Гласувайте за "Черна мерудия" (точкотрупци )

  • 6 731
  • 114
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 764
Да,бе,защо Никол и Блонди?

# 16
# 17
  • Мнения: 3 674
Да бе защо Блонди.... Laughing и откъде тя набира такава скорост ooooh! ...че е на 2-ро място/за сега/... Thinking

Последна редакция: вт, 27 ное 2007, 23:49 от redwine

# 18
  • Мнения: 6 155
Не мога да гласувам. Не намирам опцията. Освен една по слухове,че е точкотрупец,но на мен не ми се е набило на очи.
За Блонди и Никол пък  Thinking   озадачена съм.

P.S. Оооо сега видях,че и монда е тук,божкеееееееееей.

Опции много. Не знам какво не намираш.
Ти, всъщост номинира ли някой за тази категория? Не, нали.
Затова ти я няма опцията  Wink

# 19
  • Мнения: 1 813
Не мога да гласувам. Не намирам опцията. Освен една по слухове,че е точкотрупец,но на мен не ми се е набило на очи.
За Блонди и Никол пък  Thinking   озадачена съм.

P.S. Оооо сега видях,че и монда е тук,божкеееееееееей.

Опции много. Не знам какво не намираш.
Ти, всъщост номинира ли някой за тази категория? Не, нали.
Затова ти я няма опцията  Wink


Разбирам,че не ти избираш кой да е в списъка. Замислих се за хората,които са номинирали монда,Блонди и Никол.

# 20
  • Мнения: 6 417
А монда каква черна мерудия е?   33uu

# 21
  • Мнения: 6 155
Замислих се за хората,които са номинирали Блонди и Никол.
Знаеш, че тук е малко като в детската градина - "нА ти куклите, дай си ми парцалките". Затова има и такива парадокси в номинациите  Tired

# 22
  • Мнения: 1 668
Гласувах Peace

# 23
  • Мнения: 2 013
Виждам, че са пропуснати съфорумки, които се изказват във всяка тема. Аз поне така разбирам точкотрупци.

Не се ли намери някой да номинира Бу с нейните 15 000 мнения Wink и то без да броим клюкарника

# 24
  • Мнения: 750
Еле па аз навсякъде се изказвам. Не искам да гласувам, защото се чувствам засегната, понеже пиша в спама, а той фигурира в анкетата. Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 1 813
 Shocked  спамърите разбирам,тези които спамят из темите.
Ако става дума за всички,които пишем в спам- темата -> то е нелогично,в клюкарника не се отчитат брой мнения  hahaha

# 26
  • Мнения: 750
Именно, де. За това, така формулирано, е твърде общо, понеже в това число би следвало да влизат и другите номинирани. Я, авторката, разяснение.

# 27
  • Мнения: 6 155
Именно, де. За това, така формулирано, е твърде общо, понеже в това число би следвало да влизат и другите номинирани. Я, авторката, разяснение.
Не знам. Така беше номинацията, така съм я написала Crazy

# 28
  • Мнения: 3 569
Не схващам смисъла на анкетата  ....

# 29
  • Мнения: 46 526
Виждам, че са пропуснати съфорумки, които се изказват във всяка тема. Аз поне така разбирам точкотрупци ...

Това е "На всяка манджа мерудия", не я виждам обаче тази година сред категориите.

"Черна мерудия" е за тези, които пускат "празни" постове с цел трупане на мнения, примерно цитат и отдолу само иконка, да кажем тази  "Peace"

Поне така аз ги разбирам де  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт