МАРТенски хлапета

  • 18 208
  • 271
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 952
Привет и от мен,виждам че тук кипи усилена подготовка за празниците, маниците веча написали писмата до дядо Коледа очакват своите подаръци Laughing Вики вече е доста добре но продължаваме само с единия сироп, за да мине 7дневен курс на лечение, зада не го повтори. Първия път като ходихме при лекаря Виктор бая си порева искашеда си ходим, забрави че го боли ухо и гърло, а вчера влиза спокоен че даже и усмихнат и му вика" мене не ме боли ушенце и гъло...айде чао и тръгна да излиза от кабинета Mr. Green" едва успях да го върна обатно Crazy
misholina, много се смях с ангела Laughingпочвам да си мисля че Виктор няма да отиде да си вземе подаръка от дядо Коледа на тържеството. Иначе много му се радва но ако го види на живо и май ще се откаже...за календара същата работа бях поръчала една снимка в цял ръст до украсения с елха и елени кът в яслата.Всеки ден като ги видеше ги гледаше с интерес а когато са го накарали да застане за снимка не искал и един такъв сърдит на снимката.От апарати няма страх освен фотографа да не му е харесал. И лелките каква прическа са му направили незнам ама е много рошав Mr. Green..ама какъвто е излязал такъв ще си го гледаме Laughing
На Гого писмото е супер,как да не му донесе дядо Коледа торба с бонбони Hug
Горска Фея, малката е супер ама ти си знаеш де нищо ново не казвам.Тези нейни снимки са класика в жанра просто Laughing

# 31
  • Мнения: 1 215
Еххх, момичета, гледам и аз усилено се готвите за празниците, а ние сме още до под кривата круша/ Всичко е на вили и могили вкъщи, подаръците още не сме закупили и чак ми е мъчно за детенце, защото като отидем някъде и тя е първа на елхата. АМа не, ей такива сме си неорганизирани и затова детето ще страда.
misholina и аз се посмях с историята с ангела, ама сигурно я е досрамяло. М0оже наистина, следващия път да се престраши, а пък и вие сте готови с екипировката вече.
горска фея снимките на малката са невероятни. Къде я правихте фотосесията?
tchara За писмото на Гого до Дядо Коледа само мога да ти завиждам, мойта все едно няма такъв. Само с коледните елхи го асоциира. А, все се канех да те питам ¬ара, ти къде си решила да раждаш този път?
А за децата, и аз си мисля че те вече всичко разбират. Аз съм си свикнала да се карам на воля, я с мъжът ми, я с майка ми, обаче забелязах, че Емма започна да слуша и което е по- странно- да взима отношение. Не да повтаря, а да взима отношение. Примерно ако се караме с Джон и а з се разплача, тя отива при него и му казва "Дади, какво правиш на мама, защо плаче? Не е хубаво така.!" Та така се сложи край на доброто старо време, когато можех да си крещя на воля Mr. Green Mr. Green Да не говорим за въображението й- какви истории ми разказва за вълка и драконите и техните мустаци и кой кого изплашил..... Laughing

# 32
  • Мнения: 1 639
Много се радвам, че снимките са ви харесали.  Simple Smile   bouquet

Тези на белия фон са правени у дома.  Simple Smile Разпъвам си фонове, правя импровизирано "ателие" и снимам , после ги обрабоитвам.  Wink  Другите са снимани в ателието, в което работя.

Ето така  държи ножица Дариа. Само веднъж сме правили апликация , хареса й .
Утре съм запланувала да украсим  елхата. Тук падна мини сняг ( ivap , като вали при вас, пращай и отсам Балкана  Simple Smile ) и ако го има и утре , ще му се порадваме.

Дариа пък ми повтаря колко е голяма , ама на подканянето ми "Хайде сега да си събереш играчките."  ми отговаря " Помогни ми мамо, аз съм малка и не мога самаааа"  Simple Smile

# 33
  • Мнения: 948
Хи, хи, ето снимките на асоциалния ангел  Mr. Green; тъкмо ги качих за бабите
http://misholina.multiply.com/photos/album/68/Winter_2007

Ние украсихме елхата - с активната помощ Мани  Mr. Green Вдъхновена от писмото на Гого, ще я накарам да пише утре на Дядо Коледа. Тя е скромна, иначе, иска "подарък"  Simple Smile Не мисля, че осъзнава, че може да си поръча каквото си иска  Simple Smile В момента е на вълна "Мечо Пуф" - взели сме и разни малки неща с него, книжки, и основния подарък е влакче с релси и половин град покрай него Crazy Дано и хареса.

Весел уикенд!

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 653
И Дариа, и Мани са просто страхотни на снимките, Гого също е голям пич с новата прическа    Hug  Като видях писмото до Дядо Коледа си помислих дали и аз да не копирам идеята и вероятно ще го направя  Embarassed
Ние още не сме украсили елхата, а ми се искаше още в началото на Декември да го направим. Чакаме новите мебели в хола и чак тогава ще украсявам.... само дето нещо много се забавиха. Във вторник дойдоха да монтират и се оказа, че почти всичко е объркано и сега наново ще ги правят. Да видим другия вторник какво ще донесат.... Crazy  .... и докато се оправим, то Коледата си дойде.... Подаръци има само за Яна и то са колички от филма "Колите", които татето донесе от Щатско. Ще трябва да купим и нещо за бебка, че горкото като е второ и все с неща на кака му минава  Embarassed
Яна нещо взе да се държи като бебе - лапа бибите, сяда на бебешкото столче за хранене, ляга в бебешкото легло, а върхът беше тези дни, когато рева да и сложа памперс....  Mr. Green  .... ми сложих, че и днес също.... голяма картинка е като се разкарва с него и с биба в уста  hahaha   Е, надявам се скоро да и минат тези мераци. 
Напоследък много обича да реди пъзели, та си мисля да и купя някой нов и по-голям за подарък (сегашните са от по 12 части). Друго с което се занимава са колички (малко момчешко е, но ни влече) и бебета (кукли). Нарежда всички кукли една до друга да спят на дивана, а ние да се спасяваме по столовете и по земята. Другото занимание е да тича нагоре-надолу с количката за кукли, но като сложат мебелите вече няма да има толкова място.
Хайде чао, че бебето се събуди.

# 35
  • Мнения: 980
Да не говорим за въображението й- какви истории ми разказва за вълка и драконите и техните мустаци и кой кого изплашил..... Laughing
Ха, ха. Значи е въображение  Grinning  Много се радвам се така го нарече, защото се опитвам да си обясня защо Габи постоянно си измисля разни дълги и страшни истории.  Twisted Evil Питах се дали нещо не я е изплашило. И ги разказва все едно чете приказка: и звяра хванал принцесата и извикал: ей сега ще те хвърля от скалата и бум, паднала принцесата, после го пляснала - пляс, пляс... Много е интересно, защото изядени герои после се бият и други такива чудесии, но са много дълги и като се изчерпа с героите от "пиесата" и започва да навързва и това, което вижда наоколо - и принцесата се обадила на баба по телефона.... Много е смешна.



 

Последна редакция: нд, 16 дек 2007, 22:08 от c'Mon

# 36
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Мишолина, Мани е разкошно ангелче! Сигурна съм, че въпреки че не е участвала в пиесата, не е останала незабелязана.
Мишо също е на вълна Мечо Пух. Свалили сме му от нета няколко филмчета и ги гледа по сто пъти.
Лиана, много се развеселих като четох за "носталгията" на Яна по бебешките дни  Simple Smile. Сигурна съм че е някакво моментно настроение и ще отмине. Мишо много копира стойки, пози, че даже се мъчи и чути реплики да възпроизвежда. Много е смешен.
Снощи най-после украсихме елхата. Мишо уж беше мераклия, но скоро изгуби интерес. Сега обикаля елхата и сваля играчките да си ги "държи" и ги оставя където му падне; аз вървя след него да ги събирам и връщам по местата  Mr. Green.
Горска Фея, имате ли си сняг, да пращам  Wink. Вчера бяхме на пързалка.

