МАРТенски хлапета

  • 18 203
  • 271
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 952
Привет и от мен имам малко време малкия още спи и влизам да ви пожелая весело изкарване на Коледа и НГ Hug
Мамо Веси, гледах ви снимките, исландския дядо Коледа много голяма брада има,чак не му се вижда лицето Laughing много са ти сладки командосите и както си ги изтупала с еднаквите ризи и дънки са супер.  Peace и Дани един голям ми се вижда май доста сее издължил.
Сега да ви разкажа на кратко за нашия дядо Коледа от яслата. Тържеството е минало супер по думите на Вики,дядо Коледа донесъл всичко от писмото и Вики е в пълна еуфория. Купихме една кола която се управлява с дистанционно и не мога да ви опиша какъв екшън е сега в къщи, колата се вре на всякъде, ама от вчера е счупена /вече/ и сега тати ще я лепи че малкия не ни дава мира иска я и счупена да я карал. От яслата отделно малчовците получиха големи подаръци и по една чантичка с лакомства Laughing Само ме е яд че оставих апарат да снимат Вики с дядо Коледа,а  те нищо не са направили и една снимка даже #Cussing out после се оказа че едната лелка снимала ама с друг апарат не с нашия и сега трябва да търся на кой апарат са снимали Виктор ooooh!

# 46
  • Мнения: 655
Момичета,искам да ви пожелая весело изкарване на празниците.Желая на всички много здраве,щастие и късмет.Още дълги години да пишем тук как растат децата ни  Grinning.
В яслата на Боби дойде дядо Коледа,но нашия образ се уплашил и подаръка му го дала едната леля.Искаше кафе-машина и сега по цял ден пием ароматно кафе. hahaha Утре ще му купя още едно нещо и приключвам. А,да не забравя да се похваля - утре чакам да ми доставят и дивана в хола - много си го харесвам.Засега това е от нас. Весела Коледа!

# 47
  • Мнения: 1 639
Феичке, имам чуството, че Дариа е едно малко сладко момиченце от старите ленти, като малко ангелче

Благодаря! Днес пренареждах един шкаф и намерих картичките, които ми беше пратила миналата година!  Simple Smile  Много мило ми стана.

И при нас коледното парти в яслата е минало много добре. Дариа е страшно доволна, че е получила костенурка( плюшена  Simple Smile)  Имаме и снимка с дядо Коледа и подаръка. Яслата имаше уговорка с фотограф.
Вчера бяхме на село , на семейно събиране с родата. Получи се много весело събиране и познайте кой си тръгна с най-много подаръци?!  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 1 502
Привет и от мен, тъкмо боядисах косата и сега докато чакам, да драсна и аз някой ред. Mr. Green
Всеки ден проверявам дали някой не е писалал, и ето днес най-после резултатът е на лице.
Благодаря ви за милите думи, наистина и на мен чак сега ми направи впечатление след вашия коментар, че дядо Коледовците ни са с огромни бради, не бях обръщала внимание. Дани наистина се е източил доста, но иначе килцата са му едни и същи от лятото 15кг., не съм го мерила колко е висок.
Инче ние сега сме във ваканция, но на 27 ще съм на работа, (27 и 28 са работни дни) и след това пак във ваканция. Направихме сборни групи и затова си поделихме тези 2 дена, аз дори ще съм в кухнята  Joy. След това на 2-ри отново с пълна пара. Да ви се похваля, моя мъж си взе отпуск за 2-ри да ме изненадал с торта и вечеря, нали съм рожденичка. Много мило ми стана.  Blush
Ние на Коледа ще сме си у нас, ще идва брат ми с гаджето си и един приятел, какво да ги правя, нали сме най-големите ще трябва да го играем на родители.

Феичке, радвам се, че съм допринесла за милото настроение.  Blush

Ами така, ако утре не се включа, че имам още един куп неща за довършване искам да ви пожелая ВЕСЕЛА КОЛЕДА И СТРАХОТНО ИЗКАРВАНЕ НА ПРАЗНИКА!

Ама какво именце си имам, всички го пишат тия дни.  Mr. Green

# 49
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
И аз да ви пожелая весело посрещане на Коледа и много подаръци.
Подаръците за Мишо са готови, като основния е влакче /с много релси, гара, вагони и батерии  Mr. Green/. Изпратих Мишо с баща му на разходка, че да досвърша приготовленията. Той ще е във ваканция от градината до 7 януари, добре че татко му ще почива и ще го гледа.
Още веднъж весел празник!

# 50
  • Мнения: 1 639
У нас Бъдни вечер си тече.  Simple Smile
Семейно, тримцата си хапнахме и пиинахме.  Simple Smile
След малко мисля да лягам, че утре съм пак на работа. Tired

Весели празници на всички!  Heart Eyes

Mama Vessi, много те обича този твой мъж, как да не му родиш още едно дете.    Laughing

# 51
  • Мнения: 980
Весела Коледа и от нас! Много любов и много деца  Grinning и страхотни Коледни и Новогодишни подаръци!

# 52
  • София
  • Мнения: 747
Весела Коледа и от нас!
Желаем ви много щастие, любов, уют и топлина!
Нека ни е светло на душата, топло на сърцето и ведро на лицето!

# 53
  • Мнения: 655
Весела и щастлива Коледа! Желая ви много обич,която да топли душите ви, огнище,което да топли ръцете ви и Бог да закриля делата ви!

