Гоблени-13

  • 34 419
  • 486
  •   1
Отговори
# 420
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
spinki,аз мисля че така си е правилно...
От външната страна на пламъчето имаш да шиеш с кръстат и трябва да се се изравни...в смисъл да стане симетрично.
Е или поне няма да се забелязва от самолет.. Joy Joy,нали гоблен се гледа от далече. Hug
Как иначе ще обърнеш бода.. Thinking

# 421
  • Мнения: 315
момичета днес като е Игнажден ще шием ли гоблени?

# 422
  • Мнения: 1 163
Аз след малко почвам! Simple SmileНа всички празнуващи честито!

# 423
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
момичета днес като е Игнажден ще шием ли гоблени?
Аз ще шия ,ако ми остане време ,де..

# 424
  • София
  • Мнения: 803
Няма да шия Sad
Цял ден съм на рабопта а от вземам малкия и отиваме на един рожден ден... не че неми се шие, но в последно време нямам никакво време.
Мислех да ушия няколко карички, ама.... май няма да я за тая година  Thinking
Единственото нещо от месеци е една коледна миниатюрка на Permin....

# 425
  • Мнения: 747
Прасчо,
ако става въпрос за тази схема кликни на снимката .
Хипатия, схемата е безупречна! Много, много ти благодаря!  bouquet  bouquet  bouquet
Сега аз като начинаеща съм се нахъскала яко, снабдих се с 5 схеми, а вчера успях да направя цели 8 бода... на първата Grinning

Последна редакция: чт, 20 дек 2007, 15:17 от Прасчо

# 426
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Ketri, права си че няма да се гледа от самолет. Той и без това стана толкова малък, защото избрах неподходяща панама.

# 427
  • варненка от София
  • Мнения: 4 883
Ketri, права си че няма да се гледа от самолет. Той и без това стана толкова малък, защото избрах неподходяща панама.

Спинки, по-принцип нещата на Дименшънс са на Аида 18. А иначе не те разбрах какво имаш предвид обратен наклон. Да не би ти да правиш кръстчетата с обратен наклон и за това да се разминава с гобленовия бод newsm78? Принципно не би трябвало да има разминаване межде кръстчетата и гобленовия бод,  идеята е да се постигне релефен ефект. Като имам време ще ти снимам от близо моя гоблен, за да видиш как би трябвало да става.

# 428
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Марулче, аз вече го уших. По-късно ще го покажа.

Някой шил ли е Малката мадона с кръстчета? Чудя се как да я направя - 1:4 или кръстчета.

# 429
  • Мнения: 2 116
spinki шила съм я 1:4, ама е много играчка.... Confused Бих ти препоръчала кръстче!  Peace

# 430
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
А лицето и то ли е като останалото?

# 431
  • Мнения: 7 803
аз я ших на аида 16 и стана супер, гобленов бод, 1 към 1. и на обикновена панама съм я шила 1 към 1, ама много дребно става  Confused

# 432
  • Мнения: 2 116
А лицето и то ли е като останалото?

Да! Няма разлика!  Peace

# 433
  • Мнения: 316
Мили момичета тъй като няма да имам достъп до нет през празниците, затова от сега ви желая ВЕСЕЛА КОЛЕДА   и приятно прекарване на празниците. santa2 baloni

# 434
  • Мнения: 1 163
Мили момичета тъй като няма да имам достъп до нет през празниците, затова от сега ви желая ВЕСЕЛА КОЛЕДА   и приятно прекарване на празниците. santa2 baloni
   Благодаря за пожеланието!  Ето последните ми творения от тези дни                                                                                                           

Общи условия

Активация на акаунт