# 37
  • Мнения: 1 215
Ха, ха. Значи е въображение  Grinning  Много се радвам се така го нарече, защото се опитвам да си обясня защо Габи постоянно си измисля разни дълги и страшни истории.  Twisted Evil Питах се дали нещо не я е изплашило. И ги разказва все едно чете приказка: и звяра хванал принцесата и извикал: ей сега ще те хвърля от скалата и бум, паднала принцесата, после го пляснала - пляс, пляс... Много е интересно, защото изядени герои после се бият и други такива чудесии, но са много дълги и като се изчерпа с героите от "пиесата" и започва да навързва и това, което вижда наоколо - и принцесата се обадила на баба по телефона.... Много е смешна.
Ех, много се смях. Все едно чета за приказките на Емма. Точно тази част, в която разни изядени и изчезнали герои се появяват отново на сцената ей така от нищото и отново взимат дейно участие в сценария. А той определено се сменя според мястото, където се намираме и частта от денонощието.
Беше намерила един мой стар телефон и разговаряше много активно с кучето ни по телефона. Пъхне го в джоба, извади го след малко и почна да осведомява кучето какво става, къде се намира, кой й се скарал и т.н. После пак го прибра, после пак го извади и пак наново... жалко само че някой й открадна телефона, беше много смешна.

# 38
  • Мнения: 980
Беше намерила един мой стар телефон и разговаряше много активно с кучето ни по телефона. Пъхне го в джоба, извади го след малко и почна да осведомява кучето какво става, къде се намира, кой й се скарал и т.н. После пак го прибра, после пак го извади и пак наново... жалко само че някой й открадна телефона, беше много смешна.
Laughing много забавно, явно са приятели с кучето  Grinning

# 39
  • Мнения: 1 639
Горска Фея, имате ли си сняг, да пращам  Wink

Имаме от събота!  Simple Smile
Благодаря, знаех си че мога да разчитам на комшиите.  Laughing

Дариа пък  не щеше да ходи в снега! Само повтаряше "Мамо, гушни ме !"
 В неделя я изведох, за да й направя малко снимки и едвам стъпваше в утъпканите пътеки.... Играхме си с наготово направен снежен човек и тя с два пръста взимаше сняг, за да му сложи я ръце, я шапка.  Laughing

liana и ние имахме "бебешки " период , а дори нямаме бебе у дома.  Grinning  

# 40
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Дариа пък  не щеше да ходи в снега! Само повтаряше "Мамо, гушни ме !"
 В неделя я изведох, за да й направя малко снимки и едвам стъпваше в утъпканите пътеки.... Играхме си с наготово направен снежен човек и тя с два пръста взимаше сняг, за да му сложи я ръце, я шапка.  Laughing
Хриси като походи в снега първия ден когато валя искаше да му чистя ботушите след това, че били мръсни  Grinning. Днес постоянно искаше да ходи в снега, т.е. по тревичките където е останал и си сурка краката хууубаво да си качи сняг навсякъде де може  Crazy. Снимах го и до една голяма колкото него свещ, прояви интерес и да я духа  Mr. Green.
Интересно е че и от месец някъде всички играчки са я майки, я татковци Simple Smile.

# 41
  • Мнения: 1 502
Привет и от мен, най-после... Много странно, бях писала, но нещо не мога да си намеря писанията.  Thinking
Толкова много ангажименти покрай тази Коледа, не мога да си "взема дъх".  Изкарахме коледния бал в детската градина на Дани, изкарахме и в нашия в моята детска градина в четрвътрък, бях и на банкет в петък с колежките. Ееех, дойде и моя ред. Оставих момчетата на баща им и страхотно си изкарахме с колежките, чак до посред нощите. В събота имах мускулна треска от танци и бях прегракнала от пеене и викане. Разтоварих се невероятно.  Whistling
Всъбота украсявахме и в къщи коледни корабийки, имаше мир за около 1 час.  Mr. GreenВ неделя пък бяхме на коледно парти с българската общност. Направо се изумих, залата в която се събираме вече няма да може да ни побира. Като си спомня преди няколко години имахме нямахме 20-30 души, с 3-4 деца, а сега децата са около 10-15.  #Crazy Човалите на Дядо Коледа догодина сигурно ще са 3, всяка година се увеличават с по един.  Изкарахме си супер.

