Отговори
# 255
  • Мнения: 387
   newsm51 От скоро сьм  вьв този форум , но откакто опознах ви -много готини сте и обичам всички
За вас пиша думите красиви ,останете си такива- любезни , мили и добрички !!!  lovekiss  Kissing Heart
 

Последна редакция: сб, 08 дек 2007, 18:41 от бубето 29

# 256
  • Мнения: 4 242
Изида чудна е кошарката  Peace Нашата е почти същата, без чекмеджета обаче и е чам, светличка демек.
Бубе много красиви рими, заглавието е приказно и точно на време!   bouquet
Отивам да готвя че мръкна  Blush

# 257
  • Мнения: 419
Момичета преди да е свършил днешния празничен ден, честито на всички студенти от мен!
Честити придобивки на бебчовците.
Евелинар, как мина записа на бебка?
Петър е добре, пъпки не му излизат вече, ама и излязлите не са му минали. Уикенда е при свекърва ми. Липсва ми, преди малко ми се обади и ми изпя една коледна песничка, която научили с баба му днес. Беше щастлив, направи и мен много щастлива.
Ходих днес по обяд да видя и моята приятелка, която вчера роди. Предодах всичките поздрави от вас, благодари от сърце. Дъщеричката й е страхотна бузана, в Токуда родилното отделение е "рай". Родила е точно с три напъвания, беше много радостна. Хайде, отивам да гледам филм с мъжо.
Лека нощ и до утре!

# 258
  • Мнения: 543
здравейте милички!
Честито на всички за изминалите празници, честито и на всички студенти - то бивши студенти - няма, бил ли си един път - си оставаш студент до край, а и човек се учи докато е жив, все пак!
накратко за вчерашния ми преглед: младежът ми е добре, главата е надолу, гръбчето е обърнато надясно и съответно упорито ме рита горе в ляво над пъпа. преди гърбът му беше на ляво и всичките ритници бяха в дяната ми част, а сега трябва и лявата да пострада... много ми е смешно понякога като почне да ме рита, защото ту вкарва супер сила, ту едвам - едвам ме гали и си го представям колко е малък и немощен, а как се бори в тая теснотия... сърдечният му ритъм също е добре, и вече си имаме и слезнали ташаци!!!! това най - много ме зарадва! смятам, че вече се е оформил напълно и остава само да дебелее. Душичката малка.... и знаете ли, като се замисля понякога ми става някакси странно - тъжно като знам, че ще излезе от мен и вече няма да сме 2 в едно, а той ще си бъде едно отделно тяло... вие как мислите? знам, че ще бъде постоянно до мен, но няма да е същото като да ти мърда в корема ....
Благодаря ви за изчерпателните отговори, помогнахте ми и се ориентирах вече как да процедирам с отпуските  и помощниците покрай мен.
 Благодаря и за отговорите по въпроса за детските магазини.
Да ви споделя едно не толкова хубаво нещо - вече си отглеждам хемороидче. честито ми. питах докторката трябва ли да се лекувам и да го мажа с нещо - например "Долопрод", но тя ми каза, че за сега няма нужда, щом не ме боли, не ме сърби, не кърви и т.н.
също така и на мен ми се разширява таза - поне аз така си го обяснявам, защото имам доста честа болка между краката, мисля зузулина я беше описала много добре - все едно, че е карала мъжко колело и се е натъртила на рамката. болките са търпими и приличат някак си на мускулна треска, като че ли... newsm78 аз питах докторката и тя ми каза, да ходя по - често до 00 да пишкам, за да не се напряга пикочният мехур. с две думи оттаде болежките ми на уринирането, но може и аз да не съм успяла да и обясня точно и така да сме се "разбрали" двете....  абе по - добре тези болки от киселини...
и още щях да пиша май, ама забравих!
утре ще се опитам да кача лекциите и ако нещо не стане - ще викам за помощ!
айде целувки!

# 259
  • Мнения: 1 725
Ей, момичета мили, дори и аз се вдъхнових докато съм тук с вас и измислих това:
Най-сладките минзухарчета ще са наште февруарчета!
Най-човешко щастие сърцата ни ще покори!
Зимата ще се стопи от най-радостни сълзи!

хайде, стига поезия, ...ето ми от нея май се умори и иска вече спи

# 260
  • Мнения: 668
Момичета - добро утро!
Искам виртуално да ви почерпя, защото днес остарявам с още една година!  Grinning



Да ви е сладко, и да празнуваме заедно още много хубави поводи!

 Blush

# 261
  • Мнения: 307
Добро утро и от мен!!!
thedragonbg,честит рожден ден!!!Много здраве,щастие и любов ти желая и сладко бебче-февруарче!

Последна редакция: нд, 09 дек 2007, 09:22 от mama avi

# 262
  • Мнения: 663
Добро утро!
ЧРД на thedragonbg!
И аз да почерпя - днес се навършват 3 години от сватбата ни, как минаха сякаш вчера беше.

# 263
  • Мнения: 387
thedragonbg , Честит да е рожденният ти ден,
здраве ,щастие и хиляди целувки от мен !!
 За твое здраве вдигам тост-
нека любовта ти бьде вечен гост !!!
Не вярвам да си толкова остаряла ,
просто .....една година повече е отлетяла !!
 Престани да ги мислиш,остави ги тези години,
посрещни си днес твойте  гости любими !!!  newsm59  happy bd


zdravi4  и на теб  married  newsm51  -всичко най-най хубаво ви желая и че празнувам с вас  ще помечтая !!! 
 newsm51

Последна редакция: нд, 09 дек 2007, 09:55 от бубето 29

# 264
  • Мнения: 1 671
thedragonbg , честит рожден ден! Желая ти да си най-обичаната и уважаваната жена и майка!
Здравич, честита годишнина, много да се обичате още дълги, дълги години!
Галадриел, днес съм на запис, после ще докладвам. Сега чакам татито да се събуди и да му връча дребчо да си играят, а аз да се обличам и да отивам. Радвам се, че Петърчо оздравява! Де такъв късмет и Благун да изкара варицелата като малък Tired.
Отивам да си поиграя малко на криеница и да будя Митко.

# 265
  • Мнения: 105
tredragonbg - ЧЕСТИТ  РОЖДЕН  ДЕН!
Пожелавам ти най-голямото щастие в живота ти тепърва да предстои.
Аз също съм зодия СТРЕЛЕЦ - утре имам рожден ден,но го приемам малко по-филосовски- помъдрявам с още една година.
zdravi4 - честита годишнина и на твоя брак.Желая ви чувствата между вас не само да укрепват с годините,но и да се увеличават.
При мен нищо ново,освен че снощи в стремежа си да украся в къщи с коледни лампички така се изтърсих от един стол,че звезди ми излязоха Weary.Добре,че от целия инцидент пострада само дупето ми.. Crazy.. май наистина не можем да си контролираме габаритите и трябва да сме по-внимателни,но това ще ми е за урок- постреснах се малко...но всичко се размина.
ХУБАВ И УСМИХНАТ ДЕН НА ВСИЧКИ

# 266
  • София
  • Мнения: 1 185

Thedragonbg, честит рожден ден, много радости и по-малко гадости  smile3521
 
Zdravi4, честита годишнина, с пожелание семейното щастие да не напуска дома ви и след 1000 години!

Аз утре съм на док и като се върна ще докладвам  smile3523

Хубав ден на всички!!!

# 267
  • Мнения: 384
Thedragonbg,
Честит Рожден Ден!
Прегръщам те и ти пожелавам щастие, здраве и много да те слушат всички вкъщи!

  party023

# 268
  • Мнения: 62
Добро утро момичета
thedragonbg ЧРД, много щастие късмет и любов ти пожелавам nbirthday
zdravi4 честита ви годишнина, пожелавам ви много дълъг семеен живот newsm51
Ani_77, и аз като теб съм с отрицателна група, но на мен няма да ми бият такава инжекция, защото и таткото е с отрицателна група, но иначе сравнително евтина си я намерила при нас търговците на едро я продават 130лв., а за аптеките не знам там сигурно ще е още повече. На мен ми казаха, че в Гърция са били много евтини (сравнение с наш те цени говоря), но и не знам на теб каква са ти били на мен ми я показаха и беше една розова. Много е скъпа, вместо да си я имат в болниците тази инжекция те ни карат да си я купуваме, абе Българска му работа.
]Яна Добре дошла в отбора welcome
А сега да докладвам онзи ден бях на преглед и с бебчо всичко е наред, расте не уморно, още повече рита мира не ми оставя, но така съм по-спокойна че нищо му няма. С килцата сме добре +7,  но кръвното ми е много ниско. Е това е от мен за сега. Ще сядам да уча   smile3529, че утре съм на изпит

# 269
  • София
  • Мнения: 7
Добро утро момичета!
Thedragonbg, Честит Рожден Ден! Да си ни жива, здрава, много щастлива и обичана! bouquet
zdravi4, Честита годишнина! Много да се обичате и разбирате и къща, пълна с детски смях!
daniela_ch, стискаме палци за изпита утре!
Галадриелка, много се радвам, че Пепи е по-добре вече!
Честити добри резултати от прегледи на всички! bouquet
Честит имен ден и на всички Ани! Да им е живо и здраво името!
Слънчев и усмихнат ден от мен!

Общи условия

Активация на акаунт