тампони или.......

  • 6 530
  • 121
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 779
И аз ползвам само тампони от 2 години някъде, нямала съм проблем и дано да нямам. За мен са много по -удобни. Знам, че не е добре да се държат повече от 3 часа и ги сменям. В упътванията не съм срещала да се споменава, че са вредни, сега в тази тема за първи път го чувам дори.
Ако са толкова вредни защо тогава изобщо се произвеждат ???? newsm78

Защо продават цигари?  Whistling

# 31
  • Мнения: 1 282
И аз ползвам само тампони от 2 години някъде, нямала съм проблем и дано да нямам. За мен са много по -удобни. Знам, че не е добре да се държат повече от 3 часа и ги сменям. В упътванията не съм срещала да се споменава, че са вредни, сега в тази тема за първи път го чувам дори.
Ако са толкова вредни защо тогава изобщо се произвеждат ???? newsm78

Защо продават цигари?  Whistling
hahaha Добър отговор!

# 32
  • Мнения: 6 633
Рядко ползвам тампони.

# 33
  • Мнения: 7 186
Няма никакъв проблем с тампоните. Ако се сменят на 2- 3 часа и се спазва нужната хигина при поставянето, всичко е ОК.

# 34
  • Мнения: 18 542
Предпочитам, това което изтича по време на цикъл, да излезе навън колкото се може по-скоро и да не се задържа изкуствено. И преди раждането не бях почитател на тампоните, но след проблемите със задържана кръв, които имах не искам да рискувам.
При мен задръжките са психологични и не мога да търпя тампони. Днес ми се наложи да сложа, тъй като нямах превръзка...едвам изтраях докато ми се предостави възможност да го махна.
Не знам дали е вредно, но определено този продукт ползвам само при крайна необходимост.

# 35
  • Мнения: 3 036
Тампони използвам само при краен случай,когато е наложително - тоалет,плаж,и т. н.
Не се чувствам комфортно с тях, неудобни са ми.

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Тампоните за мен са голямо удобство при всяко излизане навън,работа,с детето,за спорт(е от няколко месеца не ползвам  Embarassed)При моя по обилен мензис се презастраховам на вън,щото съм имала "издънки" Embarassed
Но ако съм си вкъщи не слагам,оставам само с превръзка.Знам ,че не е много хубаво постоянно с тампон нощем задължително трябва да се спи без тампон.Веднъж имах такова приключение с чуденка на сутринта извадих ли го или ...???  newsm78 newsm78  hahaha hahaha
Сега ми е смешно,ама тогава така се бях шашнала чак на АГ ходих да провери,че .... Embarassed Embarassed

# 37
  • Мнения: 1 069
Използвам главно превръзки, тампони само, ако се налага да обуя панталон или на плаж.
Радвам се, че много от момичетата не са имали проблеми с непрестанната употреба на тампони, но СТШ е много опасен за здравето и застрашава живота.
А да питам- как ги сменяте на 3часа през нощта, сами ли се будите или си навивате часовник? Wink

Последна редакция: ср, 28 ное 2007, 22:22 от valieta

# 38
  • Мнения: 3 641
През деня използвам само тампони/чувствамс  е добре. През ноща слагам  превръзки, но никак не ми е удобнои само се въртя и не мога да спя ooooh!

# 39
  • Мнения: 2 498
И аз използвам само тампони-сменям ги през 3-4 часа....

# 40
  • Мнения: 7 723
Ползвам само тампони.
От години наред.... Grinning
Не знам дали стерилните тампони,
или целулозата, която спарянгясва
разни части на тялото е по- вредна.... newsm78

# 41
Добре,убедихте ме.Ще взема да ползвам и аз  пак превръзки,НО тъй като от 7,5г не съм ползвала и незнам какви да си купя помагайте Embarassed

# 42
  • Мнения: 7 723
Добре,убедихте ме.Ще взема да ползвам и аз  пак превръзки,НО тъй като от 7,5г не съм ползвала и незнам какви да си купя помагайте Embarassed
С крилца Wink Laughing

# 43
  • Мнения: 1 069
Ползвам само тампони.
От години наред.... Grinning
Не знам дали стерилните тампони,
или целулозата, която спарянгясва
разни части на тялото е по- вредна.... newsm78
Ако нещо в превръзките спарянгясва, това най- малко е целулозата.
А и без превръзка, но с бельо от изкуствена материя можеш прекрасно да се спарангясаш, поне според мен.

# 44
  • Мнения: 7 723
Ползвам само тампони.
От години наред.... Grinning
Не знам дали стерилните тампони,
или целулозата, която спарянгясва
разни части на тялото е по- вредна.... newsm78
Ако нещо в превръзките спарянгясва, това най- малко е целулозата.
А и без превръзка, но с бельо от изкуствена материя можеш прекрасно да се спарангясаш, поне според мен.
Не, и ако нямаш течове Grinning

Моите спомени от употребата на превръзки
са откакто имаше един единствен вид такива
и те трудно се намираха ooooh!
Представляваха едно дълго парче,
което се слагаше на гащите
и след две крачки вътрешността му се събираше
по средата и за почваш да усещаш
неприятно затопляне по вътрешната
част на бедрата си....
....на шестата крачка вече започваш да ходиш
"на ключ", защото т.нар. дамска превръзка
започваше да се приплъзва на зад
и застрашително да ти се катери към гърба ooooh!
...в тоа.етната беше по- лесно да си я извадиш
от врата, от колкото от гащите ooooh!

После се появиха едни по- модерни,
с гумена мреща отгоре, която уж влагоизолираше Sick

Не, благодаря!  Stop
Няма сила, която да ме накара да сложа
такова чудо на технологията пак мужду краката си,
при съществуването на тампоните Naughty

Общи условия

Активация на акаунт