Холандска Тема - 18 в декемврийско настроение

  • 19 126
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • NL
  • Мнения: 520
http://images22.snimka.bg/004638083.jpg
http://images22.snimka.bg/004638087.jpg
Ето две снимки от тези дни на Ариена.

Последна редакция: вт, 04 дек 2007, 12:33 от Milika

# 16
  • Мнения: 1 550
Миленски каква торта прави вчера?

открих един страхотен уеб сайт за сладкарство и реши да пробвам една рецепта с банани. те вече бяха толкова омекнали, че трябваше иначе да ги изхвърля.

ето това направих:

голяма сладурана е Ариена Heart Eyes Hug и колко много е пораснала Hug

# 17
  • Мнения: 1 132
Привет!
Миленски, имай милост. Пак взеха да ми се въртят мъфини из главата по никое време.
Милика, повече показва  Shocked . Ами аз се сетих, че преди механичния имахме същия като този, който купих сега и той се развали от влагата в банята. Обаче мъжа ми има навик като се изкъпе и мокър да стъпва на кантара.Сигурно си мисли, че ще го изкара по-тежък като е мокър  Joy . Голям сладур е Ариена.Колко бързо растат и се променят бебчетата. Ех, спомени...
Като гледам, Софи ще проходи по едно и също време с Калина и Ан-Мари, пък уж им е кака.
Мимка, аз не съм чувала за комбиниран сироп  за болно гърло и кашлица. Имам един на VSM- Tussikind, но той е само за кашлица. Хомеопатичен е.
Хайде, чао и до мъфини  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 581
Милика - месри за пожеланието, а дано по-бырзо да му я извадят, че да не го мислим......много е голяма дыщеричката и какви сини очички имаааа
Миленски - бях до рибния - обаче само бели риби там....показаха ми един rodebaars или нещо такова - вярно голямшка риба ама постничка....оххх как ми се е дояло шаранче....а и с тия мыфини и сладкиши.....
Мимка - има един сируп от мащерка,(tijm), който много помогна на една моя приятелка, вzе го от аптеката, без рецепта е. бырзо оздравяване

# 19
  • Мнения: 1 550
Илче, значи направих справка с моите холандски готварски книги кои риби са подходящи за плънка. ще ги изпиша на холандски за да може и така да ги търсиш (отделен е въпросът, че повечето не знам как се превеждат на български Crazy). та това са: makreel, zeerbarbeel, zeebaars en forel.
успех утре Hug то е рутинна процедура, но все пак ще е облекчение като всичко е приключило Hug

Мопи, ще ме умориш с тия мъфини Mr. Green ела ми на гости и ще те гостя със солени и сладки мъфини Hug
а, за прохождането не се вълнувай. никой не пита кога е проходил Алекс. всеки се пъне да разбере какво бръщолеви той. лекарката от консултацията ни прати на логопед, щото не произнасял някои звуци правилно Crazy ако и от училище кажат да го водя, ще го заведа. за сега не се вълнувам особено. аз нали го разбирам Mr. Green
та, ако вземеш да се впрягаш за щяло и не щяло...мен други майки като вземат да ми говорят колко талантливи им били децата, си свиркам Whistling

отивам да пиша картички за Коледа. дайте си адресите на ЛС. имам на Карилуис, Звезди и АСотирова. други желаещи Hug?

  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 132
Не знам за вас, ама аз мушнах кантара под спалнята и ям мъфини с айрян.
Миленски, да знаеш, че ще се възползвам от поканата някой ден.
А съм виждала шарани в Холандия, ако тази година видя пак ще свиркам...но то няма за кога май  Thinking
Кога е проходил Алекс? Аз не бързам изобщо с прохждането на София, колкото по-късно, толкова по-дълго спокойствие за мен.  Аз да ти кажа, на малките деца от смесен брак, никога не им разбирам какво говорят. Имам приятелка с детенце на 3.5 години и дума не разбирам. То гледа по цял ден ББС кидс (или нещо от рода) и говори българо-холандско-английски  Crazy  Предполагам, по нанатък ще натрупам опите и ше ми е по лесно.

