НАЙ-тъпия филм на света

  • 41 986
  • 447
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 312
ТинаХрис ме светна,че Вавилон всъщност бил Babel,който съм гледала и ми хареса Wink.
Аз го търсех под разни други имена ooooh!

# 76
  • Мнения: 4 555
Тук се споменаха доста любими мои филми  Wink Например Мементо и Плажът Simple Smile

На мен адски скучни ми бяха два "шедьовъра" - Усещане за жена (идваше ми да застрелям и двамата главни герои на средата, та да не се мъчат милите) и Изгубени в превода или както там се превеждаше. Така и не разбрах причината, поради която този филм съществува.

Но призът за най-тъп филм не може да го вземе друг, освен някоя американска колежанска комедия, те са ненадминати по тъпота, при тях състезанието се води на ниво вдлъбнатост Simple Smile

# 77
  • София
  • Мнения: 4 903
Изгубени в превода ... Така и не разбрах причината, поради която този филм съществува.

Как не се сетих за това недоразумение в киното  smile3555 !
Много точно изказване на Карина  Peace ! И аз се питах същото   33uu

# 78
  • Мнения: 11 327
Аз пък не виждам въобще смисъл във филмите на Джет Ли например или от сорта.
Като хванеш редичката Жан-Клод ван Дам, Стивън Сегал, Долф Лундгрен и подобни - всичките им филми са си чиста загуба на време. Хвани единия и блъсни с него другия.
Съгласна съм за това, че има филми за различни възрасти.
От изброените харесвам много Мементо и Пръстенът.

# 79
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
Да добавя от мен всички филми с Хю Грант  Sick Ей, тоя човек колкото повече го гледам, толкова повече се чудя кой го харесва. С очи като на басет, с една и съща прическа от 10-15г, мига ли мига бързо.....И все участва в едни скучни, блудкави романтични комедийки.

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 14 093
Ами аз много  харесвам Хю Грант. И блудкавите му комедийки  Crazy
За сметка на това не харесвам един филм, който повечето от вас много харесват. Не са го споменали, но е имало и други подобни теми, та там се е споменавало. Не знам защо но "Американски прелести" въпреки Оскара и дълбокия си смисъл не можа да ме грабне изобщо. Още като го видях как започва ме настрои на една вълна и не можа да ме отстрои до края си.

# 81
  • Мнения: 109
"Джордж от джунглата 2"
Все съм гледала тъпи филми, ама като този друг няма. Всъщност не съм го гледала. Опитах се на два пъти, но...не можах да си го причиня.

# 82
  • Мнения: 1 312
Да добавя от мен всички филми с Хю Грант  Sick Ей, тоя човек колкото повече го гледам, толкова повече се чудя кой го харесва. С очи като на басет, с една и съща прическа от 10-15г, мига ли мига бързо.....И все участва в едни скучни, блудкави романтични комедийки.

Филмите ми харесват,актьора също.
Но не и като мъж.
А мои приятелки и познати го имат за секссимвол.
За мен си пада малко дървеняк.

# 83
  • Мнения: 1 841
Да добавя от мен всички филми с Хю Грант  Sick Ей, тоя човек колкото повече го гледам, толкова повече се чудя кой го харесва. С очи като на басет, с една и съща прическа от 10-15г, мига ли мига бързо.....И все участва в едни скучни, блудкави романтични комедийки.

Филмите ми харесват,актьора също.
Но не и като мъж.
А мои приятелки и познати го имат за секссимвол.
За мен си пада малко дървеняк.

О, и аз го харесвам - и филмите с него ("Четири сватби и едно погребение", "Разум и чувства" и др.), с изключение на "Нотинг Хил" - само присъствието му правеше този филм поносим, но идеята издишаше.

Тъп филм ми се видя и "Булката беглец" - ужасен е. Направо ме е яд, когато актьори като Джулия Робъртс се хабят в такива тъпи филм. А също и "Запознай се с нашите 2" - цяло съзвездие от първокласни актьори, а филма тъп до припадък.  ooooh!

# 84
  • Мнения: 3 271
Труден е този въпрос и определено е страшно субективен, защото за една камара страшно ценни за мен филми съм чувала невероятни определения и изрази колко са тъпи. Съгласна съм, че е до период в живота, но и до лично възприятие. А и често наистина хората не разбират (разбираме) нещо основно във филма, затова и им/ни се струва тъп. Ще дам за пример любимият ми Контакт, за който няколко човека ми казаха, че е страшно тъп, как можело да пропътува такова разстояние само, за да се срещне с баща си  ooooh! И подобни. Това идва от хора от близкото ми обкръжение, образовани, уж са наясно поне с елементарните понятия от филма. Виж книгата е друго, но да не се отплесвам.
Все пак още като видях темата ми изплува най-уникалната тъпота, която някога съм гледала: The Blair Witch Project
Няма такъв филм просто! Събра ми очите тогава! Цялата игра, да се опитат да го минат като документален, тъп първичен страх  Sick

Последна редакция: нд, 06 яну 2008, 10:28 от Millena

# 85
  • Мнения: 2 255
Съгласна с Милена.Тоя Блеър...не го и гледах.ТВ-то ме присети за една глупотевина...

# 86
  • Мнения: 3 271
Тоя Блеър...не го и гледах.

Бях на кино с приятели, нямаше как да не го изгледам  ooooh!

# 87
  • Мнения: 11 327
Тоя Блеър...не го и гледах.

Бях на кино с приятели, нямаше как да не го изгледам  ooooh!
Aз на него устоях, не знам обаче колко пуканки ометох, за да се държа будна.
Уж първичен див страх, а мен ме гонеше на смях. Накрая седях и се чудех как можах да си изгубя така времето. Joy

# 88
  • Мнения: 3 271
Накрая седях и се чудех как можах да си изгубя така времето. Joy

A, де   33uu smile3538
И до ден днешен това се чудя  ooooh!

# 89

Общи условия

Активация на акаунт