Вагинална промивка

  • 55 346
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 263
Напълно съм съгласна, че промивки не се правят ежедневно, дори съм давала тук съвети за това. За
Lactacid , сигурно не съм обяснила добре, кое не ми е ясно. За вътрешно приложение - само по преценка на специалист гинеколог - /така пише/. Това ме накара да се замисля, предвид това, че на мен разтвора ми се видя силен и второто нещо:" Не се препоръчва за ежедневна употреба"го пише преди това /това означава ли, че външно не е добре да го използвам всеки ден?/. 

# 16
  • Мнения: 4 053

Пробвах Тантум Роза - май не е лошо. Но само един път, и след това почувстах отвътре леко шипане, но мина после.


пробвай пак, аз съм много доволна  Wink

# 17
  • Мнения: 572
напоследък чета доста за този лактацид, изглежда е доста добър.
аз също мисля, че вагиналните промивки не се правят често

# 18
  • Мнения: 433
На мен Лактаци интимен шампоан не ми понася - получавам сърбежи. За сметка на това съм много доволна от новите интимни на Carefree с Алое. По принцип съм много чувствителна и все неможех да оцеля подходящия, но от този съм много доволна.

За самите промивки - и аз съм на същото мнение, т.к. се нарушава вътрешната среда.

# 19
  • Мнения: 22
Аз също съм много доволна от Лактацид.Използжах го дълго време и сега го смених с интимния гел на Nivea.И от него съм доволна.Относно до вагиналните промивки-правила съм си с Тантум роза и се чувствам много добре, но в никакъв случай нетрябва да се правият ежедневно!

Общи условия

Активация на акаунт