На колко месеца бебоците ви се отказаха от нощното хранене

  • 2 731
  • 95
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 193
И двете само 1-вия м. аз ги будех за хапване, после се отказах. Всички ми казваха, че децата ако са гладни сами ще се събуждат. С две думи аз лично не съм имала проблем (ако така може да се каже) с нощното хранене.
Да ти е живо и здраво детенцето  Hug нека си хапва  Grinning

# 16
  • Мнения: 326
Какво значи нощно хранене?? Ако се има в предвид да се събужда през нощта, за да яде някъде около 2-3 месец. От тогава започна да заспива в 9.30-10.00ч. и да се буди към 6.30 а по-късно спеше и до 7-8ч.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Малкия след година и и три месеца,се отказа сам.Сега на две години и месец спи непробудно.
Баткото до две години и половина пиеше нощем мляко.

# 18
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Някъде към четвъртия месец спря да се буди нощем, благодат за мен  Hug

# 19
  • Мнения: 2 960
Синът ми в първите два месеца хапваше в 21 и после  започваше да се върти около 1 часа през нощта. Един път решихме да видим дали ще настоява много да яде по това време. И  Shocked изненада ..повъртя се малко и пак си заспа. Така отпадна това хранене. Към края на четвъртия месец престана да се буди  и за сутрешното хранене ,което беше около 6.30.....От тогава закусва в 8.30 сутринта......последно вечер хапва АМ +бисквити разтворени в млякото около 20.30-21.00 часа. smile3521

# 20
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
На 1м.

# 21
  • Мнения: 3 069
Към 8-я месец преминахме вечер на водичка.

# 22
  • Мнения: 8 999
И двете деца - малко след като навършиха три месеца.

# 23
  • Мнения: 354
беше на 1.5 месеца когато го отказах, няколко нощи на водичка и край

# 24
  • на една крачка от Дунав Мост
  • Мнения: 109
Точно като навърши шест месеца спря да се буди нощем ,последното ни хранене е в 20 часа

# 25
  • Мнения: 27 524
Моят ядеше нощно време до трети месец някъде. После спря и след два месеца пак започна да яде към 5 сутринта и така до годинка.  Grinning

# 26
  • плевен
  • Мнения: 133
ние се отказахме в края на вторият месец

# 27
  • Мнения: 2 197
Тук има дискриминация!
Къде е опцията за децата, които никога не са се хранили нощем?
Като моето.

# 28
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Два дни преди да навърши годинка се отказа и от нощното хранене и от кърменето изобщо.

# 29
  • В заешката дупка
  • Мнения: 4 933


Ако приемем, че нощно е всяко хранене в периода от заспиването вечер та чак до ставането сутрин, то моят син спря да се храни нощем на 1г. и 7 мис.

Общи условия

Активация на акаунт