КОЛЕДЕН БЛАГОТВОРИТЕЛЕН КАРНАВАЛ-ВАРНА

  • 17 559
  • 296
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Аз мога да сложа плакат в ОДЗ Чайка

# 76
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Записвам се и аз.
Засега 1 дете+1 възрастен.
Ще кажа и на приятелките ми, може доста да се увеличи бройката.
Чоколина, на Летището на 16 ли ще е? Ако е така и ние ще дойдем в последния час.

Да, на 16-ти е, но сега проверих за часа и е от 12 часа. Така че по-добре да отидем на карнавала първо. Peace Надявам се да има билети на място, ако не - пишете, за да запазя предварително!

Аз мога да сложа плакат на ОДЗ №4 "Петър Берон". По кое време се

# 77
  • Мнения: 3 927
Ако някой води списък или нещо такова като м.г. записвам 1 мама, 1 татко + 1 дете в костюм......Когато знам колко човека ще дойдем, ще взема билети....Етно ми е удобно Simple Smile

# 78
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Мъжа ми минал днес покрай МОМО , но жената там нищо не знаела по въпроса с билетите Embarassed Embarassed

# 79
  • Мнения: 748
Ами пише от вторник, днес е понеделник Simple Smile

# 80
  • Мнения: 6 039
Мъжа ми минал днес покрай МОМО , но жената там нищо не знаела по въпроса с билетите Embarassed Embarassed

магазинът е ОММО Mr. Green
мими, твоя мъж ли е бил Embarassed Embarassed Embarassed
монда не е успяла да мине да предупреди продавачката, билетите се продават от вторник, отпечатани са, но трябва да се нарежат, което ще стане днес следобед.
Много съжалявам, че се е разкарвал напразно. Дано не се е отказал Embarassed Embarassed

# 81
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Малена мойто мъж е било  Mr. Green Mr. Green
Сори за името на магазина ОММО исках да кажа ма с  тез дебели пръсти..за къде съм..
Няма да се откажем от карнавала.Сина ми от месец насам пита няма ли пак да има карнавал  bouquet  bouquet

Само съм в чуденка на 2 годишно маймунче какъв костум да претна newsm78 newsm78

# 82
  • Мнения: 13 512
Ако някой води списък или нещо такова като м.г. записвам 1 мама, 1 татко + 1 дете в костюм......Когато знам колко човека ще дойдем, ще взема билети....Етно ми е удобно Simple Smile
Билети ще има във вторник в Етно.

# 83
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Засега 2 деца и 2 възрастни

# 84
  • Мнения: 3 211
давайте сега идеи за карнавални костюми от къде се купуват, за шиене нямам време

# 85
  • Мнения: 6 039
продават в Хиполенд, в магазини Вега, това се сещам засега

# 86
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
very nice, костюми продават в магазините за детски играчки. Но има карнавални магазини, в които можеш да си наемеш костюм под наем Peace

# 87
  • Варна,Младост
  • Мнения: 200
И аз се записвам с щерката.Ще се опитам да навия и мъжът ми.Бих искала и един плакат за ОДЗ 15 " Морска звездичка".От кого да си взема?

# 88
  • варна
  • Мнения: 193
утре ще са готови плакатите. които има желание да се включи и да залепи плакат на градината е добре дошъл Hug

# 89
  • Мнения: 13 512
утре ще са готови плакатите. които има желание да се включи и да залепи плакат на градината е добре дошъл Hug
Плакатите са в Етно.

Общи условия

Активация на акаунт