Алергия към АБ след отрицателна проба - възможно ли е?

  • 5 431
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 984
точно.

# 16
  • Мнения: 3 214
Следва въпроса доколко всъщност е силна имунната защита на толкова малко дете, преболедувало 3-4 пъти от края на септември досега  newsm78 И още един може би тъп въпрос, но не спирам да го мисля: Възможно ли е отслабване на имунната защита в следствие на сондаж на слъзен канал? Факт е, че след сондажа през септември, детето ми е почти постоянно с хрема и зачервено гърло; незнам дали има връзка  newsm78

Последна редакция: сб, 01 дек 2007, 00:39 от ВечеПетя

# 17
  • Мнения: 1 984
Следва въпроса доколко всъщност е силна имунната защита на толкова малко дете, преболедувало 3-4 пъти от края на септември досега  newsm78 И още един може би тъп въпрос, но не спирам да го мисля: Възможно ли е отслабване на имунната защита в следствие на сондаж на слъзен канал? Факт е, че след сондажа през септември, детето ми е почти постоянно с хрема и зачервено гърло; незнам дали има връзка  newsm78
няма връзка. сондирането е било напразно във връзка с постоянните хреми. ако нямате някаква наследствена болест ви е наред имунната защита. ама ако и другите ви лечения са били толкова адекватни... виж последния слайд.

# 18
  • Мнения: 3 214
Следва въпроса доколко всъщност е силна имунната защита на толкова малко дете, преболедувало 3-4 пъти от края на септември досега  newsm78 И още един може би тъп въпрос, но не спирам да го мисля: Възможно ли е отслабване на имунната защита в следствие на сондаж на слъзен канал? Факт е, че след сондажа през септември, детето ми е почти постоянно с хрема и зачервено гърло; незнам дали има връзка  newsm78
няма връзка. сондирането е било напразно във връзка с постоянните хреми. ако нямате някаква наследствена болест ви е наред имунната защита. ама ако и другите ви лечения са били толкова адекватни... виж последния слайд.

Наследствени болести нямаме, слава богу, а иначе последните няколко пъти лечението не е било антибиотично, а основно капки за нос - 2 пъти Виброцил, редуван със Стеримар и физиологичен р-р и 1 път Коларгол. Предполагам, че не е било особено ефикасно, щом непрекъснато рецидивира, но откак излезе резултата от носния секрет, си мисля, че причина за честите боледувания напоследък са били бактериите, или бъркам  newsm78
От последния слайд, освен че ме побиха тръпки от изредените болести и онагледяването на някои от тях, разбирам, че ваксината, която се предлага, съдържа полизахариди, които не действат на деца под 2 г. Какво следва да се направи в такъв случай?

# 19
  • Мнения: 1 984
превенар + акт-хиб.  baby_neutral
адекватни лечения. не бабини деветини.
добра храна.

Общи условия

Активация на акаунт