Изкарвате ли децата си в студено време?

  • 11 315
  • 148
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 489
 Зависи колко е студено, ако вали или духа вятър не го изкарвам, но иначе когато е добре облечен не е лошо да се разходи, това го закалява. Обратното води до болести.

# 106
  • Мнения: 1 516
Мисля да се разходим до кухнята, въпреки ,че вали сняг ...

# 107
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Ако няма силен вятър,мъгла ,не вали и температурата нее под -10 градуса сме навън.

# 108
  • Мнения: 867
Според мен тази твоя приятелка е луда. Децата имат нужда от свеж въздух и закаляване иначе боледуват.

# 109
  • Мнения: 93
 Ние всеки искаме, не искаме излизаме, защото трябва да си взема кухнята. Така и дори в дъжд,вятрър и мъгла пак сме навън поне за 20 мин. Слагам дъждобрана,  борим се с дребния да остане върху количката и си правим по една малка разходка   Grinning

# 110
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 379
Да, излизаме на разходки дори за малко.Аз съм много зиморничава и все ми е студено,но детето не трябва да се изнежва и затова гледам да си получава приятната разходка

# 111
  • Мнения: 264
Ние излизаме на студено, също с добре облечено бебече. Излизала съм и докато вали сняг, с покривалото на количката. Не излизаме съмо като вали дъжд или е мъгливо и влажно. Самия въздух тогава не е добър за горните дихатилни пътища.
И действително, ако е под -10 едва ли ще излезем. Mr. Green

# 112
  • Мнения: 891
Излизайте. И ти и детето имате нужда от чист въздух.

Когато дъщеря ми беше по-мъничка, аз лично съм държала дъщеря ми по цяла зима вътре.
Не съм я изкарвала в студено време. Било ме е страх да не я простудя.
Груба грешка  Naughty
В крайна сметка така я бях изнежила, че не спираше да боледува.  Tired
А децата на приятелките ми, които бяха цяла зима навън почти не боледуваха.  newsm78

Отчитам го като моя грешка.
Ако имам второ дете, със сигурност няма да го държа цяла зима вътре  Blush

# 113
Стига да  няма силен вятър и минусови температури няма проблем.

# 114
  • Мнения: 5 940
Стига да  няма силен вятър и минусови температури няма проблем.
При минусови температури също няма проблем. Важното е да няма вятър и мъгла и да не вали дъжд. Децата са добре завити в количките, само майките да му мислят.

# 115
  • Мнения: 92
Аз понеже пазех баткото,не го извеждах, навличах го и т.н. nono,та все ми беше болен.Но сега с малкия не правя тези грешки,днес в най-големия сняг,на шейната и двамата-2 часа разходка Close-mas:.И да ти кажа малкия е на 11 месеца не е прокашлял от как се е родил,ама е все по пътищата!!!Така,че смело с излизането! Peace

# 116
  • Мнения: 311
Винаги когато не вали дъжд и няма мъгла извеждам.

# 117
  • Мнения: 1 919
да
Винаги когато не вали дъжд и няма мъгла извеждам.

# 118
  • Мнения: 881
Ние днес също бяхме навън-около час някъде и мисля че времето беше перфектно PeaceНе може да затворим децата цяла зима вкъщи и щом времето позволява винаги сме навън.

# 119
  • София
  • Мнения: 6 011
Ние днес също бяхме навън, основно на пазар, но все пак останахме и на въздух малко.
Гледам да излизаме всеки ден, само в мъгла не излизаме, в дъжд-да, с дъждобран на количката и чадър за мен, поне за 30 мин.

Общи условия

Активация на акаунт