Количка X-Lander???

  • 76 215
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 234
В Лозенец сме, точно на баира от пл. Журналист нагоре към Семинарията, като ние сме на най-стръмната част, която е най-горе  Crazy Днес едва успях да изкача баира с корема, пък с количка не знам  Crazy  Все пак си мисля, че стабилна и маневрена количка ще ми върши повече работа от лека и по-трудно управляема.

# 721
  • Варна
  • Мнения: 914
Аз също живея на голям баир и бутането на ХА не е чак такъв проблем. Даже не мога да си представя да бутам някоя лятна количка, имам чувството, че ще я сгъна или счупя докато напъвам нагоре. Друго си е със стабилна количка.  Peace

Единствения проблем на ХА е, че не се обръща коша, но това е проблем първите няколко месеца.  Peace

# 722
  • Добрич
  • Мнения: 1 720

Здравей АссолИ ВилАр,

а във Варна къде мога да намеря XA Simple Smile)

Благодаря.

Има я само в м-н "Сладури" доколкото аз знам. Миналата седмица си купих от там ХА, цвят Rocky, имаше и цвят Energy и зелената. Wink

# 723
  • Мнения: 0
Здравейте.
някой може ли да ми каже някой по-евтин кош за новородено съвместим с модел ХА.

Благодаря предварително

# 724
  • Мнения: 13 512
Здравейте.
някой може ли да ми каже някой по-евтин кош за новородено съвместим с модел ХА.

Благодаря предварително
Дрийми на Quinny  става, в Продавалника има за 100-на лева

# 725
  • Мнения: 2
Скъпи мами , не искам да бъда груб , но защо винаги предлагате  колички с доста по-висока стойност.

Според мен, когато се дава алтернатива първо трябва да се гледа цената.
Иначе няма две мнения по  въпроса , количките на Грако са супер. Но ЕКС ЛЕНДЪРА  също е много готин.  количките им съм  ги гледал в Щъркел и дори Жена ми много искаше да си вземем точно  показаната на снимката  и дори сега в сряда ще получат нови , при което отново ще умуваме дали да не си я вземем .
Лошото при тях е , че механизмът за лятната количка представлява едно коланче, което според мен доста лесно би могло да се скъса или да му се счупят закопчалките. Иначе количката е много лека и ужасно маневрена.
Аз също не искам да бъда груба.
Доколкото рабирам, вие с жена ви харесвата количката. В това няма нищо лошо, всеки споделя мнението си. На теб харесва, но на мен не.
А що се отнася до това, защо винаги се предлагат скъпи колички....Защото аз лично съм на мнение, че евтиното винаги излиза по-скъпо. Казвам го от личен опит, сменила съм 5 колички.
Всеки купува това което му харесва, авторката на темата търси мнение и го получава.




Не исах  да се намесвам, но аз също смятам, че цената е много важна. Мога да твърдя, че каквато и количка да си вземеш, ме съмнява да изкара второ дете. По стечение на обстоятелствата ползвам уж скъпа количка, но толкова ядове имам, че ми побеля косата.......

# 726
  • Къде ли не
  • Мнения: 692
Моят XT модел 2008 изкара две деца. Даже още кара второто! Нищо му няма на рамата. Тапицерията е избеляла, но спокойно може да изкара още 1 година! За по - здрава количка не съм мечтала!

# 727
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Аз пък познавам много майки отгледали две, че и повече деца с една количка. Grinning
Има "скъпи" марки, които са пълен боклук, затова най-важното е да си добре информиран.

Nadeto i Lary, копирала си мнения от 2007 година. Качеството и цените на количките тогава и сега нямат нищо общо  Peace

# 728
  • Мнения: 0
Някой има ли наблюдения по кое време на годината има намаления на X-lander. Чакам бебчо на есен и имам време.

# 729
  • Мнения: 2 456
Някой има ли наблюдения по кое време на годината има намаления на X-lander. Чакам бебчо на есен и имам време.
сигурно и вносителите не знаят кога ще правят намаления Wink

# 730
  • Мнения: 275
2010 - та ги намалиха октомври, ноември месец. Моята я взех октомври

# 731
  • София
  • Мнения: 116
Здравейте.
някой може ли да ми каже някой по-евтин кош за новородено съвместим с модел ХА.

Благодаря предварително
Дрийми на Quinny  става, в Продавалника има за 100-на лева

Може ли да ми кажеш какви адаптори ми трябват, за да го сложа на XA, защото нейният зимен кош е много къс  Thinking

# 732
  • Мнения: 0
 Някой получи ли си вече наградта от рекламната кампания на x-lander фейсбук ? 
http://www.facebook.com/pages/Novo-BeBe/127222987309464

# 733
  • Мнения: 17
Не сме получили Simple Smile Щом питаш,значи че и ти нямаш Simple Smile

# 734
  • Мнения: 13 512
Здравейте.
някой може ли да ми каже някой по-евтин кош за новородено съвместим с модел ХА.

Благодаря предварително
Дрийми на Quinny  става, в Продавалника има за 100-на лева

Може ли да ми кажеш какви адаптори ми трябват, за да го сложа на XA, защото нейният зимен кош е много къс  Thinking
с адапторите за кошница MAxi Cosi, извинявай за закъснелия отговор

Общи условия

Активация на акаунт