Режим на Пиер Дюкан - 52 част

  • 18 034
  • 644
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 942
здравейте и от мен Simple Smile в момента си варя 2 бутчета, малко е късничко, но ми прегладня. Надявам се и аз като вас скоро да мога да се похваля с добри резултати Laughing

# 571
  • Мнения: 124
Лека нощ и от мен!А утре усмихнат ден и по-малко килограми smile3503

# 572
  • Мнения: 544
Лека нощ и от мен момичета Heart Eyes

Не успявам да ви изчета, а да пиша съвсем.
Утре сутрин ще се тегля преди ПЗ дни, дано да имам с какво да се похваля. Praynig

# 573
  • София
  • Мнения: 1 228
Здравейте  Simple Smile

Аз отдавна не съм писала - цяла тема. Ама и вие сте много продуктивни  Heart Eyes
Аз спазвам що годе олекотената трета фаза за кърмачки (макар че прегреших няколко пъти с различни неща, ама по малко Embarassed). За една седмица кантарът показва -1 килограм  Simple Smile Ако така върви, даже и по - бавно да е, ще си върна старите килограми по - бързо, отколкото очаквам  Simple Smile Пък като спра да кърмя, ще се пробвам с истинската диета да си достигна теглото отпреди 5 години.
Проблеми с лактацията нямам  Simple Smile

Хайде лека  Heart Eyes

# 574
  • София
  • Мнения: 2 245
Кри!  Hug

Добро утро момичета!

След 2та П дни, въпреки че вчера ядох и домати съм отново 51 кг!

Отивам на разходка с кучетата! Ако знаете как не ми се излиза.... ooooh!

Пожелавам ви страхотен ден!    bouquet

# 575
  • София
  • Мнения: 3 090


Добро утро, Мише! Много ранен час за разхождане на кучета, моята още спи  Joy
Блеки, Мишето е намерила точната дума - сияеш направо! Тук само Пиер ли е виновен? А???

# 576
  • София
  • Мнения: 2 245
Добро утро, Мише! Много ранен час за разхождане на кучета, моята още спи  Joy

Меси за кафето Кри!   Hug

И моите спят, даже Пипо се е гушнал между чаршафите...но няма как. После имам много работа  Flutter

# 577
  • София
  • Мнения: 3 090
Мише, и аз още 1-2 дни и ще съм пак в изходна позиция. Умувам как да балансирам, че да не играя толкова с килата newsm78 малко е стресиращо.
Пепери, чакаме да се похвалиш!
Рали, по килограм на седмица си е супер, дори за некърмачки! smile3501 newsm51
Лора, добре правиш, яж винаги, когато си гладна! И това дебела и гладна да го махаш! При нас има само красиви и режимни  Joy

# 578
  • София
  • Мнения: 2 245
Мише, и аз още 1-2 дни и ще съм пак в изходна позиция. Умувам как да балансирам, че да не играя толкова с килата newsm78 малко е стресиращо.

При нас има само красиви и режимни  Joy

И скромни Кри  Joy


За варирането и аз се притеснявм. Обаче мисля, че 2та П дни на седмица ще ни спасят.

# 579
  • София
  • Мнения: 2 245
Голямо заишие е тази сутрин, Кри.
 newsm78

# 580
  • София
  • Мнения: 3 090
Да бе, всички ли спят?
Ти кога тръгваш за работа? Аз днес имам санитарен полуден, излизам следобед чак.
Скритият и гостът, слезте да ни правите компания за кафето Laughing

# 581
  • Мнения: 68
Добро утро и от мен  Simple Smile
Аз да се отчета, че днес съм -1,100 кг, пък даже не съм ходила до  smile3550  Sad , та иначе може да съм още няколко грама по-малко. Grinning Като за 1 ден- прекрасно, дано продължавам все така  Praynig  Вие, момичета, как сте?Има ли минусчета?  Wink

# 582
  • Мнения: 911
Добро утро,

и аз варирам с килограмите, но не това ме подтиска от вчера.
Чувствам се гадно, защото климата на работа е ужасен. Дано скоро се поразведри, защото си мисля, че аз няма да издържа дълго така, а как не ми се ходи по интервюта, но какво да се прави. Hug

# 583
  • Мнения: 123
Здравейте момичета, не съм писала от петък, но изчетох всичко,
аз нещо започвам да се нервя на тези кг, щото си стоят така , но знам , че има периоди на задържане, само да не са особено дълги, сега пак съм на пз, нещо съм подута и хич и не мисля да се меря,

Като чета и във трета фаза трябва да сме мнооого стиктни, щото отпуснем ли края, става лоша работа,
Лек и слънчев ден

# 584
  • в семейството
  • Мнения: 404
Здравейте момичета!

Не знам какво ще кажете, но съм решила сутрин на гладно да изяждам по една ябълка  #Crazy . В къщи имам и започвам да хвърлям. А пък и ябълката е много полезна за прочистване на токсините и за регулиране на стомаха. Само да не ме  #2gunfire . Но кажете все пак какво мислите  Laughing .

Общи условия

Активация на акаунт