НАЙ-тъпия филм на света

  • 42 056
  • 447
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 319
"Късметът на Слевин" - нашите 5 дена ме гониха с диска, за да го гледам, накрая остана силно разочарована.
"Властелинът на пръстена" - ами то си има предистория. Докато живеех в Англия, тогавашният ми приятел беше луднал по този филм и в почивните дни само това се гледаше, а аз спях, защото ми ставаше адски скучно...
"Изгубени в превода" Sick

# 91
  • Мнения: 4 447
Преди време и аз катъо гледах "Игубени в превода" и аз не го чатнах....  ooooh!

# 92
  • София
  • Мнения: 3 890
ами сигурна съм, че има много такива според мен, но най-тъпият, който ми се е гравирал в мозъка просто е как с едно бивше гадже се забихме преди години в кино Изток в един ужасен студ да гледаме "Пич, къде ми е колата?"...още не мога да повярвам, че има такава боза на тоя свят, която някой я е продуцирал...
обикновено заспивам на филми, които не ме хващат, може би влизат в определението *тъпи* за мен..."Господар и командир" с Ръсел Кроу - ужасно досаден и скучен, а и факт е, че нямаше кьорава жена в тоя филм. не че това е предпоставка един филм да е хубав, ама тук гей дружината очебиеше:)
"Фатален срок" - някаква ужасна приключенска пикня, с извинение.

с риск да ме оплюете ще кажа и "Властелинът на пръстените - Задругата на пръстена"...съжалявам, ако засягам някого...просто мнение. Peace

# 93
  • Пловдив
  • Мнения: 187
"Ангелите на Чарли"- супер малоумен филм

# 94
  • Мнения: 347
Някой по-горе спомена "Анаконда", аз искам да добавя и "Анаконди" Sick - срашна бозааа!.Радвам се, че окрих сродни души, които не харесват "Властелина на пръстена", присъединявам се с две ръце.Опитах да гледам всяка една част, но не издържах много.Наскоро ми се наложи да гледам и "Пришълците срещу Хищника" (бях на кино с компания), е ужасен е.За тези се сещам в момента.Споделям обаче мнението, че всичко е въпрос на вкус.Много от обявените тук за тъпи  аз харесвам.
ПП.Ето сетих се и за още един, с риск да ме освиркате, ами такова ..."Карибски пирати" и двете части не успях да изгледам.

Последна редакция: пн, 21 яну 2008, 21:02 от coldasice

# 95
  • Мнения: 4 447
Някой по-горе спомена "Анаконда", аз искам да добавя и "Анаконди" Sick - срашна бозааа!.Радвам се, че окрих сродни души, които не харесват "Властелина на пръстена", присъединявам се с две ръце.Опитах да гледам всяка една част, но не издържах много.Наскоро ми се наложи да гледам и "Пришълците срещу Хищника" (бях на кино с компания), е ужасен е.За тези се сещам в момента.Споделям обаче мнението, че всичко е въпрос на вкус.Много от обявените тук за тъпи  аз харесвам.
ПП.Ето сетих се и за още един, с риск да ме освиркате, ами такова ..."Карибски пирати" и двете части не успях да изгледам.

 Whistling Whistling Whistling

# 96
  • Мнения: 1 841
"Ангелите на Чарли"- супер малоумен филм

е вярно, че е много тъп!

# 97
  • Мнения: 776
Някой по-горе спомена "Анаконда", аз искам да добавя и "Анаконди" Sick - срашна бозааа!.Радвам се, че окрих сродни души, които не харесват "Властелина на пръстена", присъединявам се с две ръце.Опитах да гледам всяка една част, но не издържах много.Наскоро ми се наложи да гледам и "Пришълците срещу Хищника" (бях на кино с компания), е ужасен е.За тези се сещам в момента.Споделям обаче мнението, че всичко е въпрос на вкус.Много от обявените тук за тъпи  аз харесвам.
ПП.Ето сетих се и за още един, с риск да ме освиркате, ами такова ..."Карибски пирати" и двете части не успях да изгледам.

