За Никулден пълним шарани и за БУРГАСкото пържим заргани(39)

  • 12 897
  • 273
  •   1
Отговори
# 90
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Ji ,ами работа??

# 91
  • Мнения: 1 111
 Съчетават се, предимството да не работиш за други. Laughing

# 92
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Съчетават се, предимството да не работиш за други. Laughing

о,дааа  Peace

# 93
# 94
  • Мнения: 1 035
привет....
аз пак да запиша още една мама за сбирката.
тя е новичка и предимно чете,но може да се престраши и да пише Simple Smile

rozovoprase й е ника Simple Smile

# 95
здравеите бургаски мами,отдавна следя темите вав форума но не сам писала искам да се запозная сас вас и се надявам да се видимна коледното парти

# 96
  • Мнения: 2 577
Лилита, браво. На мен така и не ми остана време да отида.
Места има ли за 15-ти?
Иначе условията ми се струват най-добри. Поне няма да има салати и аперитиви. Но където кажете вие, на мен ми е все едно Simple Smile
Има места. Но как ще я уточняваме тази консумация предварително, не знам Rolling Eyes

Ами и аз не знам, но утре мога да мина и да оставя капаро
давайте идеи какво да казвам, или ако иска някой друг да ходи да преговаря, нямам нищо против  Laughing

KAT75 Добре дошла  Hug да те включввам ли в списъка за вечерното парти
tedka* а теб ? или само приятелката ти, тя сигурна ли е. Кажи й, че не хапем  Mr. Green какво значи да се престраши?
Silfia - ти ще идваш ли
Кой друг вече е сигурен че ще идва ??? Казвайте, че няма време

А за Клюкарника какво става? Аз лично не го посещавам, ако решите да пуснем и там тема, нямам нищо против

Последна редакция: пн, 03 дек 2007, 00:00 от Amelia

# 97
  • Мнения: 1 035
ако пропусна някой, моля за извинение и свиркайте навреме /може на ЛС за по-сигурно, че ще прочета/  Wink

п.с. Запишете още две девойки за банкета KAT75 и една само четяща мама ще дойде с нея. Grinning

ето тук съм писала за KAT75 и за нейната дружка,която само чете.
rozovoprase също е нейна дружка, и не я познавам....Катя ме помоли да я впиша в списъка.
а аз още въобще не съм сигурна дали ще идвам... Sad
говори се,че служ. купон ще е на 14.12.(петък) и после още 2 дни(уйкенда) ще сме командировани в Сф.... тъй че немога да дам конкретен отговор.  Rolling Eyes
ако съм тук,ще дойда. Peace може би тази седм. ще се разбере,и веднага щом ни кажат,ще се впиша тука  Mr. Green

# 98
  • Мнения: 175
Благодаря за инфото! Аз живея зад кино Септември и тази ясла на Булаир май е най близо! Ще пробвам и другите, да видим къде ще стане  Peace

# 99
  • Мнения: 175
А за детското коледно парти - ще следя подробности и ще гледам да дойдем да се видим!  bouquet

# 100
  newsm10,за партито сам заедно с две мами  Flowers Sunflower

# 101
  • Мнения: 1 030
Аз все не мога да се включа в партитата...От работа време не остава. 15 е удобно, но пък съм на екскурзия в Одрин и Лозенград и се прибирам към 10 вечерта...Ако има парти през януари - дано успея да се включа и аз

# 102
  • Мнения: 2 577
  newsm10,за партито сам заедно с две мами  Flowers Sunflower
ок, ама си изтрий малко съобщения от ЛС
какви са никовете, единия Тедка го е писала, ама другия?

# 103
  • Мнения: 451
вчера една от нашите мами се омъжи - Goldie! Честито на госпожа Маджарова! Много да се обичат и да се слушкат!  luvbedГорчивоооооооо

# 104
  • у нас
  • Мнения: 5 743
Честито Goldie, щастлив семеен живот ви желая! И чакаме снимчици  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт