Времето бързо минава, лети - ДЕКЕМВРИ е - сбъдват се наще мечти!

  • 10 982
  • 293
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1
Бабо Тонке успех тогава, а сега си почини, че наистина добра работа си свършила ама бая обикаляне си е било Hug
Цвети, и аз съм нападнала здраво мандарините напоследък не се спирам просто Wink

# 226
  • Пловдив
  • Мнения: 61
УСПЯХ  !   newsm44 Качих снимки в албумчето. newsm44
Цвети, Иве - БЛАГОДАРЯ !!!  Hug Hug Hug
Аз, нали съм много умна  Embarassed опитвах с мой личен user и парола и естествено - нестава.

# 227
  • Мнения: 534
Бабче, кураж  Hug и стискам палци! Peace

# 228
  • София
  • Мнения: 294
Добър вечер и от мен.
Много късмет на мамите които ще раждат утре.
Бабче въпреки , че няма да раждам в Тина Киркова, ще гледам да дойда в петък на отворените врати за да ви видя с Муниека.
Цветито, пиши към колко часа ще ходите в петък за да се срещнем някъде.
Ей големи сладури са тия бебета. Все  разглеждам албумчето и им се радвам.

# 229
  • Мнения: 684
Бабче верно ли бе ще влезеш доброволно...не съм била в патологията и незнам как е, само знам че е на най-горния етаж9ако не се лъжа)
А за тортата в петък... Party
Ама аз какво се чудя то време не остана...да видим на мен какво ще ми кажат утре...да не ме изненадат с по ранна дата...знам ли newsm78
Ще чакаме от теб вести значи.Успех от мен и малкото чудо Hug тя рисува ли рисува....

# 230
  • Мнения: 630
Много ми е странно и на мен за бебка на Муниека  - ми то детенцето е близо 3 кг. Моята 2200грамова мишка за каква ще я водят? Да се оправят по-бързо и да ги изписват.

Баба Тонка - успех и стиснати палци от мен. Дано ти поне успееш да родиш нормално! Толкова се бори - заслужаваш.

Пеопи - аз съм чувала, че не трябва да има лак по ноктите на ръцете, особенно ако раждаш секцио. Нещо следели по ноктите за упойката. Съжалявам за некомпетентното ми изказване, но аз да предупредя. Аз имам на ноктите на краката - там дали следят нещо  Laughing

Успех и на утре раждащите мами!
Ние утре за пореден път ще обсъждаме датата за секцио  Tired
Лека и приятна вечер! И да спинкате ей.

Разглеждам си аз албумчетата с мъничетата. Прекрасни са!

Нелили - мислим еднакво  Wink

# 231
  • Мнения: 277
докато наглеждам мишката да не си свали очилата докато се пече (а в тая стая е 31 градуса, та едва ли се потя от кърмаческия синдром, от температурата ще е, че нали бебока се пече голичък) викам да влезна да няма новини и навреме
тъкмо да пожелая на бабчето 'приятно изкарване' в патологията и да ни зарадва скоро с новини, нормално роден теодор
амадис, моля те, не се впрягай много за размерите. знам, че и аз преди моята мишка да се окаже бузльо много го мислех, но от толкова места чух за неточни мерки, че чак се учудих като при мен излезнаха точни. всичко ще си е наред, дори и да е малко по - мъничко, ще си навакса
мунлайт, какво стана с твоето бебче борислав. има ли подобрение, какво казват лекарите, пребори ли се вече
успех и на ви фреш
и да няма зараждали тая нощ. аз си мислях едно време, че може би по - добре ако се случи, да зараждам през нощта, поне по - бързо ще стигна до болницата. бе практик човек Simple Smile

# 232
  • София
  • Мнения: 1 626
Амадис, душа сакън недей приказва за ноктите на краката и лака. Аз тамън оня ден се преборих да си оправя педикюра и си сложих един светличък непретенциозен лак. И сега ако трябва да го трия, за к`во беше цялата гимнастика  Laughing

Стискаме палци на Баба Тонка и очакваме новини за нормално роден здрав бебок   newsm10

# 233
  • Мнения: 55
Влизам само да пожелая късмет на мамите, които ще раждат утре.  Peace

Бабо Тонке, и на теб ще стискам палци, пък дано имаме скоро и от теб добри новини  newsm10

Лека нощ на всички

# 234
  • Мнения: 219
Нели, лекцията е от 11ч в ТК, така, че в толкова ще сме там Simple Smile А Нонич предполагам пак ще се срещнем на метрото, ако иска де Simple Smile Само не знам Муниека кога ще я изпишат, че да може да се видим и с нея, че едва ли с бебка ще дойдат да хапнат тортичка Simple Smile Най-много да видим таткото (поне вече сме го виждали, та може и да го познаем). Ще се надяваме G-baby да ни дава актуално инфо, пък и за Бабчето, ако може да се видим и с нея тогава ще е супер. А може и още на обиколката да ги видим, знае ли човек (не знам къде точно ще ни водят, Нонич може да даде по-точно инфо).
Бабче, с теб сме, всичко да мине бързо и леко, и ще чакаме новинки без да даваме зор  Peace
Лека нощ мамчета! Иначе и аз предпочитам вечер да почна да раждам, че мъжа ми да е с мен към родилното.

# 235
  • Мнения: 366
Бабче, желая ти раждането да мине леко и безпроблемно, както ти си си намислила.  Hug
Чух се с Дари тази вечер, малко й е притеснено, но няма търпение да се срещне с малкия сладурко. Благодари за стиснатите палци и праща целувки.
Кураж и успех на ВиФреш и на всички, чийто голям ден е утре.  Hug
Мацата, съжалявам за педикюра, но в родилно не може с лак, колкото и да е светъл.

На всички бебчета и майчета сладки сънища, а на все още коремчестите като меннека поне ни е спокойна нощта.  Heart Eyes

# 236
  • София
  • Мнения: 1 626
Ех, мама му стара  Close И защо се борих аз, да съм красива, тю  Outta Joint

# 237
  • Мнения: 42
Успех на всички раждащи мами утре и на баба Тонка   bouquet

# 238
  • Мнения: 11
Е как не може с лак  newsm78 ? Аз даже съм с гел на ноктите..........това да не значи че трябва да си го махам сега ? Нека мамите които знаят нещо повече по въпроса да споделят .  Simple Smile
Успех на Бабчето !!!

# 239
  • Мнения: 366
Е как не може с лак  newsm78 ? Аз даже съм с гел на ноктите..........това да не значи че трябва да си го махам сега ? Нека мамите които знаят нещо повече по въпроса да споделят .  Simple Smile
Успех на Бабчето !!!
В критична ситуация цветът на ноктите е индикатор за състоянието на тялото. Затова не трябва да са с лак.

Общи условия

Активация на акаунт