Количка X-Lander???

  • 76 220
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 22
rossy-pm Може ли малко инфо? От коя година е модела,върти ли се летния кош или дръжката ,има ли пълно легнало положение, доволна ли си ?

и аз искам да знам Simple Smile   bouquet

# 706
  • Мнения: 1 650
без да съм росси - има пълно легнало/пълно вирнати крака с чупка в кръста, обръща се коша, от 2010 и е количката (щом е arctic) и да, няма внос  Mr. Green

# 707
  • Мнения: 22
без да съм росси - има пълно легнало/пълно вирнати крака с чупка в кръста, обръща се коша, от 2010 и е количката (щом е arctic) и да, няма внос  Mr. Green

Е хайде сега Durango, каква е причината, търсене ли няма или фирмата вносител е закъсала????

Сподели  ако знаеш, че ми е любопитно  newsm78

# 708
  • Мнения: 13 512
без да съм росси - има пълно легнало/пълно вирнати крака с чупка в кръста, обръща се коша, от 2010 и е количката (щом е arctic) и да, няма внос  Mr. Green
Няма вирнати крака, пада гърба на XQ. Няма чупка в кръста. Една от малкото колички , на които се върти коша и пада гърба.

# 709
  • Мнения: 1 650
не знам каква е причината да няма

# 710
  • Мнения: 844
Няма вирнати крака, пада гърба на XQ. Няма чупка в кръста. Една от малкото колички , на които се върти коша и пада гърба-ДО ПЪЛНО ЛЕГНАЛО .
PeaceМодела е 2010-2011т.е. няма модел 2011 , има 3 цвята ,които са нови за 2011 ,иначе модела е един и същи . Доволна съм от количката. Не е малка , малко е тежка , но е супер маневрена  и удобна. Аз се двоумих между ХQ и АБЦ дизайн , но не съжалявам ,че избрах тази количка! Аз си я поръчах в новобебе т.е. като пристигна вноса в България , ми се обадиха по тел. Ако друго ви интересува - питайте!

# 711
  • Мнения: 22
Няма вирнати крака, пада гърба на XQ. Няма чупка в кръста. Една от малкото колички , на които се върти коша и пада гърба-ДО ПЪЛНО ЛЕГНАЛО .
PeaceМодела е 2010-2011т.е. няма модел 2011 , има 3 цвята ,които са нови за 2011 ,иначе модела е един и същи . Доволна съм от количката. Не е малка , малко е тежка , но е супер маневрена  и удобна. Аз се двоумих между ХQ и АБЦ дизайн , но не съжалявам ,че избрах тази количка! Аз си я поръчах в новобебе т.е. като пристигна вноса в България , ми се обадиха по тел. Ако друго ви интересува - питайте!

Здравей,
 а ти сравнявала ли си я с XA наживо, защото като гледам сравнението на моделите XQ то я дават с три кила по лека от ХА, и по-тясна, и по-къса. По твоя преценка  на две годишно дете би ли му било тясно Simple Smile
Благодаря    bouquet

# 712
  • Мнения: 844
Здравей,
 а ти сравнявала ли си я с XA наживо, защото като гледам сравнението на моделите XQ то я дават с три кила по лека от ХА, и по-тясна, и по-къса. По твоя преценка  на две годишно дете би ли му било тясно Simple Smile
Благодаря    bouquet

не съм ги сравнявала , но мисля ,че разликата не е толкова значителна. За дете на 2 години не мисля ,че ще му е тясна...Само ,че на мама ще и е тежичко...

# 713
  • Мнения: 13 512
Сравнена с ХА е по-трудно маневрена. XA e най-търсения и съответно продавания модел. По-тясна е XQ, но на дължина мисля,че са еднакви. За килограмите- разликата не е 3 кг, по-малко е , може би 1 кг, ако има такава. На бутане  не се усеща. В различните сайтове дават заблуждаващо килограмите- я без гуми, я без  кошовете..КАто изключим въртящият се кош, смятам ,че XA е по-добрият модел от XQ.

# 714
  • Мнения: 22
Сравнена с ХА е по-трудно маневрена. XA e най-търсения и съответно продавания модел. По-тясна е XQ, но на дължина мисля,че са еднакви. За килограмите- разликата не е 3 кг, по-малко е , може би 1 кг, ако има такава. На бутане  не се усеща. В различните сайтове дават заблуждаващо килограмите- я без гуми, я без  кошовете..КАто изключим въртящият се кош, смятам ,че XA е по-добрият модел от XQ.

Здравей АссолИ ВилАр,

а във Варна къде мога да намеря XA Simple Smile)

Благодаря.

# 715
  • Мнения: 541
Сравнена с ХА е по-трудно маневрена. XA e най-търсения и съответно продавания модел. По-тясна е XQ, но на дължина мисля,че са еднакви. За килограмите- разликата не е 3 кг, по-малко е , може би 1 кг, ако има такава. На бутане  не се усеща. В различните сайтове дават заблуждаващо килограмите- я без гуми, я без  кошовете..КАто изключим въртящият се кош, смятам ,че XA е по-добрият модел от XQ.

Здравей АссолИ ВилАр,

а във Варна къде мога да намеря XA Simple Smile)

Благодаря.
В магазин "Сладури."

# 716
  • София
  • Мнения: 234
Улицата, на която живеем, точно при нас е доста сериозно надолнище/нагорнище (заваси от къде го погледнеш  Wink)  какво мислите, дали ще ми е удобно с XT или XA? Или да търсим количка със спирачка на дръжката? Често казано се притеснявам дали няма да ме влачат надолу тези колички  Thinking А бутането нагоре как ще е  newsm78

# 717
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Нагоре е по-лесно. Grinning
Ей сега се върнахме от разходка на Витоша. Пробвахме ХА-то по туристическите пътеки.
Количката е стабилна, но честно казано на слизане си те подръпва.
Usagi, може би наистина със спирачка на дръжката ще ти е по-добре  Thinking

# 718
  • София
  • Мнения: 234
Единственият ландер със спирачка е Xrun - но мнения за него не откривам. Някой ползвал ли е този модел и дали ще става за надолнище/нагорнище?
Kalei, много ли дърпа ХА-то надолу?
Уж бях избрала количка, а чак сега се сетих какъв е теренът пред нас и че с него трябва да съобразя количката. Иначе живея в къща, няма да качвам количката по стъпби и в асансьори.

# 719
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Kalei, много ли дърпа ХА-то надолу?
Ами трудно е да се каже ... newsm78
То си е относително. Аз принципно съм си якичка.Количката беше натоварена до край и тягата се усещаше, но лично за мен не беше кой знае какъв проблем. 
А X-run принципно е проектиран, за тичане в парка - не мисля, че ще свърши работа....

Извинявай за любопитството, но къде точно живееш? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт