Пука ли ви за пола на потребителя?

  • 4 729
  • 141
  •   1
Отговори
# 60
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Пф, Знаток по-бърза излезе. Сигурно е мъж, убедена съм! Mr. Green

# 61
  • Мнения: 7 837
Не ми пука. Пазя се само от увеличаващия се  брой на женките, коя тъпа, коя с макарон, коя размахваща пръст, вместо да си го натика в носа.

# 62
  • Мнения: 3 268
Не ми пука,когато налетя на някой загубил се мъж,пишещ в женски форум.Пука ми само когато този мъж е с комплекси .

# 63
# 64
  • Мнения: 70
За мене е абсолютно без значение кой е отсреща ако му харесвам отговорите или съм съгласен с мнението му какво ми пука какъв пол е Whistling
Например винаги харесвам отговорите на как`а Сийка без въобще да познавам момичето Peace

# 65
  • Мнения: 70
Не ми пука. Пазя се само от увеличаващия се  брой на женките, коя тъпа, коя с макарон, коя размахваща пръст, вместо да си го натика в носа.



И аз така Laughing Peace

# 66
  • Мнения: 2 759
                     Тц.

# 67
  • Мнения: 2 716
За мене е абсолютно без значение кой е отсреща ако му харесвам отговорите или съм съгласен с мнението му какво ми пука какъв пол е Whistling
Например винаги харесвам отговорите на как`а Сийка без въобще да познавам момичето Peace
Изкара една боза с толумба

# 68
  • Мнения: 3 268
Знаток,и ти за малко да ме заблудиш в началото GrinningТестостерона обаче определено ти липсваше в приказката,та реших,че сме от една порода.

# 69
  • Мнения: 2 161
На мен не ми пука.

# 70
  • Мнения: 377
Тук не ми пука, при реален контакт зависи.
Но съм учудена от резултатите в анкетата. Бях останала с впечатление, че на повечето потребителки им пука и смятат, че мъжете тук са или п....и, или си търсят "нещо" и трябва подобаващо да им се покаже, че "майчетата" не са за изхвърляне и даже са много 'cool'.  Rolling Eyes

# 71
  • Мнения: 3 569
И аз гласувах с "да".

# 72
  • Мнения: 463
Добре, а като ви пука, какво? По различен начин говорите/мислите/пишете, какво?
Всъщност, отговорилите "да", защо точно ви пука?

# 73
  • Мнения: 289
Не, няма значение  Peace

# 74
  • Мнения: 3 569
Едно е да си пиша с мъж, съвсем друго е с жена .. Винаги има нотка на флирт, закачка, когато насреща е индивид от женски пол ...

Общи условия

Активация на акаунт