега и коя е най-голямата дебеланка  Embarassed
тегло:89 Embarassed
талия:100 Embarassed
Ханш-116 Embarassed
бедро-68 Embarassed
ръка-40 Embarassed
бюст-120 Embarassed
цел -30кг.
Успех на всички newsm10

# 22
  • Мнения: 10 758
  Аз си поръчах книжката "Ние и Зоната" оттам, дето и Бомба  Twisted Evil, и снощи в 9 вечерта ми я доставиха  Shocked Laughing. Да ви кажа, очаквах някакво книжле, ама то си е бая дебела книга.  Thinking Не съм я почнала още, но на първо четене наистина има много рецепти, май май половината книга е с рецепти.  newsm68  Мисля също да почна да си готвя гювечета, много лесно ми се вижда и подлежи на всякакви вариации и много вкусно !  Wine Glass
Мамицата им мръсна CloseНа мен още не са ми я доставили CloseТова, че съм в гората, не означава, че не могат да дойдат Close

# 23
  • Мнения: 7 474
Аз пък да кажа, че за 4 дни съм две кила надолу  Laughing

# 24
  • Мнения: 10 758
Аз пък да кажа, че за 4 дни съм две кила надолу  Laughing
Crossing ArmsДай ми едното кило, щото ти дадох програмата Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 7 474
Crossing ArmsДай ми едното кило, щото ти дадох програмата Crossing Arms

Ела си вземи  Whistling Whistling разменям за цици  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 10 758
Crossing ArmsДай ми едното кило, щото ти дадох програмата Crossing Arms

Ела си вземи  Whistling Whistling разменям за цици  Mr. Green
Никакъв проблем Whistling

# 27
  • София
  • Мнения: 1 890
Аз пък да кажа, че за 4 дни съм две кила надолу  Laughing
Браво бе !  Hug Как успя, като гледам кви прелести си сътворила из Готварския.  Crazy Между другото имам предложение - Готварският да стои заключен и който влиза в диетите, да няма достъп до там !  #Cussing out  Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 7 474
Не готвя от 4 мес. вече  Laughing, а и мъжа ми и той е на диета, което доста ме улеснява от към изкушения  Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 5 828
Тази "Ние и зоната" по-различна ли е от Зоната на Бари Сиърс?

Общи условия

Активация на акаунт