Къде в чужбина бихте емигрирали?

  • 15 931
  • 312
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 3 096
Питам аз-и отговор  искам. Кой ще сложи примката и кой ще бутне столчето на темата? newsm66 newsm66

Сакън - я как се раздумахме!  Crossing Arms

# 226
  • Мнения: 11 577
Lennie, кво Зимбабве, бе душо? В Кения се бунтуват. Wink

Не си достатъчно запозната, Вечерница. Но си майка и емигрантка - прощавам ти Mr. Green


Тва обида ли е или комплимент? Joy

# 227
  • Мнения: 3 634
Какво толкова по-различно може да си позволява човек по разните места, като изключим туристическите забележителнисти?

Ти не можеш да оцениш възхитата, с която ме гледат като извадя синия паспорт със звездичките  Laughing Опа-а-а това беше едно време, сега на никой не му пука в коя соц болница на ГДР си изтърсен  Whistling

Моля ви, не закривайте темата...много ми е забавно.  Joy

# 228
  • София
  • Мнения: 3 096
Няма ли някоя емигрантка да ни осветли за Световния Стандарт на Статуквото? Непрогледнали ще си останем, ей...

# 229
  • София
  • Мнения: 4 423
Емиграцията не била за всеки- значи тези, които са емигрирали превъзхождат с нещо тези, които не са емигрирали. Или ако не си успял в България няма да успееш и навън.
 Rolling Eyes На мен ми звучи като обида   Rolling Eyes

Разбира се, че превъзхождат, както и да ти звучи. На теб стиска ли ти да започнеш живота си отначало в чужда среда, да градиш кариера на чужд език, в срана, многократно превъзхождаща в изискванията си българските? Когато го направиш, тогава ще разбереш с колко превъзхождаш всички, които са останали.
Искам да попитам.
Всички ли започнахте отначало, от нула?
Всички ли градите кариера?
Всички ли се борите?
Всички ли имате мазоли?
Защото аз съм виждала и други моменти от живота на  емигрирали женски.
Най- голямото усилие е да се качи на самолета, от там нататък гради живота си полегнала на чужда кариера, бори се да изхарчи повече пари от нечия банкова сметка и най- м ного борбата се изразява в това да смени фамилията - не че не изисква усилие де, но все пак Thinking

# 230
  • Мнения: 764
Рекох да погледна ,ама то май сте останали само емигрирали да си разговаряте....

# 231
  • София
  • Мнения: 3 096
Бубс  newsm18 Бубс  newsm18 Бубс  newsm18

# 232
  • Мнения: 6 167
Защото аз съм виждала и други моменти от живота на  емигрирали женски.
Най- голямото усилие е да се качи на самолета, от там нататък гради живота си полегнала на чужда кариера, бори се да изхарчи повече пари от нечия банкова сметка и най- м ного борбата се изразява в това да смени фамилията - не че не изисква усилие де, но все пак Thinking

И каква е разликата от емигриралите женски от провинса в София ( например), за които всичко гореспоменато важи с пълна сила?
Познавам доста такива женски в София.  newsm78

# 233
  • София
  • Мнения: 62 594
Какви емигрирали! Аз съм си тука!  Crossing Arms

# 234
  • София
  • Мнения: 3 096
И каква е разликата от емигриралите женски от провинса в София ( например), за които всичко гореспоменато важи с пълна сила?
[/quote]

Не съм Буболина, но да отговоря: разликата е в претенциите! Емигрантските претенции са световни!

# 235
  • Тра-ла-ла
  • Мнения: 21 254
Бразилия.....топло е, ценят се хората с образование, подредено. Предполагам и хората са по-топли и темпераментни, отколкото едни британци или германци например
http://www.femalehealth.com/CountryProfiles/brazil/brazil_images … razil%20PRpic.jpg
http://mundogospel.files.wordpress.com/2007/10/copacabana.jpg
http://peacecorpsonline.org/messages/jpeg/brazil.jpg
Принципно съм патриот и не искам да живея извън България....но всичко се случва

# 236
  • Мнения: 6 167
И каква е разликата от емигриралите женски от провинса в София ( например), за които всичко гореспоменато важи с пълна сила?

Не съм Буболина, но да отговоря: разликата е в претенциите! Емиграндските претенции са световни!
[/quote]

очевидно е, че не си се разхождала наскоро в ССЦ  Laughing

# 237
  • София
  • Мнения: 62 594
Какво е това ССЦ?

# 238
  • Мнения: 5 370
Ахахахахаххххахаха-и аз съм емигрирала женска!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Joy Joy Joy
Ах, Бубо, немой ме кара да се хиля, че после и кашлям. Mr. Green Mr. Green
Това ще си го сложа за титла. Joy

# 239
  • Мнения: 6 167

Радостина, личи си, че си работещо момиче Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт