Пука ли ви за пола на потребителя?

  • 4 745
  • 141
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 123
Не определено не ми пука,мъж или жена е без значение.По важно за мен е да  намиря общ език с човека.Но все си мисля,че много хора тук се прикриват зад пола,кайто са обозначили.

# 76
  • Мнения: 2 161
Едно е да си пиша с мъж, съвсем друго е с жена .. Винаги има нотка на флирт, закачка, когато насреща е индивид от женски пол ...
Е,не винаги.Някои мъже възприемам като жени.Предполагам,че и много мъже мен не ме възприемат като жена.Въпрос на флуиди.

# 77
  • Мнения: 9 865
Никога не съм разбирала травестията, гласувах с ДА, но не се интересувам чак пък толкова.

# 78
  • Мнения: 2 891
За мен няма значение. Мога да си пийвам винцето с представители и на двата пола. С едните ще си говоря за мачове, с другите за плетки и готово  Laughing

# 79
  • Мнения: 463
Едно е да си пиша с мъж, съвсем друго е с жена .. Винаги има нотка на флирт, закачка, когато насреща е индивид от женски пол ...
Винаги !??? Шегуваш се

# 80
  • София
  • Мнения: 6 011
Не, не ми пука.

# 81
  • Мнения: 2 407
Да!Все пак м е интересна и ваща гледна точка!

# 82
  • Мнения: 3 423
Едно е да си пиша с мъж, съвсем друго е с жена .. Винаги има нотка на флирт, закачка, когато насреща е индивид от женски пол ...
Глупости! Как така винаги, бе, ти у ред ли си?
Колкото и да съм пияна, няма да зафлиртувам
с Хамелеона или Тъпата женка с фурлата, бе.
Както и по-горе казах, за четенето и писането
полът не е от значение. Или не от първостепенно.

# 83
  • Мнения: 27 524
Гласувах с Да. Но не точно, че ми пука, а че има значение за мен. В смисъл, че ако е мъж, което във форума е рядкост, мнението обикновено е по-различно и по-трезво от женското, повече лишено от емоции и заради това по-реално и обективно. Затова му отделям повече внимание и може би го ценя повече (говорим за разумен мъж, разбира се). Та заради това - да.  Simple Smile

# 84
  • Мнения: 10 758
Има и няма.

# 85
# 86
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
не Peace

# 87
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Не, всички тук сме жени, нали?

# 88
  • Мнения: 17 409
 Във връзка  с поста на Блонди- и продавачите в магазини за женски парцали също трябва да са мъже. Wink
По темата, не е баш д ами пука, но има значение и то не е флирта( за мен)

# 89
  • Мнения: 3 886
ами да пиука ми Peace

Общи условия

Активация на акаунт