Отговори
# 15
  • Мнения: 143
Snoshti davaha reportaj po btv za deteto- kazaha, che kogato se nameri koi da napravi operatsia, durjavata shet dade parite ot fonda za lechenie na desta chujbina-nadiavam se da e viarno.

# 16
  • Мнения: 669
Snoshti davaha reportaj po btv za deteto- kazaha, che kogato se nameri koi da napravi operatsia, durjavata shet dade parite ot fonda za lechenie na desta chujbina-nadiavam se da e viarno.
Нали са намерили! Но държавата ще поеме, ако е в Европа, а оферта има от САЩ само(засега).

# 17
  • Мнения: 686
Трябва да се закове темата.
 Наистина става въпрос за много пари,дано и от друга клиника от се включат с предложение за лечение.
 И аз ще преведа малко парички.И ще се моля ,всичко да свърши благополучно. Praynig

# 18
  • Мнения: 893
И аз ще преведа колкото мога!
Нека всеки да помогне...всеки лев е важен Praynig

# 19
  • Мнения: 927
Момичета, няма ли начин да с е направи връзка с Крум Савов? Виждала съм как в неговото предаване се събират необходимите суми за болни дечица. Явно няма никакво време за губене и не може да се разчита само на това, което форумките ще дарят. Трябва да се търси помощта на мастите бизнесмени.

# 20
  • Мнения: 669
Нямам никаква идея как да се свържем с К.Савов. Иначе могат да се пратят е-mail-и на големите фирми.
Обикновено много повече хора пишат и четат подобни теми.А сега е мъртвило. Сумата ли плаши?

# 21
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Може би да Sad
Обхващат ме яд и безсилие като чета подобни теми- няма средства за животоспасяващи операции на много дечица... А толкова държавни пари са "усвоени" от властимащите Close
Мисля, че трябва по-мащабна инициатива за набиране на средствата- да се вкючат медиите. По Коледа хората сякаш са по-склонни на благотворителност.

# 22
  • Мнения: 927
Да. Така е. Трябва да се разкаже за Гошко и в други предавания. Сетих се и за Бербатов - той печели космически суми, а съм чувала, че дава много за благотворителност.

# 23
  • Мнения: 2 013
Сумата е много голяма, но вероятно може да се събере. Доколкото четох тук и в сайта на Дарина, много пари могат да се дадат от фонда, който, ако не се лъжа, разполага с парите от нашите коледни смс-и, но се търси място в Европа за операцията. Не знам какви са мотивите на Фонда да отхвърли опцията САЩ - все пак в САЩ медицината е сред най-развитите. Може би някакви истории, свързани с ЕС.
Но както и да е - въпросът е, че в момента по-голяма би била помощта с информация и връзки с клиники в Европа, които могат да се опитат да направят трансплантацията.
Четох и, че болниците нямат клинични пътеки да го лекуват и затова го местят от една в друга, за да се покриват скъпите лекарства. За това бихме могли да помогнем - става дума за 200-300 лева на ден - по левче да пращаме всеки ден, пари ще има за лекарствата, докато се намери клиника в Европа.

# 24
  • Мнения: 649
много ми е болно и тъжно за сладкото дете. аз ще отделя сума която ще мога да дам и ще я внеса по сметката. само едно искам да кажа без никой тук да ме съди за расизъм. Вместо държавата да помогне на това дете, наште данъци отиват за циганите за тяхните деца. Направо се разяждам от яд, разбирате ли, че много ме е яд, не е само това дете те са много.Може ли да живеем в такава държава не ми е ясно.

# 25
  • София
  • Мнения: 12 554
Момичета, мога да ви дам телефон мобилен на Крум Савов. Който ще говори с него може да ми пише на ЛС.

# 26
  • Мнения: 977
Четох и, че болниците нямат клинични пътеки да го лекуват и затова го местят от една в друга, за да се покриват скъпите лекарства. За това бихме могли да помогнем - става дума за 200-300 лева на ден - по левче да пращаме всеки ден, пари ще има за лекарствата, докато се намери клиника в Европа.

Izviniavam se za latinicata.
SYGLASNA SYM s gorepisanoto. Samo che s koi da se svyrjem? Ako niamate idei moga da se svyrja s Doc. Brankov i da popitam nego za syvet.

# 27
  • Мнения: 927
Нана77, благодаря  Hug. Мисля, че това трябва да се уговори с майката на Гошко и може би тя да звънне за да се разбере с него дали би ги включил в предаването. Би ли и писала на ЛС, за да не се разнася тел. му номер?

# 28
  • Мнения: 4 292
Сумата е огромна. Ще помогна с каквото мога, но това са много пари, необходимо е държавата да се намеси. Милото детенце, стискам палци да се съберат парите.  Cry

# 29
  • София
  • Мнения: 12 554
Нана77, благодаря  Hug. Мисля, че това трябва да се уговори с майката на Гошко и може би тя да звънне за да се разбере с него дали би ги включил в предаването. Би ли и писала на ЛС, за да не се разнася тел. му номер?


Iman с удоволствие ще й пиша, но да ми кажеш ника newsm78 Тук в темата не се ориентирам - май не е писала. Така че чакам и веднага след това ще пиша.

Общи условия

Активация на акаунт