Проблем с мъжката ни гордост

  • 3 088
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 215
Цитат на: dete_viara
Цитат на: Yanitsa
Аз пък съвсем не успявам нищо да забелвам- като разбере какво ще му правя и се разплаква и развиква и стиска крачета, просто се отказвам. Като не знам дали го боли и колко го боли ми става жал. Когато беше бебе правех процедурата редовно и главичката се показа до средата, но сега /1г.7. м./ съвсем не ми дава и оттогава няма напредък.
Това за Пирогов е добра идея.


Не се притеснявай. Дай му почивка, като обаче поддържате хигиената. От време на време може да я киснеш в разтвор на калиев перманганат. При нас много помогна, че тати му показа че и той може, та по-добре с това да се справят мъже. (Не че жените сме сакати, но няма на какво да демострираме).


 : Embarassed multi: Хахахахахахахахахахахаа, представям си Малчо и Тати, застанали един до друг в банята и си забелват "гордостта" и се гледат взаимно........малко е перверзно, но ще се опитам да ги снимам.
Иначе- мерси за съвета, непременно ще оставя това на мъжа ми, ох много ми е смешно, като си представя как нагледно ще го учи на тая работа...

# 16
  • Мнения: 8 585
Няма медицинско показание в детската възраст което да изисква подобен род намеси, ако изключим редки заболявания с малка практическа стойност. При бебета често уретрата е едва забележима през кожичката и това е АБСОЛЮТНО НОРМАЛНО.

Освен ако не се касае за вродени урологични аномалии на уретрата или друг кръг много редки и специални случаи, извършването на подобна манипулация "по навик" от лекарско лице-уролог, хирург, педиатър показва ниска професионална квалификация.
Този въпрос е може би от малкото, по които в средите на педиатрите цари пълно единодушие от десетилетия.
Ако искаме да сме по прецизни-В ТОЗИ КОНКРЕТЕН СЛУЧАЙ манипулацията с детските полови органи без необходимост и без упойка е дълбоко неетичен и варварски акт по отношение на детето.

# 17
Бърди,
ще взема да си помисля нещо за теб...

Да си имал някакви лоши спомени от тогава...

Проблеми сега....?

Общи условия

Активация на акаунт