И аз се присъединявам за "Карибски пирати", особено 2-та част, ей богу, едвам издържах, за 1 път бях готова да стана и да напусна кинозалата - дълъг, скучен, монотонен, глупав ooooh!
А за Властелина, не бой се, не си сама Mr. Green. Не бих казала, че филмът е тъп, но определено е безинтересен по моите критерии. Някакви си измислени герои и земи, ми че то всеки с малко повече въображение може да седне и да пише фантасмагории. Никак не е трудно! И все пак, не съм чела книгите, може би, ако човек прочете всичко, ще открие смисъл! Но филмите за мен не бяха направени добре, защото идеята е филмът да бъде интересен и на хората, които не са чели произведенията, т.е. на т.нар. лаици Mr. Green А тази част, която се разказа, бе направена незаинтригуващо newsm78, особено борбата между доброто и злото бе представена супер банално!

# 98
  • Мнения: 1 312
Също не съм фенка на Властелина,но не бих казала,че е тъп.
Просто аз никога не съм си падала по подобен род филми.
Карибски пирати още на първата част се зарекох,че няма да гледам продълженията.
мнооого ми хареса!
А за Стриптийз с Деми Мур какво ще кажете Sick?
За Изгубени в превода и аз съм тъпа Crazy
Филм,който досега не съм срещала човек,освен мен разбира се,който да хареса е Широко затворени очи.
При положение,че не харесвам двойката Круз-Кидман...

# 99
  • Мнения: 2 567
Много тъпи филми съм гледала, но последния, който гледах е Пълководци. Най-новия филм с Джет Ли. Излъгах се снощи да гледам тази ужасно дълга боза до 4 сутринта.
Четох, че Джет Ли взел рекорден за китайската киноиндустрия хонорар и че без него спонсорите нямало да дадат пари. По-добре да не бяха давали. Ужасна какафония е този филм. Някаква китайска история се води, но кофти пресъздадена. На един китаец може и да му стане ясно за какво иде реч, но на незапознати с тази култура и история - надали.
Бъхтаха се без за става много ясно кои и защо, избиха се и мъчението свърши  ooooh!

# 100
  • Мнения: 2 255
Аз харесвам "Широко затворени очи",но си личи ,че е довършен от друг.Да,харесвам Кубрик!
Опс  Embarassed,насмалко да обърна темата на какво харесвам.
Тъпня за мен е "Американски пай" поредицата и прочее тийн/американски изцепки...
 На мен "Джия" ми е тъп.Въобще,Анджелина е слаба актриса.При все напъните й напоследък.
 П.П. И "Кин-дза-дза" харесвам.
 
 

# 101
  • Мнения: 33
И на мен са ми скучни "Властелина", "Карибските".
супер тъп филм според мен е "Д-р Т и жените", в него играят Ричард Гиър, Лив Тайлър, Фара Фосет...

# 102
  • София
  • Мнения: 406
Вкус другар няма,но нека изкажа и моето мнение."Изгубени в превода","Американски прелести"и пр. на мен ми харесаха newsm03.
Присъединявам се към "Анаконда","Пришълецът срещу хищникът" и тем подобни от сорта фантастични бози.Относно "Властелина" не съм го гледала(не ме е заинтригувал достатъчно),но малко са филмите,които са направени по книга и да си заслужават.Голямо разочарование е за тези,които харесват дадена книга,а екранизацията не струва.

Пример "Гордост и предразсъдъци"-"Разум и чувства":
"Ветрилото на лейди Уинтермайер"-"Една добра жена" и др.
 newsm11

# 103
  • Мнения: 794
"28 дни" или нещо подбно беше - слуз,кръв и змобита  #Crazy  #Crazy

# 104
  • Мнения: 4 447
"28 дни" или нещо подбно беше - слуз,кръв и змобита  #Crazy  #Crazy

Да, има поне още 3-4 такива филма... дане говорим, че вече почти всички ужаси си приличат. Чак се нервирам като ги гледам. С нищо не могат да ме изненадат. Единствено посления, който има нямкакъв смисъл е SAW ...

Общи условия

Активация на акаунт