КОЛЕДЕН БЛАГОТВОРИТЕЛЕН КАРНАВАЛ-ВАРНА

  • 17 616
  • 296
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 622
Чета по горе за плакатите, които ще се разлепят по Детски градини и си мисля "Карнавала само за малки дечица ли е". Синът ми е на 9 години, имаме карнавален костюм от едно парти в у-ще. Като му казах за този карнавал той веднага изяви желание да отидем, но си мисля да не е най големия там, а карнавала да е за по мънички дечица

Питам защото днес смятам да отскоча за билети

# 91
  • Варна
  • Мнения: 1 037
very nice, костюми продават в магазините за детски играчки. Но има карнавални магазини, в които можеш да си наемеш костюм под наем Peace

Интересуваме от къде мога да наема костюм и цената,защото тати се опъва с купуването,а аз съм малко скарана с шиенето Embarassed

# 92
  • Мнения: 189
И аз ще дойда със  сина ми. Ще се постарая да мина край магазина днес следобед да купя билети и да взема плакати за градината.

# 93
  • Мнения: 253
Чета по горе за плакатите, които ще се разлепят по Детски градини и си мисля "Карнавала само за малки дечица ли е". Синът ми е на 9 години, имаме карнавален костюм от едно парти в у-ще. Като му казах за този карнавал той веднага изяви желание да отидем, но си мисля да не е най големия там, а карнавала да е за по мънички дечица

Питам защото днес смятам да отскоча за билети

Tasha, моята дъщеря е на 8 год. и ще я заведа   Peace

2 деца + мен  Simple Smile

# 94
  • Мнения: 728
Аз пак да попитам, някой ще разясни малко повече, какво точно ще представлява карнавала, ще имали сцена където децата да се изявят?

# 95
  • Мнения: 748
Ще има сцена да дефилират всички деца

# 96
  • Мнения: 493
И тази година ще дойдем. Миналата година карнавала беше супер, тази година ще вземем и приятелчета.

# 97
  • Мнения: 13 512
Покани вече има в Етно и магазин Оммо.

# 98
  • Варна
  • Мнения: 1 037
 Взех покани и плакат ще ги сложа в детската градина,но ако може малко информация,за да мога да обясня по-добре-къде отиват събраните средства и в цената на поканата не влиза куверт нали
 

# 99
  • Мнения: 3 622
Днес към 14.00 часа минах през магазина на ул."Бр.Миладинови" 28 и си купих билетчета  Peace

# 100
  • Мнения: 13 512
Взех покани и плакат ще ги сложа в детската градина,но ако може малко информация,за да мога да обясня по-добре-къде отиват събраните средства и в цената на поканата не влиза куверт нали
 
В цената на поканата не влиза куверт.
Средствата ще отидат конкретно за Дом"Другарче" в с. Овчарово за деца от три до седем години ,за който се грижим от 2 години и за дом "Дъга" в гр. Добрич, за който вече втора година поемаме инициативи и помагаме.
Средствата ще бъдат изразходвани за подобряване на материалната база- ремонт на стаите на най-малките в Дома в Добрич, както и за ремонт на  още една стая на втория етаж в "Другарче". Дай Боже да има средства и за други неща. Особено в дома за по-големите,условията са много мизерни. Днес отново бяхме там на среща с Директора . Решихме да сменим дограмата в едната дневна. Едни огромни прозорци са заковани с дъски- вали, тече, духа..ужас. Ще сложим 2  диванчета, евентуално килимче . Те ще си боядисат след смяната на дограмата,а ние ще им ушием пердета и така.. колкото можем, ще се мъчим да променим  живота им към по-хубаво.

# 101
  • Варна
  • Мнения: 428
Днес отивам за билети!

# 102
  • Мнения: 165
искам да попитам дали поканите могат и на място да се вземат? нямам никаква представа  за броя в момента,а винаги в последния момнет все някой ще изяви желание да дойде  и той...

# 103
  • Мнения: 13 512
да,ще може и на място

# 104
  • Варна
  • Мнения: 1 037
monda,благодаря ти за информацията.

Общи условия

Активация на акаунт