# 54
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Честито Рождество Христово и от мен!   bouquet
Бог да пази вас и целия ви дом!  Hug
Децата ни да растат обградени с много любов, спокойствие и радост! Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 24
Честита коледа и от нас с Ели! Бог да е с вас във всичките ви начинания. Hug
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=203434 сме качили част от снимките, днес се върнахме от село и ще ги кача и тях.

# 56
  • Мнения: 1 502
Честито Рождество Христово! Много здраве, любов и щастливи и спокойни мигове! Усмивките на нашите дечковци, никога да не изчезват от мъничките им личица.

Не знам за вас, но нашата Коледа беше изпълнена с емоции и изненади. В петък мама се прави на едно от джуджетата на д.Коледа (нали имахме чорап за подаръчета). Тони беше оставил една коледна курабийка на д.Коледа, бяха пекли с баща си. Съответно аз трябваше да я отризна и викам си да стане по-интерсно, му оставих картичка от джуджето с "Благодаря Антони", и подредих подаръците под елхата. Сутринта бях събудена от възклицания УАААУ МАМООО, подаръци под елхата и...започнаха емоционални обяснения на баткото. Много ми стана готино, след това който се обадеше обясняваше какво е станало.  Joy
Получиха всичко, което бяха поръчали, много доволни останаха, а ние с таткото бяхме ошашавени. Моят брат и гаджето му ни подариха страхотен фотьойл, който отдавна смятахме да си купим, но все не стигахме до него. Не знак как се казва на бг., но тук му викат Lazy Boy, от обикновен фотьойл с ръчка от страни излиза отпред стойка за краката и в същото време облегалката слиза назад и става почти в легнало положение. Много е удобен за пред телевизора и сега както съм с лаптопа на колене и с опънати крака, супер. Голямата емоция беше, че първо ни подариха една малка котийка с ключ за кола, няма да ви казвам какво си помислих, че ще имам нова кола  Joy, той моя брат е толкова потаен, че всичко очаквам от него. Оказа се, че подаръка е в колата и трябваше да отидем да го вземем, да но без никой да помисли да вземе ключ, оказахме се заключени във входа.  #Crazy Добре, че татито се сети, че има стълба и добре че сме на 2-я етаж и с външно отключване на вратата на терасата, че успя да се прехвърли и да ни отключи, че иначе не ми се мислеше. Голям майтап беше, ще я запомним тази Коледа. Mr. Green

Ето и снимковия материал. hahaha

# 57
  • Мнения: 24
Е сега да си кажем и нашите преживявания. При нас дядо Коледа мина даже два пъти на село, и вечерта, за да се радва джуджето и сутринта с останалите подаръци. Ели се стъписа като влезе моя племеник, бяхме го дигизирали на дядо Коледа, и тя загуби ума и дума, а после с викове и подскачания се сети,че ще има подаръци и беше едно викане, мятане Joy всички се смяхме, а после се включихме да и помагаме за подаръците, че тя не успя да отвори всичко, торбата беше много пълна, ето да ни видите . После ходихме и във свекървата, даже имам вече снимка с нея "hug", тя много не беше на кеф, но нали дъщеря и изяви желание да ни снима и тя с неохота се снима. Сега подреждаме подаръците, прибираме старите и слагаме новите. В къщи ще си бъдем до 2.01.08, но след това мислим да отидем до Чифлика с новият бус. А сега на гости ние мама Зорка, вече една седмица прави откакто е в къщи и е малко зор, докато Елица разбра, че тя не обича да я стискат и притесняват, когато тя си поиска. Има и рев и се побийваме със Зорка, ама за сега няма ранени. Имаче много се промени откакто Зорка е  в къщи, обяснява й, чете и приказки, и ми остава повече време за други неща. Даже и с яденето вече вървят по добре нещата, ядат двете и е мир в къщи. Като ги снимам двете ще ви пусна снимки.

# 58
  • Мнения: 655
Мамо Боби,Ели много е порастнала. Много е хубава,особено на снимките където е снежинка. Simple Smile
Мамо Веси,ще го кажа за стотен път,но все не се сдържам- имаш страхотен дом. Много стилен и носещ спокойствие. Simple Smile А Дани ми изглежда доста пораснал.Станал е мъж вече  Laughing.
Ще гледам и аз да кача малко материал,за да ни видите. Grinning

# 59
  • Варна
  • Мнения: 2 576
mama bobi, много е сладка малката снежинка Simple Smile. А снимката с гърнето и легена е просто убиец  Mr. Green. Дядо Коледа като го гледах и аз много младолик ми се видя, браво на момчето! Много сладки са на снимките двамата с Ели.

Mama Vessi голям смях с влизането с взлом в собствения си дом, че и документирано  Mr. Green. Много сте се забавлявали обаче. А Дани и Тони направо се чудех как позират за снимка пред пакетите с подаръци, Хриси само като види някой на входната врата и търси подаръци  Blush. Голям кеф тия дни.

Да се похваля, намерихме тротинетката, която tchara ми препоръча.  Голямо БЛАГОДАРЯ от цялото ни семейство за информацията, която сподели с мен!   bouquet

Сега у дома се размотават тротинетка, нови коли и днес последното е влакче. Изобщо купона е без край Simple Smile. Бабите и дядовците още не са идвали, та и от тях ще има включване в скоро време и незнам къде ще побираме всички играчки и кашони (държи да ги пазим за гаражи  Crazy).

Общи условия

Активация на акаунт