Изкарвате ли децата си в студено време?

  • 11 316
  • 148
  •   1
Отговори
# 120
старая се да го извеждам винаги когато не вали , няма вятър и мъгла

# 121
  • Мнения: 52
Може да е само за кухнята,но не лишавам детето си от разходка.Дори е полезно децата да подишат малко студен въздух,но не през шалче Naughty

# 122
  • Мнения: 127
Може да е само за кухнята,но не лишавам детето си от разходка.Дори е полезно децата да подишат малко студен въздух,но не през шалче Naughty

все едно аз съм го писала

# 123
  • София
  • Мнения: 5 795
Сега, в този студ излизате ли?  Rolling Eyes

# 124
  • Мнения: 264
Вчера времето беше прекрасно, снежно и меко. Излизахме разбира се. И днес се стягаме, нищо, че вали сняг.

# 125
  • Мнения: 1 593
Всеки ден сме навън - обикновено около 3 часа. При това облечени с боди, пуловер и яке, а не загушени до носа с 100 ката дрехи. Надявам се да постъпвам правилно  Thinking

# 126
  • Мнения: 1 938
Може да е само на двора, но излизаме навън.

# 127
  • Мнения: 164
да дори днес бяхме навън беше голяма радост за пръв път моето слънчице видя сняг.беше доста студено но като си помисля че скоро може да не видим сняг я изкарах за около час.

# 128
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 004
Моят педиатър казва, че под - 10 градуса не е добре да се извежда детенцето навън.
Моето е вече голямо и дори да паднат толкова температурите, пак бих го извела, поне за малко.
Пропускам разходки в дъжд и мъгла.

# 129
  • Мнения: 2 677
Извеждам го, разбира се. Щом е добре облечено и не вали, не виждам проблем.

# 130
  • Мнения: 314
Ние също днес излизахме с още една приятелка , даже пихме кафенце навън на една пейка , за около час и половина,щом не вали и няма мъгла не виждам проблем .

# 131
  • Мнения: 993
Според нашия педиатър: "За ескимосите -5 градуса означава един топъл ден"  Simple Smile
Всеки ден бебока е на разходка. Аз не мога да се похваля със същото. Вероятно по тази причина аз боледувам, а той - не (пу-пу и да чукна на дърво). Вчера даже яде сняг - засега не изглежда да му се е отразило лошо.

# 132
  • Мнения: 620
Абсолютно всеки ден сме на разходка. И днес бяхме.

# 133
  • Мнения: 481
Искам да ви попитам как извеждате бебоците?В смисъл не се ли притеснявате да се подхлъзне количката или незнам ..в този сняг, когато не са почистени улиците..Просто питам,защото досега и аз извеждах Малчо,но сега като има сняг , как?

# 134
  • San Diego, CA
  • Мнения: 78
Синът ми е на 2м и 20 дни.Досега сме пропуснали само 4 дни ,в които духаше много силно и валеше дъжд.Разходката ни продължава поне 3часа,като накрая пием и по кафе.На бебчо разходките му се отразяват много добре,през чялото време спи.Сигурна съм,че тези разходки го каляват,но най-важното е ,че на него му харесва!Смело на вън ,за да са здрави децата!!

Общи условия

Активация на акаунт