# 21
  • Мнения: 2 195
Милика , сладко розово вързопче си имаш  Hug

Купих сироп с tijm да видим . Много взе да кашля , сега спи ... кога ще го слагам довечера не знам , че нали утре трябва да ства за училище , ще имат празник  Party

# 22
  • Eemnes, NL
  • Мнения: 421
makreel =скумрия, forel = пастърва, а шаранът се казва - Karper

Милика - колко е пораснала беболинка. Heart Eyes
Илче - успешна опреация утре.  bouquet Praynig Hug Peace
Миленски - имам сумати хартийки за мъфини и формичка, а не съм правила от 2 години мисля. Embarassed Чакаме рецептите.  chef  bouquet
Звезди - страхотно посрещане в новата темичка, чак ти става едно такова топло на душата...  bouquet

# 23
  • Мнения: 7 914
уф и аз най на сетне да се добера до компютъра Crazy

Milika
голяма красавица е момата и какви сладки тръпчинки имаааа Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


mimkata

да оздравявате ейййй Hug


 сега се сещам някой знае ли какво става с мими 23?

moppie
 а стои ли права? Thinking
моя акто го хвана с една ръка под мишница и стои доста стабилно Crazy

Илче
 Hug Hug Praynig Praynig стискаме палци и да пишеш как е минало Praynig

момичета

радвам се, че ви харесва темата... ще гледам от време на време да слагам по някоя и друга картинка а ако някои има идеи... да казва Hug Hug Hug нали е нашата темичка Hug

# 24
  • Мнения: 2 195
Звезди , не се е чувало нищо от МИМИ 23 , липсва ми , честно казано - непринудения тон и веселите постове  Sad   Как го научихте Ерик на ръце , да нямаш грам почивка  Wink   Поне спиш ли?

# 25
  • Мнения: 581
Момичета благодаря за пожеланията. Абе то това е уж нищо работа и аз уж сым куражлия-майка, но на мен взе да ми става нервно. Нали е мыничык, а ще му дупчат вените на милия, после от упойка ще излиза, става ми едно мычно. Само един от нас двамата може да е с него докато му слагат упойката, и си мисля , че ако почне да се бори няма да мога да го удыржа. Така че май мыжо ще е с него в началото, а след това при сыбуждането ще сым аз....Заредила сым един фризер сыс сладолед и кремчета, само дано не му ги изям до утре за успокоение...Хайде лека нощ, аз отивам да хапна един сладолед (да проконтролирам качетсвен ли е Simple Smile )

# 26
  • Мнения: 2 195
Илче , кураж , мила ! Всичко ще е наред !   bouquet   Hug   Hug

# 27
  • Мнения: 1 550
добро утро Hug

Илче, стискаме палци Hug всичко ще е наред.

ние се успахме тази сутрин. а не обичам така да ми започва деня, все едно цял ден съм все забързана.
хайде да изпращаме тази вечер Синтърклас да си ходи, че колко пъти вече съм ставала посред нощ да сложа нещо в обувката на Алекс. а една нощ без да знаем сме ставали с половинката по различно време да проверяваме дали отново не сме забравили да пуснем нещо в обувката Crazy добре, че не сме се засекли по стълбите ходейки полусънено Joy
утре вече купувам елхата smile3508 нямам търпение да сложа Коледната украса smile3521

за утре решехме да купим скумрия и без да я пълня, но маринована хоп във фурната. а може и да я напълня с нещо си newsm78 не съм решила още, но риба ще се хапва eat

на болните бързо оздравяване  bouquet
весело изкарване довечера на pakjesavond Party

# 28
  • Мнения: 2 195
Добро утро и от мен !

Ние посрещнахме Синтерклас на ранина в училището . Малкият е на седмото небе . Болен , но днес го заведох , защото щеше да ме изяде после , че не е видял Синтерклас .

Така че момичета , слушайте , тук е  Wink

# 29
  • NL
  • Мнения: 520
Привет лейдис.
Илче като се успокоите по-късно драсни да знаем как сте.Прегръдки за Вики и геройски да издържите целият ден.
Звезди какво прави малкият ревльоночка?Оставя ли те тези дни малко на спокойствие?
sterje-как сте?
Миленски специален повод ли имате на Никулден?
И аз имам напредък с декорацията за Коледа.Свалих кашоните от тавана и купих още играчки.Кога ще започна да украсявам обаче незнам.То си иска поне един следобяд да се отдели пък на мен времето ми е кът Thinking.
Лек ден на всички и весело изкарване на Синта Клас.


Последна редакция: ср, 05 дек 2007, 11:28 от Milika

Общи условия

Активация на акаунт