Прием в детска градина гр.Варна-как и кога?

  • 74 042
  • 991
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Благодаря за пожеланията! Ще имаме нужда Close

# 76
  • Мнения: 3 996
Това означава, че в част от детските градини опашките ще се извият още от Събота, защото "ентусиасти" да са първи, винаги се намират, особено при

Е чак от събота ли Rolling Eyes Тея са луди ,не стоя два дена там за нищо на света Crossing Arms

# 77
  • Мнения: 659
Ама това за 7ми януари сигурно ли е, аз ходих вчера да питам и ми казаха 2ри?

# 78
  • Варна
  • Мнения: 154
Заявление за прием в ДГ
http://it.varna.bg:4433/dzpriem/docs/obrazec.doc

пп
И ние сме набор 2005 за Пушкин да видим какво ще става
ще пробвам и в Темнужка, но не сме и в района

# 79
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Аз днес питах в нашето ОДЗ. Отговорът беше - 07.01

Шанс  за ОДЗ имали деца които имат 2 предимства Peace

# 80
  • Мнения: 128
За подаването на документите от 07,01 дали го пише някъде черно на бяло, че никъде не го намирам!  newsm78

# 81
  • Варна
  • Мнения: 616
явно че пак ще се виси по нощите и на студено Sick Висях за синковеца по-миналата година, после 2 пъти молби за ясли подавах, сега пак за малката за детската градина  ooooh! Дано да стане в градината където е синът ми, защата не ми се ходи на 100 места сутрин - казаха ми че това че едното ми дете е там, не е 100% гаранция че и другото ще ми приемат  Shocked

# 82
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Мише, а на мен ми казаха че това че баткото е в градината, а детето сега е на ясла осигурявало значително предимство Peace

# 83
  • Мнения: 1 243
Момичета може ли някой да ме светни как стоят нещата с яслите?
Четох по темата ама нещо не откривам.

# 84
  • Варна
  • Мнения: 3 271
Момичета може ли някой да ме светни как стоят нещата с яслите?
Четох по темата ама нещо не откривам.
Стоят различно във всяка ясла, зависи от това дали е ОДЗ, т.е. към градина, или самостоятелна ясла. Отиди на място да провериш при директорките.

За 7 януари казаха и в градината в която ние ще се пробваме.
Мише, а на мен ми казаха че това че баткото е в градината, а детето сега е на ясла осигурявало значително предимство Peace
Предимство пред тези които нямат второ дете в градината, но между две такива деца примерно предимство ще бъде входящия номер.

# 85
  • Мнения: 1 243
Благодаря Alexandra
Наистина ще отида да проверя.Мислех да не пускам малкия мъж на ясла ама нещо взе много да беснее и зи промених мнението.Дано да успея да го внедря Laughingнякъде

# 86
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Е, радвам се, ама...мъжа ми си взе отпуска за да подава молби. Разбира се, на 7.01 е на работа Twisted Evil

# 87
  • Варна
  • Мнения: 616
На нашата детска градина (№7 -Изворче в кв.Трошево) има изнесена бележка на вратата
Документи се приемат от 7.01 до 12.01.2008
молба по образец
лична карта на родителите - оригинал и копие
акт за раждане на детето - оригинал и копие
служебни бележки от местоработата на родителите

мисля че това беше

# 88
  • Мнения: 458
Момичеа исам да попитам нещо. Знам, че сигурно е обсъждано вече и може би ще ми кажете да прочета старите теми, за да си отговоря сама, но все пак...
Заявлението за кандидатстване в ДГ, което е публикувано в сайта на общината, валидно ли е? И може ли оттам да си го изтегля и попълня или трябва от самта ДГ да го взема?
Благодаря ви предварително. Специални благодарности на всички вас, които правите нещо за всички нас   bouquet

# 89
  • Мнения: 1 277
Момичеа исам да попитам нещо. Знам, че сигурно е обсъждано вече и може би ще ми кажете да прочета старите теми, за да си отговоря сама, но все пак...
Заявлението за кандидатстване в ДГ, което е публикувано в сайта на общината, валидно ли е? И може ли оттам да си го изтегля и попълня или трябва от самта ДГ да го взема?
Благодаря ви предварително. Специални благодарности на всички вас, които правите нещо за всички нас   bouquet

Да, валидно е. Изтегли си го от там- няма смисъл да се разхождаш до детската градина.

Общи условия

Активация на акаунт