Елхичките си ние украсяваме, и здрави Януарски бебчета си пожелаваме!

  • 12 580
  • 283
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 408
ДОБРО УТРО


EleoHopa- много ти благодаря за инфото  Hug

Относно солта- знам за смъртните случай при бебетата (прочетох доста по темата), но те са обтривани със сол (в следствие на което са получавали жестоки рани), а не са къпани със солена вода. Мен като бебе са ме къпали със солена вода  Embarassed,  но аз няма да го правя Simple Smile

ЛЕК ДЕН ОТ МЕН  Hug Hug Hug

# 91
  • Мнения: 980
ей,момичета която отиде първа на 13.12 да носи табелка-"Януарски отбор" Joy

Mен лесно ще ме познаете- онова рошавото дето се клати като пингвин, дъвче нещо, гледа ококорено и е облякло червеното яке на мъжа си  Mr. Green

ДОбро утрооо Mr. Green

Днес с това слънце много се блазня да се разходя навън. Ама малко и докато има слънце, че нещо пак се опитвам да се сополивя и да покашлям. Лошото е, че е неделя и не всички магазини работят. Иначе и на мен ми се ходи до ЗОНА, но ще потрайкам още малко, че не ми се бута в навалицата.

За детската козметика- мисля да ползвам на Бюбхен. Още от немско съм чувала хубави неща и ще пробвам, пък ако има проблем ще му се мисли на място и в движение. Вчера си говорихме с мама и тя каза, че ни е гладила с брат ми до около 2-3 месец и после е спряла. Прекомерната стерилност също не е хубаво. Една комшийка гладила бельото до третата годинка и като спряла- ела да видите алергии Sick

И пак история от семейния ми живот на бременна : Милото обмисля да създаде "Движение за мъже с бременоиди вкъщи"  Grinning това било един особен период не само за жените, ами и за мъжете и те също имали нужда от подкрепа, защото никой не може да предположи на какви странности и потайности е подложен един мъж, когато има "бременоид" у дома и всеки ден му се сервират нови изненади  Mr. Green лелле, какво изречение скалъпих  Thinking

ЛЕк ден засега

# 92
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Юлето, я кажи как става фокуса с преваряването на мас с мляко и ванилия, точна технологоя, плийз Grinning И дали ще стане номера вместо мляко с кърма, ще взема да пробвам.

# 93
  • Мнения: 207
Здравейте!

Относно солта във водата - няма да слагам.

За зехтина - и аз съм на бебешка козметика. А за Джонсън, мама ми е казала, че много алергии правят децата и аз не го ползвам (а мама е лекар).

Клои - няма да те гледаме на криво  Hug

Отиваме да украсяваме елха с Ивана и ще се пробвам да сглобя един стол с масичка, че мъжът ми бе изпратен да ми оправя колата.

Бременоид  Joy  Joy - много готино название. Тедсан - успокой го, че като се роди бебето, още по-зле ще стане Simple Smile

# 94
Здравейте МОМИЧЕТА  Hug
Много сте ранобудни всички. Аз всеки ден спа  поне до 10 amiiii Ама като таласъмствам до 1 така е ooooh!.
juleto18 - моля те светни ни мпо въпроса с преварената мас, че аз колкото и бабешко да е мисля да си ползвам мас поне 2 месеца през зимата. Със сигурност е добре поне аз смятам така, щом едно време всички деца са ги мазали с мас и сме пораснали здрави и хубави. newsm44 Все пак бабите не са имали бебешка козметика нали newsm62 #Silly И ме заинтригува вмъкнатото от теб за малко на кръста(там мъжките мами  да обръщат голямо внимание) Защо? newsm78
Благодаря предварително.
Момичета тук е прекрасен слънчев ден и днес мисля да отворя навсякъде в къщи да избягат бацилите  tantrum и да влезне малко естествена топлина.   Nature Sunny
Желая на всички ви усмихнат и слънчев ден!  newsm03  grinning039

# 95
Здравейте и от мен мами честита ни нова темичка от много време не съм писала имах проблем нещо с нета и сега докато ви прочета направо разногледа станах  #Crazyлек ден на всички тумбита wavey Heart Eyes

# 96
  • Варна
  • Мнения: 3 278
Айде дойде и моето време пред компютъра  Grinning
Честно да ви кажа, тайно се радвам че пак ще ми е момиче, че да не се занимавам с такива работи като забелване, направо ми се вижда мисия невъзможна  Rolling Eyes
Като ви чета за украсяването, май е време и аз да прегледам кутията, и другия уикенд да украсим и нашата елха  Grinning Пък и малко коледно настроение да ни лъхне  Grinning
Засега смятаме да мажем със зехтин, обаче още не е окончателно. Имам от Симона едно чисто ново олио на Нивеа, може да пробваме с него.
Ели, този МОЛ незнам дали изобщо ще го видя..Пък и като чета, няма кой знае колко интересно - скъпи магазини за дрехи, пък аз работа в тях нямам  Grinning Особено и като се има предвид че ни е на м.....си от къщи.