Не знам кой ме питаше дали аз говоря в клипчето, Да, аз и колежката ми. Наистина е много труден исландския и за говорене и за писане, едно фъфлене, едно плюмчене, мъкаааа.
Чара, картичките този път се изкалпазаних и ги поръчах в едно фото. Съжалявам, че нямам да ви покажа, всичко съм изпратила. Мерси за снимките на Гого, мамин сладур, да видим дали ще успея да го пострижа наш Дани.
Искрено ви завиждам за снега, при нас едни дъждовни урагани, ще ни издуха и в момента имаме даже. В петък бяха обявили бедствено положение, а аз с такъв страх съм карала колата, имах чуството, че ще я преобърне. Някои от училищата бяха затворени, такова нещо не бях виждала тук. #Crazy
Мишолина, много сладко това ангелче, пиеса ли са имали в градината?
Феичке, имам чуството, че Дариа е едно малко сладко момиченце от старите ленти, като малко ангелче

Ох пак стана много, ето ви идокументален материал.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Mama Vessi големи сладури са  момчетата Simple Smile. А тия дядо Коледи какви огрооомни бради имат само  Crazy. Много готино това с партиата  Peace, как ми се иска и на мен  Blush.

Имам въпросче относно тротинетките (скутер). Искаме да купим на Хриси, но си нямаме на идея кои  са качествени. В нета няма много инфо или поне не открих. Ако някоя от вас има впечатления моля да сподели Simple Smile.

# 43
  • София
  • Мнения: 747
Мишолина страхотно ангелче е малката Мариана,а тя каквато е беличка и русичка -пу-пу Grinning

Лиана,  едни приятели, голямото момиче е с9гоини по-голямо от ббето, но и те минали през етап с биберон и шише с мляко, а какво остава за нашите, които още е са излезнали от бебешия си период. И аз очаквам от Георги подобни изпълнения. Той от сега казва(кото го ханат лготиите), че бебето ще се роди голяяямо, а той ще е толкова малък и показва с ръката на 2см от земята Mr. Green

Салис, аз живот и здраве смятам пак да раждам в Св.София.


А тия дядо Коледи какви огрооомни бради имат само  :crazy


И мен много ме впечатлиха Grinning

Имам въпросче относно тротинетките (скутер). Искаме да купим на Хриси, но си нямаме на идея кои  са качествени. В нета няма много инфо или поне не открих. Ако някоя от вас има впечатления моля да сподели Simple Smile.

Тедулина, аз бих изказала мнение по той въпрос, като потребитеи на туй чудо Grinning Първо- препоръчвам ти да е с три колелета. По-стабилни са. От тези с три колела сме виждали основно два мдела- едните са с по-късо тяло длу, по- широк и доста големи гуми. Те приличат пвече на игрчка, по-трудно вървят и се карат и сякаш децата не се забавляват толкова. Но те са по-масови и лесно се намрат. Другият тип са такива като на Георги- с по-дълго и тясно тяло долу и малки силиконови колела- разликата от скутерите за големи деца е само тази, че е с три колела. От първия вид има най-ралични разцветки, а от втория са само два- розова с Барби и синьо-червена със Спайдермен. Цените на първия вид е около20лв, а на втория 35лв.Освен това, ти препоръчвам точно такава като на Георги не за друго, ами защото върви по-бързо, по маневрена е и е изключително здрава. Миналта година му я подарихме за Коледа- още върви.Е, вярно, толкова е бойна и очукана(що ли не взема да я снимам да ви я покажа Mr. Green) ама върви. Сега сме му купили абслютно същата. Само че малко трудно се намират по магазините. Има ги в Марсел  и Хиполенд, но бързо свършват. Ако не успеете да намерите, а искате,мога да ти купя от тук,от един склад, стига да има още де, миналата седмица купувахме за едно дете подарък, и да ти я пратя. Само кажи Grinning Ето тук от летните снимки, ако искаш може да с припомиш каква е.
http://www.sabev.net/george/index.php?month=august7

# 44
  • Варна
  • Мнения: 2 576
tchara благодаря ти за подробната информация!   bouquet
Предполагам за тази казваш, че е стабилна : цък ?
Надявам се да намерим във Варна и да не се налага чак от София да се купува! Благодаря за предложението!

Общи условия

Активация на акаунт