# 97
  • Мнения: 1 325
И АЗ ДА СЕ ЗАПИША ДНЕС Hug
ЗА КОЗМЕТИКАТА СЪМ СЪЩО ЗА СПЕЦИАЛИЗИРАНАТА БЕБЕШКА МАЙ ЩЕ СЕ ОРЕНТИРАМ КЪМ МУСТЕЛА ИНАЧЕ ВЧЕРА ИЗПРАХ ВСИЧКИ БЕБЕШКИ ДРЕШКИ И СЕГА ОТИВАМ ДА ГЛАДЯ
ПРИЯТЕН ДЕН И МНОГО УСМИВКИ ДНЕС Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

# 98
  • Мнения: 51
avi-ava аз вече направих това с прозорците и при нас е много приятно, но най-много още един час и край, после пак се пуска студ.
Изчистих на всякъде, уфффф, голям зор ми е вече Whistlingнаправо без душица останах.
Сега отивам да си хвърля един душ и ще си пусна филмче, после малко маски, епилация, да заприличам и аз на човек... Embarassed
Само дето така два дена сма психясах, сега даже на обяд си поревах, по незнайни даже за мен причини, може би мног се изнервям, че смъ токова тромава...
Алекс и аз нямам търпение за украсата, но ще е по-късно, защото мойта елхичка е естествена и няма да издържи иначе.
Приятна почивка от мен! Hug

# 99
  • Мнения: 52
Ей че разходки си направих днес амаа PartyСтрахотно време, направо супер Grinning То как да тръгнеш да украсяваш след като те навява на пролет..не ми е Коледно настроението.Поне малко снежец да понатрупа, че да знам за какво украсявам де Mr. Green
Мари-и аз вчера прах бебешки дрешки ..минаха през сушилнята и сега се чудя дали да ги гладя, че нали ми казаха че щели да пожълтеят, мисля седмица преди да родя/то не се знае кога ще стане това де/ тогава да ги изгладя.Иначе си е голям кеф Heart Eyes
Относно козметиката и на мен ми казаха че Бюбхен били най-добрите.Поне така ми каза една майчица..знам ли.. WinkУф айде нямам аз търпение да идва вторник че да мина и през консултацията и през видеозончето да разказвам колко ни е пораснала момата/пък може и да е батко Laughing/

# 100
  • Мнения: 1 215
И аз да се запиша, че и тази тема ще я изпусна ако я карам така.
В петък бях при Мазнейкова на ехограф и бебето засега е 2 кг, да видим колко още ще наддаде. В понеделник отивам да си определям датата за секциото, дано да успея да извадя госпожицата водолей. Laughing

# 101
  • Мнения: 145
Привет и от мен
За козметиката и аз съм се насочила към Бюбхен или Нивеа, утре ще реша на място. Утре съм на ЖК за болничен изследвания и т.н. ще видим младежа колко е пораснал и вече нямам търпение от 26 октомври съм в неведение а аз по принцип ходих всеки месец на часно да си го гледкам.
Ще падне голям пазар утре след обяд така, че днес почивам. 2 дни не спрях да украсявам, голяма радост ми е да отида в магазина и да си купувам играчки лампички, фигурки и т.н. весело ми е и най-важното е, че нямам болки днес
приятен неделен следобед, милото е заседнал пред тв и гледа левски-цска.....бррр

# 102
  • Мнения: 206
Честит рожден ден на още една дама стрелец от януарския отбор - MELISA_bs! Да си здрава и щастлива, и да си получиш януарския подарък, като му дойде времето!  Hug  bouquet


Тедсан, аз покривам твоето описание на 60%  Laughing

# 103
лелееее тия мачове  smile3511 направо да им се неначуди човек как само се захласват  smile3538  тъкмо си мислех за една хубава разходка и хоп  argue моя гостодин ще гледа мач  fight не знам вашите мъже как са с футбола ама моя много го гледа и направо ме вбесява  newsm61 ама сега като се роди детето край  Naughtyче и то като се научи ииииии  smile3555

# 104
  • София
  • Мнения: 6 251
И ние със щерката си направихме гоооляма 4 часова разходка и тя много ме слуша - брей чудеса прави този Дядо Коледа  Wink
За съжаление бях с 10 лв. и само подсмърчах пред бебешките магазини, ама така по-добре, че иначе не мога да се овладея.

Утре съм отново на консултация - успокоително ми е така като са по-начесто вижданията с док., макар и малко да ме притеснява процедурата по вземане на материал за микробиология  Confused

Моят мъж не гледа мачове  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт